فهرست فیلم‌های در حال اکران سینماهای تهران و شهرستان‌های سراسر ایران بر اساس تاریخ اکران برای شما در این لیست فراهم آورده شده‌اند تا بتوانید برای رفتن به سینماها با جدیدترین و بهترین فیلم‌های سینمایی روی پرده آشنا شوید.
امروز روز جهانی کودک است، سرمایه‌هایی که آینده را می‌سازند و باید برای آنها بیش از گذشته فیلم بسازیم. در این لیست با خاطره‌انگیزترین فیلم‌های کودک و نوجوان سینما ایران آشنا می‌شویم.
با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)
ابراهیم حاتمی کیا از کارگردانان بزرگ سینمای ایران هست که هممه ما با آثار او خاطره داریم، او را بیشتر با سینمای دفاع مقدس می‌شناسیم و در طول این سال‌های فیلم‌های زیادی ساخته است. به‌مناسبت تولد حاتمی کیا با آثار او بیشت آشنا می‌شویم.
در این سال‌ها چند فیلم سینمایی و تلویزیونی با موضوع کربلا ساخته شده است، با معرفی کامل آنها با ما همراه باشید و به آنها ستاره دهید.
بابک حمیدیان یکی از بازیگرانی است که در دنیای بازیگری به سطح کیفی قابل توجه‌ای رسیده است و مردم او را با بازی‌های متفاوتی می‌شناسند. او در سال‌های اخیر توانسته نقش‌های شاخصی بازی کند.
گرفتن سیمرغ بهترین فیلم در یک جشنواره آرزوی عوامل هر فیلمی هست،در این لیست مرور می کنم فیلم هایی رو که از آغاز جشنواره فجر تا اکنون سیمرغ بهترین فیلم رو به ارمغان آوردن.
مشاهده موارد بیشتر