سوالات متداول
ثبت پرسش جدید
من ثبت نام کردم، اما پیامک فعالسازی را دریافت نکردم!
ممکن است پیامک فعالسازی به پوشه اسپم پیامک های شما رفته باشد. لطفا این پوشه را بررسی کنید. و یا اینکه شماره همراه خود را در هنگام ثبت نام اشتباه وارد کرده باشید. به فرم ثبت نام بروید و با دقت بیشتری شماره خود را وارد کنید.
آیا امکان ویرایش مشخصات کاربری و ایمیل من وجود دارد؟
بله شما می‌توانید در سایت به بخش حساب کاربری رفته و گزینه‌ی ویرایش اطلاعات را انتخاب نمایید. در بخش بالایی منوی اپلیکیشن، اطلاعات حساب کاربری خود را مشاهده می‌کنید که با انتخاب آن به بخش ویرایش حساب کاربری دسترسی خواهید داشت.
حساب کاربری من تعلیق شده است، چکار کنم؟
برای خروج حساب کاربری از تعلیق، باید مجدد برای شما یک لینک فعالسازی ارسال شود تا بتوانید حساب کاربری خود را فعال کنید. لطفا به ورود حساب کاربری رفته و پس از مشاهده‌ی پیام تعلیق، گزینه‌ی «ارسال دوباره‌ی لینک تأیید به ایمیل من» را انتخاب نمایید. اگر تصمیم دارید با ایمیلی جدید وارد حساب کاربری خود شوید، گزینه‌ی «تغییر ایمیل من» را انتخاب نمایید.
رمز عبور حساب کاربریم را فراموش کرده‌ام!
مشکلی نیست! در هنگام ورود به حساب کاربری، گزینه‌ی فراموشی رمز را انتخاب کنید. آدرس ایمیل خود را وارد کنید؛ اکنون رمز عبور برای شما بازیابی و ارسال شده است.
با ورود به حساب کاربری چه کارهایی میتوانم انجام دهم؟
منظوم افراد دارای حساب کاربری را به‌عنوان یک مخاطب فعال و اثرگذار خواهد شناخت. شما با ورود به حساب کابری، می‌توانید:
• در نمره‌دهی یا رای‌گیری برای فیلم‌های سینمایی، سریال‌ها و برنامه‌های تلویزیونی شرکت کنید.
• در ارزیابی تخصصی آثار سینمایی و تلویزیونی شرکت کنید.
• نظر خود را درباره‌ی فیلم‌های سینمایی، سریال‌ها و برنامه‌های تلویزیونی مورد نظر یادداشت کنید.
• آثار مورد علاقه خود را به لیست علاقه‌مندی‌ها اضافه کنید.
• در خبرنامه‌ی منظوم اشتراک داشته باشید تا جدیدترین اخبار، رویدادها و حواشی سینما و تلویزیون را برای شما ارسال شود.
چگونه می‌توانم یک فیلم را به لیست علاقه‌مندی‌های خود اضافه کنم؟
در صفحه‌ی اختصاصی آثار سینمایی و تلویزیونی، در سمت چپ نام آنها یک گزینه‌ی برای نشان کردن وجود دارد. با انتخاب آن می‌توانید اثر مورد نظر را به لیست علاقه‌مندی‌های خود اضافه کرد.
چگونه می‌توانم به فیلم مورد نظرم ستاره دهم؟
در صفحه‌ی اختصاصی آثار سینمایی و تلویزیونی، در پایین عنوان آنها ستاره‌های خالی را مشاهده می‌کنید که می‌توانید تعداد ستاره مورد نظر خود را انتخاب کنید.
خدمات منظوم در سایت و اپلیکیشن متفاوت است؟
تفاوتی ندارد. پس چرا منظوم هم اپلیکیشن دارد و هم سایت؟ راحتی شما در استفاده از منظوم همیشه یکی از مهم‌ترین اهداف ما بوده است. بر همین اساس، اپلیکیشن موبایلی از همان ابتدا جزوی از منظوم بوده است. هویت منظوم تنها در سایت آن خلاصه نمی‌شود. سایت و اپلیکیشن هر دو به یک اندازه برای ما مهم بوده و هستند. ما همواره سعی کرده‌ایم بهترین تجربه را برای شما رقم بزنیم و به همین دلیل خود را در یک مدیوم خاص محدود نمی‌دانیم. ما نهایت تلاش خود را کرده ایم تا اپلیکیشن منظوم با توجه به ظرفیت‌ها و امکانات یک اپلیکیشن‌ موبایلی به بهترین وجه ممکن طراحی شود.
چگونه می‌توانم نسخه اپلیکیشن منظوم را دانلود کنم؟
اپلیکیشن منظوم را می‌توانید از کافه بازار دانلود کنید. با بازخوانی رمزینه مقابل به لینک دانلود اپلیکیشن منظوم دسترسی خواهید داشت.
https://cafebazaar.ir/ir.manaseh.manzoom/
آیا منظوم در شبکه‌های اجتماعی صفحه یا کانال دارد؟
منظوم فعلا در اینستاگرام و تلگرام فعالیت رسمی دارد.
