منظوم بستری است برای همه‌ی مخاطبان سینما و تلویزیون تا در میان محصولات مورد علاقه‌ خود گشت و گذار کنند، با دیگران تبادل نظر کنند، دیدگاه منتقدان را بدانند و از اخبار جدید مطلع شوند! ما در منظوم تلاش می‌کنیم تمام نیازهای سینمایی و تلویزیونی شما را شناسایی کنیم و راهی برای پاسخگویی به آ‌ن‌ها پیدا کنیم. در واقع، منظوم منظومه‌ای است منظم، از هرآنچه در حوزه‌ی سینما و تلویزیون به آن نیاز دارید
یک دایرة‌المعارف آنلاین از محصولات تاریخ سینما و تلویزیون ایران
یک راهنمای آنلاین برای محصولات روز سینما و تلویزیون ایران
در منظوم نگاه ما فقط به گذشته نیست. اهداف ما در منظوم، به یک دایرة‌المعارف آنلاین محدود نمی‌شود. نگاه ما به امروز و آینده است. به همین دلیل تولیدات روز سینمایی و تلویزیونی برای ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند. سعی می‌کنیم تمام آن‌چه شما برای انتخاب درست یک فیلم، سریال یا برنامه‌ی جدید نیازمندید را فراهم کنیم. شما با مشاهده‌ی عکس و تیزر آثار، کارنامه هنرمندان حاضر ‌در آن‌ها و همچنین خواندن ارزیابی مردم و نقد منتقدان می‌توانید به دید جامعی از محصولات روز ساخته شده در ایران برسید و دست به انتخاب بزنید. همچنین می‌توانید بعد از دیدن هر اثر آن را ارزیابی کنید و نظر و احساس خود را درباره‌ی آن با دیگران به اشتراک بگذارید تا به آن‌ها در انتخاب درست اثر کمک کرده باشید.
یک پاتوق مردمی برای بحث و تبادل نظر درباره‌ی سینما و تلویزیون ایران
ما معتقدیم اکثر اوقات مهم‌ترین مسائل از دل همین بحث‌ها و تبادل‌نظرهای مردمی هویدا می‌شود. در منظوم تمرکز ما بر این است که شما بتوانید به راحت‌ترین شکل ممکن در سایت و اپلیکیشن نظر بدهید، نظرات دیگران را بخوانید و با دیگران بحث کنید. به همین دلیل چهار ابزار مختلف برای اظهار نظر در مورد محصولات سینمایی و تلویزیونی طراحی کرده‌ایم. ستاره دادن، نظر دادن، ارزیابی کردن و ارسال نقد آثار جزو چهار ویژگی منحصر به فرد منظوم در جمع‌آوری نظرات مردم است.
یک مرجع نقدحرفه‌ای از منتقدان فعال سینمایی و تلویزیونی
می‌دانیم نظر کاربلدان عرصه‌ی نقد هم برای شما حائز اهمیت است. به همین دلیل سعی می‌کنیم اکثر نقدهای مهم منتشر شده برای آثار را تا حد امکان جمع‌آوری و دسته‌بندی کنیم. بنابراین شما در صفحه‌ی هر محصول، علاوه بر نظر مردم، می‌توانید از نظر منتقدان هم مطلع شوید. البته در اینجا هم مانند دیگر بخش‌های منظوم تک‌صدایی جایی ندارد! شما می‌توانید نقد منتقدان را نقد کنید و نظرات موافق یا مخالف خود را زیر آن‌ها درج نمایید.
یک پایگاه خبری سینمایی و تلویزونی
ما خبرگزاری نیستیم! اما می‌توانید آخرین اخبار منتشر شده در خبرگزاری‌های معتبر را در منظوم بخوانید. شما نیازی ندارید برای خواندن اخبار سینما و تلویزیون به چند خبرگزاری سر بزنید! کافیست تنها به منظوم بیایید. ما سعی می‌کنیم اخبار را در نهایت امانت‌داری و بدون هرگونه دست بردن در متن خبر، به طور مستقیم و با ذکر منبع در اختیار شما قرار دهیم. کافیست در منظوم باشید تا بتوانید تمام حوادث و رویدادهای هنری را نظاره کنید!
همه‌جا همراه شما
تیم جوان، دلسوز و علاقه‌مند به هنر
در حال پیشرفت و رو به جلو