دارکوبدانلود قانونی فیلم

‏دارکوب‏ ( 1396)
‏Axing‏

7.2
رأی شما:
10 / 0
بر اساس رای 192 کاربر
درام
اکران شده در 1397/04/06

خلاصه داستان فیلم سینمایی دارکوب
هیچ چیز سخت‌تر از اون نیست که ببینی عزیزت تصمیم گرفته تنها باشه. تو از دیدنش، از شنیدن صداش لذت می‌بری اما اون درها رو بسته و تنهایی رو جای تو انتخاب کرده… هیچ چیز سخت‌تر از اون نیست که ببینی تنها شدی. عزیزانت رو می‌بینی و دوستشون داری ولی همه تو رو انکار می‌کنن. درها رو به روت بستن و تو تنها شدی. تنهایی باتلاقه…

برنده 2 و نامزد 10 سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر
با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)
بلای خانمان‌سوز در کمین خانواده‌های خوشبخت!
بهزاد وفاخواه: «دارکوب» در کارنامه شخصی بهروز شعیبی هم یک‌قدم رو به عقب است. شعیبی هم می‌خواهد یک فیلم‌ساز عادی باشد مثل بقیه فیلم‌سازهای سینمای بدنه ایران.
معرف «تکنسین»ی نابلد
کاوه قادری: بهروز شعیبی، «ضدمؤلف» خوبی نیست؛ حتی «تکنسین» خوبی هم نیست؛ حداقل به این معنا که قادر نیست درام سازی‌های نوعاً متفاوت با کیفیتی بایسته داشته باشد.
در ستایش آینده
بهروز انوار: فیلم دارکوب از حیث مفهوم و جهان بینی فیلم‌های مهم و قابل بحث سینمای امسال است. فیلمی که سعی می‌کند در کنار یک قصه رمانتیک و احساسی حقایق تلخی از جامعه امروز را به مخاطبان و سیاستمداران نشان دهد.
واقع‌گرا و اجتماعی
محسن ظهرابی: همه مشکلات در فیلم‌های اجتماعی و واقع‌گرایی همچون دارکوب که تعدادشان کم هم نیست همان پاسخ نداشتن برای این سوال است که این فیلم بر چه مخاطبی چه اثری خواهد گذاشت و در راستای این اثرگذاری از چه لوازمی بهره برده است؟ از این منظر فیلم دارکوب نمره قبولی نمی‌گیرد و شعیبی فیلم به فیلم در حال پسرفت است.
«جمشید هاشم‌پور» برای بازی در فیلم سینمایی «دارکوب»، برنده جایزه سیمرغ «بهترین بازیگر مرد نقش مکمل» در جشنواره «فجر 36» شد.
«سارا بهرامی» برای بازی در فیلم سینمایی «دارکوب»، برنده جایزه سیمرغ «بهترین بازیگر زن نقش اول» در جشنواره «فجر 36» شد.
فیلم‌های سینمایی برتر جشنواره فجر؛ «دارکوب»، «جشن دلتنگی»، «مغزهای کوچک زنگ زده»، «اتاق تاریک»، «کار کثیف»، به‌عنوان فیلم‌هایی با محور پیشگیری از جرم توسط «قوه قضاییه»، معرفی شدند.
که «لادن ژاله‌وند»، «روح الله حجازی»، «علی قائم‌مقامی»، «محمود رضوی»، «بهروز شعیبی»، «سعید سعدی»، «هومن سیدی»، «پدرام شریفی» و «خسرو معصومی» از سوی هیات داوران پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه تقدیر شدند.
گاف های فیلم دارکوب (0 گاف)
دیالوگ های فیلم دارکوب (0 دیالوگ)
سوالات نظرسنجی ( 8 سوال)

فیلم ارزش یک بار دیدن را دارد؟


فیلم از لحاظ فنی و هنری باکیفیت ساخته شده است؟


تیم بازیگران، نقش‌ها را خوب بازی کردند؟


داستان و ساختار فیلم غیرتکراری و جدید بود؟


حرف و پیام فیلم، مفید و ارزشمند هست؟


بعد از پایان فیلم به آن فکر می‌کردید؟


فضای فیلم با فرهنگ خانواده شما سازگار است؟


فضای فیلم مناسب کودکان است؟

نظر خود را ثبت کنید
ارزیابی مردم از فیلم دارکوب (از مجموع 60 رای)

ارزش تماشا
8.7
خوش ساخت
8.1
بازیگری
8.2
خلاقانه
6.0
محتوای مناسب
8.1
تفکربرانگیز
6.8
مناسب خانواده‌
5.9
مناسب کودکان
1.9
در دنیای اینترنت
بررسی‌های مردم درباره فیلم دارکوب (112 بررسی)

علی
0 لایک
0 نظر
1 هفته قبل

فریبا
0 لایک
0 نظر
2 هفته قبل

علی رضامحمد جانپور
0 لایک
1 نظر
2 هفته قبل

مجتبی
0 لایک
2 هفته قبل

مرتضی
0 لایک
3 هفته قبل

علیرضا رخشانی خامنه
2 لایک
1 نظر
3 هفته قبل

سید سجاد امیری
1 لایک
1 هفته قبل

ک-ش
یا باید به خودمون شک کنیم یا به فیلم یا به داوران جشنواره،فیلمی که پر از ضعف کارگردانی و بازیه چطور مورد توجه داوران قرار گرفته این فیلم رو مقایسه نمی کنم با فیلم های دیگه اما وقتی آقای هاشم پور جایزه گرفت در حقیقت بیشتر از اینکه تشویق بشه،توهین بود به ایشون اون هم توهینی بزرگ چرا که بازی هایی درخشان از ایشون در سال های قبل دیده نشده و بازی نه چندان زیاد ایشون اون هم در حد سکانس هایی کمتر از انگشتان یک دست چطور مستحق دریافت جایزه می شه؟؟؟مادری که به شیشه اعتیاد داره،فرزندش رو رها می کنه،همسرش ازش طلاق می گیره اما معلوم نیست در چه دادگاهی و چطور که از بچه حرفی به میان نمیاد؟؟؟معتاد به شیشه بیش از اندازه گرایش به مصرف مایعات مخصوصاً آب داره،صورت و بدن خشک می شه اما حتی این اعتیاد به شیشه انگار اصلاً نیست و تنها در حد یه نشان دادن کوچیک در دو قسمتی از فیلم هست،شخصیتی که انگار بزن بهادر و یکه بزنی هست برا خودش و با وجود اعتیاد هیچ ضعفی نداره اما شخصیت های سالم فیلم همه درمانده و بیچاره و گاهاً بی نهایت عصبی و خودخواه و خودمحور که همه چیز رو فدای خواسته های خودشون می کنن اما با حرفاشون توجیه می کنن کارشون رو،البته قیاس درست نیست اما باید اشاره کنم به فیلم عصریخبندان و بازی خانم کرامتی در فیلم ایشون شخصیتی رو بازی می کنن که بیشتر و نزدیکتر به افراد معتاد به شیشه هست و بازیشون قابل لمس تر هست،سخن طولانی شد هر چند هنوزم حرف دارم برای بیان در کل ضمن خسته نباشید به همه عوامل فیلم از آقای شعیبی انتظار بیشتری داشتم.
2 لایک
0 نظر
3 هفته قبل

سینا فکری
1 لایک
0 نظر
4 هفته قبل
مشاهده بررسی‌های بیشتر