• صفحه اختصاصی منظوم در اینستاگرام:
https://www.instagram.com/manzoom_ir/
• کانال رسمی منظوم در تلگرام:
https://telegram.me/manzoom_ir
بانک اطلاعات شما بسیار بزرگ است! چگونه می‌توانم به اثر یا هنرمند مورد نظرم دسترسی داشته باشم؟
بخش جستجوی ساده و پیشرفته‌ی ما می‌تواند به شما کمک کند. نخست کلیدواژه‌ی مورد نظر خود را در نوار جستجو که در بالا صفحه قرار دارد بنویسید، اگر به نتیجه‌ی مناسب نرسیدید، می‌توانید به بخش جستجوی پیشرفته‌ی ما مراجعه کنید. ما در این بخش امکانات متعددی برای مخاطبان خود قرار داده‌ایم و شما می‌توانید با ابزارهای مهیا شده به‌راحتی به نتایج مناسب و مطلوب برسید.
چرا اطلاعات برخی از هنرمندان ناقص است؟
ما هنوز در آغاز کار هستیم و قبول داریم که تا ایده‌آل فاصله داریم. در منظوم نام تعداد بالغ بر سیزده هزار نفر از هنرمندان گرامی کشورمان ثبت شده است. جمع آوری کامل اطلاعات این هنرمندان کار ساده‌ای نیست. ما به کمک تیم بانک اطلاعات و مدیریت محتوا خود در حال جمع‌آوری و بروزرسانی اطلاعات هنرمندان هستیم. ما به صبر و همیاری شما نیز در این مسیر نیازمندیم. اگر از هنرمند محبوب یا مورد‌نظرتان اطلاعات موثقی می‌دانید که در منظوم وجود ندارد، حتما آن را با ما در میان بگذارید!
من درباره برخی از هنرمندان اطلاعات بیشتری نسبت به منظوم دارم!
اگر از هنرمند محبوب یا مورد‌نظرتان اطلاعات موثقی می‌دانید که در منظوم وجود ندارد، حتما آن را با ما در میان بگذارید! ما از شما صمیمانه تشکر می‌کنیم. شما می‌توانید اطلاعات مورد نظر خود را در صفحه هنرمند یا اثر مورد نظر در بخش "ورود به فاز ویرایش" اعمال کنید تا پس از تایید منتشر شود یا به اکانت زیر در تلگرام پیام بدهید:
@ManzoomAdmin
و یا به منظوم ایمیل بدهید:
manzoomsite@gmail.com
من کارشناس روابط عمومی یا تهیه کننده هستم، چگونه محتوای محصول خود را برای شما ارسال کنم؟
از اینکه می‌توانیم با شما در ارتباط باشیم، خیلی خوشحال هستیم. شما می توانید اطلاعات و محتوای بصری اثر خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایید:
Info@manzoom.ir
من یک هنرمند هستم، چگونه اطلاعات خود را برای شما ارسال کنم؟
باعث افتخار ماست که شما به منظوم اعتماد کرده‌اید. منظوم همیشه نگاهی ویژه به هنرمندان داشته است. شما می‌توانید اطلاعات خود را به اکانت زیر در تلگرام پیام بدهید:
@ManzoomAdmin
و یا به منظوم ایمیل بدهید:
manzoomsite@gmail.com
چگونه در منظوم تبلیغات کنیم؟
اول باید بگوییم اگر واقعا چنین قصدی دارید، به شما تبریک می‌گوییم. منظوم فرصت و رسانه‌ی فرهنگی مناسبی برای دیده شدن و برندینگ شماست. شماره تماس و زمینه کاری خود را به به اکانت زیر در تلگرام پیام بدهید:
@ManzoomAdmin
و یا به منظوم ایمیل بدهید:
manzoomsite@gmail.com
من می‌خواهم با منظوم همکاری داشته باشم!
چقدر خوب! باعث خوشحالی ماست. ما به کار گروهی معتقدیم و همیشه در حال گسترش و جذب نیر‌وهای خلاق و با پشت‌کار هستیم. اگر تصمیم دارید به تیم منظوم پیوندید، روزمه خود را به به اکانت زیر در تلگرام پیام بدهید:
@ManzoomAdmin
و یا به منظوم ایمیل بدهید:
manzoomsite@gmail.com
چرا اسم منظوم، «منظوم» شد؟
فرآیند نامگذاری برای محصولات، خدمات، ایده‌ها و آثار فرهنگی بسیار جذاب و شیرین است. این‌که چگونه ما به اسم منظوم رسیده‌ایم برای خود ما نیز آموزنده و حائز اهمیت است. در لینک زیر به صورت مفصل به این پرسش پاسخ داده‌ایم:
http://www.manzoom.ir/blog/3/
شما به کجا وابسته هستید؟
منظوم وابسته به هیچ کدام از سازمان‌ها و نهادهای دولتی وابسته نیست. تیم اصلی منظوم همگی خود از دانشجویان و فعالان جدی عرصه سینما و تلویزیون هستند. ما وابسته به مردم هستیم...
پاسخ خود را پیدا نکردید؟
بر روی دکمه‌ی ثبت پرسش جدید که در بالای همین صفحه قرار دارد کلیک کنید و در صفحه‌ی تماس با ما پرسش خود را ثبت نمایید.