ترین ها
پرفروش‌ترین و پرتماشاگرترین فیلم‌های تاریخ سینمای ایران
چرا «هزارپا» هنوز هم باید بفروشد تا به پای «گشت 2» برسد!!؟
فیلم سینمایی جدید ابوالحسن داوودی در حالی به عنوان پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران رسید که هنوز از لحاظ تعداد مخاطب رکورددار نیست.
18 مرداد 1397
برترین‌های کاربران منظوم
10 آهنگ برتر فیلم‌های سینمایی به انتخاب برترین کاربر منظوم
روز گذشته در گزارشی به بررسی برترین‌ ترانه‌های فیلم‌های سینمایی به انتخاب منظوم پرداختیم. در بخش نظرات، بسیاری از شما موافق یا مخالف ترانه‌های پیشنهادی منظوم بودید و بعضی دیگر نیز آهنگ‌هایی را پیشنهاد دادید. در ادامه به معرفی و بررسی برترین ترانه‌های فیلم های سینمایی از نظر برترین کاربر منظوم می‌پردازیم.
04 مرداد 1397
پرونده‌ای درباره برترین ترانه‌های فیلم‌های سینمایی
به‌یادماندترین ترانه‌های فیلم‌های ایرانی کدامند؟
یکی از عناصری که به ماندگاری یک فیلم کمک می‌کند بی‌شک موسیقی آن فیلم است؛ با منظوم همراه باشید تا با ده ترانه برتر فیلم های تاریخ جشنواره فجر آشنا بشید.
03 مرداد 1397
پرونده‌ای درباره جدیدترین سریال‌های روز
محبوب‌ترین سریال‌های سال‌های اخیر جهان کدامند؟
امروزه سریال‌های تلویزیونی و اینترنتی به جزئی لاینفک از زندگی مردم تبدیل شده است. سریال‌ها در سال‌های اخیر با کیفیت خیره‌کننده و داستان‌هایی پرکشش توانسته‌اند جمع زیادی از جوانان را با خود همراه کنند. اگر می‌خواهید با پرطرفدارترین سریال‌های روز جهان در یکی دو سال آشنا شوید ادامه این مطلب را از دست ندهید.
30 تیر 1397
نگاهی به 50 فیلم برتر منظوم
50 فیلم برتر تاریخ سینمای ایران را شما تعیین کنید
فهرست 50 فیلم برتر منتظوم که بنا به نظام های استاندارد و جهانی امتیازدهی بنا شده، با مشارکت شما، بسیار معتبرتر خواهد شد! تنها کافی است به «منظوم» سری بزنید و رای خود را ثبت کنید! سرنوشت ماندگاری فیلم‌های سینمای ایران در درست شماست تعیین‌کننده باشید! این کار، برازنده‌ی شماست!
25 تیر 1397
برترین‌های دهه 90 سینمای ایران
۱۰ فیلم برتر دهه‌ی نود سینمای ایران کدامند؟ نظر شما چیست؟
کدام فیلم‌ها، توانستند در دهه 90 به کسادی سینما پایان دهند و مخاطبان را دوباره به سینماها بکشانند؟ مخاطبان «منظوم» با مشارکت در فعالیت هیجان‌انگیز امتیازدادن به فیلم‌ها، فهرست‌های جذاب و معتبری از فیلم‌های محبوب خود ساخته‌اند.
11 تیر 1397
عدالت و حقیقت، محبوب مشترک سینما و قضاوت!
به مناسبت هفته قوه قضاییه؛ نگاهی به حضور قضا در سینمای ایران
به مناسبت هفته قوه قضاییه، نگاهی داشته‌ایم به بعضی از مطرح‌ترین فیلم‌های سینمای ایران که به نحوی به مسئله قضاوت، دادگاه، حکم و مفاهیم مرتبط با قوه قضاییه پرداخته‌اند.
07 تیر 1397
نگاهی به برترین فیلم‌های کمدی
10 فیلم برتر کمدی سینمای ایران کدامند؟ نظر شما چیست؟
با کدام، بیشتر خندیده‌اید؟ بله! پاسخ بدهید! با کدام فیلم کمدی سینمای ایران، بیشتر خندیده‌اید؟ کافی است به سایت منظوم سری بزنید و ببینید عاشقان سینمای ایران و مخاطبان سایت محبوب منظوم، پای کدام یک از فیلم‌های کمدی سینمای ایران، شادی و لذت بیشتری تجربه کرده‌اند.
04 تیر 1397
برترین‌های دهه هشتاد سینما در منظوم
10 فیلم برتر دهه‌ی هشتاد سینمای ایران کدامند؟ نظر شما چیست؟
حرفه‌ای‌ها می‌شناسند! فیلم‌های روی پرده یا تازه اکران‌شده را تقریباً همه می‌شناسند. اما شاهکارهای قدیمی‌تر سینما را فقط حرفه‌ای‌ها می‌شناسند! اگر حرفه‌ای هستید سری به سایت «منظوم» بزنید و نگاهی به لیست ده فیلم برتر دهۀ هشتاد سینمای ایران بیندازید. به‌نظر شما فیلم‌ها درست انتخاب شده‌اند؟
02 تیر 1397