با منظوم حرفه‌ای، همیشه توی چشم باشید.

 

اولا منظوم چیست؟

تقریبا 2 سال از تولد منظوم گذشته. در این مدت هم که منظوم داشت جای خودش را بین همه اهالی سینما باز می‌کرد. شروع کردیم به جمع‌آوری بزرگترین بانک اطلاعاتی سینمایی ایران.

 الان این کار تا جایی پیشرفته که دیگر می‌توانیم ادعا کنیم این بانک هم‌اکنون به صورت آنلاین و کاملا رایگان پیش روی شماست و حدس‌ ما این است که تقریبا 6 سال و 10 ماه و 28 روز و 3 ساعت و 5 دقیقه زمان نیاز دارید تا بتوانید یک دور کامل در منظوم بزنید؛ البته و هزار البته در همین مدت به قدری منظوم بزرگ شده که شما برای دور دوم تقریبا 41 سال و خیلی خُرده‌ای زمان نیاز دارید.

امروز دیگر «منظوم 2 ساله» خیلی بزرگتر شده و بین کاربرانش محبوب است. این محبوبیت را به‌راحتی می‌توان از ستاره 4.8 از 5 اپلیکیشین منظوم در کافه بازار متوجه شد. امروز جامعه هنری، منظوم را می‌شناسد، کافیست یک سری به آپارات منظوم بزنید و مصاحبه‌های‌تیم ویدیویی منظوم را در جشنواره فجر 35 و 36 تماشا کنید. ویدئوهای ما در آپارات رکورد 26 میلیون بازدید داشته است! هم‌‌چنین کسب و کارهای موفق و بزرگ ایران برند منظوم را معتبر می‌دانند؛ تنها و تنها برای اشاره به گوشه‌ای از این مسئله به قراردادهای همکاری ما و آپارات، فیلیمو، آیونت و شبکه پخش خانگی سوره اشاره می‌کنیم و بس.

با تمام این تفاسیر، این تازه حالت عادی منظوم است. برویم سراغ منظوم حرفه‌ای...

 

 داستان از کجا شروع شد؟

تقریبا زمستان 95 بود که یکی از هنرمندان عزیز سینمایی در اینستاگرام به منظوم پیغام داد که علاقه‌مند است تعدادی عکس و ویدیو در صفحه‌ش در منظوم بارگذاری کند. ما هم به‌سرعت وارد کار شدیم و با جدّیت به درخواست‌شان پاسخ دادیم.

آری! این درخواست، اولین درخواست بود، اما آخرین نبود. بعد از آن بارها برخی از سینماگران و هنرمندان ایرانی از ما درخواست ثبت، تصحیح و یا تکمیل پروفایل شخصی‌شان در منظوم را داشتند و اینجا بود که جرقه‌ منظوم حرفه‌ای در ذهن ما روشن شد.

 

منظوم حرفه‌ای چیست؟

این تازه اول راه بود. امروز دیگر وقت آن رسیده که هم «منظوم» حرفه‌ای‌تر شود، هم منظومی‌ها. ما برای شما امکانات جدیدی فراهم کرده‌ایم:

  • منظوم حرفه‌ای برای هنرمندان: از این به بعد می‌توانید برای خودتان پروفایل و صفحه شخصی ایجاد کنید و تمام رزومه‌های هنری و سینمایی خودتون رو در منظوم ثبت کنید.
  • منظوم حرفه‌ای برای آثار: هم چنین خودتان می‌توانید برای فیلم‌هایی که ساخته‌اید پروفایل ایجاد کنید، تیزر و پوسترش رو قرار بدید و اطلاعات‌اش را تکمیل کنید.

این مسئله باعث می‌شود در بزرگترین و کامل‌ترین بانک اطلاعات سینما و تلویزیون ایران زمینه‌ همکاری‌های بیشتری با دیگر هنرمندان را برای خودتان فراهم کنید و در این شبکه‌ی ارتباطی، حضور فعال و موثری داشته باشید.

 

منظوم حرفه‌ای برای چه کسانی است؟

سوال اینجاست که این خدمت برای چه گروهی در نظر گرفته شده است؟

 راحت بگوییم، «منظوم حرفه‌ای» برای حرفه‌ای‌ها است؛ هر کس و در هر مدت زمانی که در سینما و یا تلویزیون تحت هر عنوانی (بازیگر، کارگردان، تهیه‌کننده، تدوین‌گر، تصویربردار، عکاس، صدابردار، صداگذار،‌ طراح صحنه و لباس، گریمور و غیره) فعالیتی داشته است، می‌تواند در اینجا روزمه‌اش را ثبت کند تا در چرخه سینماگران و هنرمندان ایران همیشه فعال بماند. خلاصه اینکه هنرمندان بلندپرداز، با «منظوم حرفه‌ای» به گستره‌ی فعالیت‌های سینمایی و هنری خودشان رونق می‌بخشند.

 

آیا برای حرفه‌ای شدن هزینه زیادی باید متقبل شد؟

اجازه بدهید قبل از توضیح تعرفه‌ها، خیال شما را راحت کنیم که نیازی نیست نگرانی یا اضطرابی برای قیمت‌ها داشته باشید؛ چرا باید به ما اطمینان کنید؟ اول اینکه کار شما صرف هزینه نیست، «سرمایه‌گذاری» است. شما از طریق منظوم حرفه‌ای، بر روی شهرت و آینده‌ی کاری خودتان سرمایه‌گذاری می‌کنید. دوم اینکه همه مشتری‌ها و همکاران منظوم به ما می‌گویند «منظومی‌ها کارشون رو خوب بلدن!» بله! ما کاملا به کار مسلط هستیم. این اطمینان را به شما می‌دهیم که هزینه‌های شما بر روی کاری سرمایه‌گذاری می‌شود که تیم ما در آن «حرفه‌ای» هست، می‌توانید تجربه کنید.

شما می‌توانید با توجه به ضریب دلخواه‌تان برای هر چه بیشتر و بهتر دیده شدن در بانک منظوم یکی از بسته‌های پیشنهادی را انتخاب کنید و هر چه سریعتر پای به دنیای حرفه‌ای منظوم بگذارید.

برو که بریم... 

 

جدول تعرفه منظوم حرفه‌ای برای هنرمندان

منظوم حرفه‌ای برای هنرمندان

  

جدول تعرفه منظوم حرفه‌ای برای آثار

 

منظوم حرفه ای آثار سینما  و تلویزیون

 

منظوم حرفه‌ای قانون مدار است!

هر کار حرفه‌ای، قانون دارد! منظوم حرفه‌ای چند قانون جزئی هم دارد که به بهتر شدن آن کمک می‌کند.

باید عرض کنیم هر یک از خدمات ارائه شده در سرویس منظوم حرفه‌ای به تعداد معینی صورت می‌پذیرد:

گالری عکس: 100 عدد

گالری ویدیو: 10 عدد

حواشی: 10 عدد

نقد: 5 عدد

رپورتاژ: 1 عدد

قوانین بعدی را به شما خبر می‌دهیم.

 

راه‌های ارتباطی

جهت تهیه بسته‌ مورد علاقه خود و یا دریافت اطلاعات بیشتر به آیدی زیر در تلگرام پیام دهید و یا با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید.

https://t.me/Manzoomir

88990932

09106702818

 

منظوم؛ مرجع سینما و تلویزیون