نگاه مردم
یک غافلگیری ویژه برای کاربران منظوم
نسخه جدید صفحه اول وبسایت و صفحه کاربران افتتاح شد
بعد از 7 ماه پژوهش و کار فراوان بالاخره مرحله دوم طرح «منظوم جدید» را با بروزرسانی صفحه اول وبسایت و صفحه کاربران افتتاح شد.
23 آبان 1397
سینما و تلویزیون از نگاه کاربران منظوم
مهم‌ترین نظرات کاربران منظوم در هفته‌ای که گذشت؟
منظوم بستری است برای امتیاز، بررسی و نظر دادن درباره هرآنچه در سینما و تلویزیون ایران و جهان رخ می‌دهد. قصد داریم زین پس برترین نظرات شما کاربران منظوم را هر هفته منتشر سازیم.
30 تیر 1397
از صبر و شکیبایی بی‌نظیرتان شگفت زده شدیم!
فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
تغییر استانداردهای گوگل، تیم منظوم را مجبور به اعمال تغییرات اساسی در سایت و اپلیکیشن خود کرده است. این تغییرات ما را با مشکلات زیادی همراه ساخته است.
20 تیر 1397
شما بهترین کاربران دنیا هستید
منظوم را 9 برابر بزرگ‌تر کردید!
پس از تشکر و درخواست کمک از سوی تیم مدیریتی، میزان رفتار کاربران در منظوم در 4 روز گذشته رشد عجیب 4 تا 9 برابری داشته است!
18 تیر 1397
تشکر و درخواست صمیمانه تیم مدیریتی از کاربران منظوم
کمک! منظوم را با هم بزرگ کنیم
وقت آن رسیده که منظوم را بزرگ‌تر کنیم! کافی است از دوستان و نزدیکان خود بخواهید که مانند شما در منظوم عضو شوند و فعالیت داشته باشند.
13 تیر 1397
سینما و تلویزیون از نگاه کاربران منظوم
واکنش‌های کاربران منظوم درباره فیلم‌ها و سریال‌ها در هفته‌ای که گذشت
منظوم بستری است برای امیتاز، بررسی و نظر دادن درباره هرآنچه در سینما و تلویزیون ایران و جهان رخ می‌دهد. قصد داریم زین پس برترین نظرات شما کاربران منظوم را هر هفته منتشر سازیم.
09 تیر 1397
سینما و تلویزیون از نگاه کاربران
مهم‌ترین واکنش‌های کاربران منظوم در هفته‌ای که گذشت
هفته‌ای که گذشت با حواشی و رویدادهای زیادی در سینما و تلویزیون کشور همراه بود. قصد داریم هر هفته از دریچه نگاه شما کاربران فرهیخته منظوم به سینما و تلویزیون بنگریم.
02 تیر 1397