هزارپادانلود قانونی فیلم

‏هزارپا‏ ( 1396)
‏Centipede‏

7.3
رای شما:
0/10
بر اساس رای 706 کاربر
122 دقیقه
کمدی
اکران شده در 1397/04/13

خلاصه داستان فیلم سینمایی هزارپا
در مورد مردی با لقب هزار پا است، او با همکاری پسر خاله خود در کار‌هایی مانند دزدی و یا کلاه برداری مشغول جمع آوری روزی خود هستند، ولی او زنی ثروت مند را می‌بیند و می‌خواهد با کارهای خوب و نیکوکارانه خود را پیش او عزیز کند و در نهایت با او ازدواج کند ولی ...

آهنگ تیتراژ فیلم هزارپا
پخش آنلاین موزیک
دانلود آهنگ

هزار پا

آهنگ تیتراژ هزارپا با صدای
برومند شکری: فیلم هزارپا با وجود نواقص از تدوین خوبی برخوردار نیست و سکانس‌های بی‌ربط فراوانی در آن دیده می‌شود. اگر چه همین موضوع ممکن است از نگاه مخاطبی که شیفته بازیگران و موضوع قصه است دیده نشود ولی حداقل انصافی که کارگردان می‌توانست به خرج بدهد این بود که شعور مخاطب را با چنین اقدامی‌به سخره نمی‌گرفت.
علی سلیمانی امیری: مخاطب سینما نیاز به اموزش دارد و این اموزش صرفا با ساخته شدن آثاری فاخر شکل خواهد گرفت اما ارتباط میان اثاری مانند هزارپا و مخاطبان نه تنها آموزشی را در برنخواهد داشت بلکه موجب کج سلیقگی و بد فهمی مخاطبان سینمایی خواهد شد که مطمئنن در آینده سینمایی ایران بی‌تاثیر نخواهد بود.
آرش پارساپور: فیلم هزارپا یک سروگردن از کمدی‌های دیگر بالاتر است ولی صرفا استانداردهای اولیه یک فیلم سینمایی خنده‌دار را رعایت می‌کند و چارچوب قرص و محکمی دارد وگرنه محتوای آن و نوع نمایش این محتوا پر از ایراداتیست که البته به چشم عموم تماشاگران ایرانی نمی‌آید و همین نکته را ابوالحسن داوودی و تیمش هم بهتر از همه فهمیده‌اند.
علی منصوری: هزارپا نیز مثل دیگر کمدی‌هایی با نام حیوانات از نامگذاری‌اش گرفته تا فضای داستانی‌اش تا طراحی کاراکترهایش هیچ‌گونه خلاقیت ندارد و کپی دوباره فیلم‌هایی با چنین فضاهایی است. ظرفیت چنین کمدی‌هایی به واقع به پایان رسیده است.
15 مرداد ماه سال 1397 عوامل فیلم سینمایی «نهنگ عنبر۲»، با فروش ۲۱ میلیاردی که تا آن تاریخ عنوان پرفروش ترین فیلم سینمای ایران را در اختیار داشتند، با اشاره به فروش بی‌نظیر و مداوم فیلم سینمایی «هزار پا»، اثر جدید «ابوالحسن داوودی»، این دست‌آورد را به وی و عوامل این فیلم تبریک گفتند.
فیلم‌برداری فیلم سینمایی «هزار پا»، 5 شهریور ماه سال 1396 با بازی «رضا عطاران» در آخرین سکانس‌های این فیلم، در «اسلامشهر» تهران، به پایان رسید.
«ابوالحسن داودی»، کارگردان فیلم سینمایی «هزار پا»، دی ماه سال 1395 در گفتگو با یکی از خبرگزاری‌های داخلی، در مورد گونه این فیلم ذعان داشت:
«معتقدم یک تفاوت بزرگ بین فرهنگ این دوران و فرهنگ دوران اوایل انقلاب و بلافاصله پس از جنگ تحمیلی وجود دارد که پرداختن به آن در قالب طنز برای مخاطب جذاب خواهد بود.»
سوتی های فیلم هزارپا (0 سوتی)
(جواد عزتی): رضا خدا پول رو به کیا داد
(جواد عزتی): کسی رو سراغ نداری بخواد با یک جیب بر ازدواج کنه
جزئیات بیشتر از فیلم هزارپا
پخش کننده: فیلمیران
میزان فروش: 37،689،947،000 تومان
سوالات نظرسنجی ( 8 سوال)

فیلم ارزش یک بار دیدن را دارد؟


فیلم از لحاظ فنی و هنری باکیفیت ساخته شده است؟


تیم بازیگران، نقش‌ها را خوب بازی کردند؟


داستان و ساختار فیلم غیرتکراری و جدید بود؟


حرف و پیام فیلم، مفید و ارزشمند هست؟


بعد از پایان فیلم به آن فکر می‌کردید؟


فضای فیلم با فرهنگ خانواده شما سازگار است؟


فضای فیلم مناسب کودکان است؟

نظر خود را ثبت کنید
ارزیابی مردم از فیلم هزارپا (از مجموع 171 رای)

ارزش تماشا
8.8
خوش ساخت
7.9
بازیگری
8.7
خلاقانه
6.6
محتوای مناسب
3.6
تفکربرانگیز
6.1
مناسب خانواده‌
6.0
مناسب کودکان
3.5
در دنیای اینترنت
رای شما:
0/10
حداقل کارکتر بررسی: 0 /60
بررسی‌های مردم درباره فیلم هزارپا (443 بررسی)
سام کارگردان نظرت پاک می شه مهدی فرهمند منتظر باش😁😁😀😂😂
1 لایک
0 نظر
2 ماه و 2 هفته پیش
مهدی فرهمند
«هزارپای لَنگ!»
برای من،ابوالحسن(امیر)داودی در سینمای ایران،مظهر پارادوکس وتناقض است!داودی روزی انقدر خوب است که «تقاطع» و«رخ دیوانه» میسازد وگاهی انقدر بد است که «نان وعشق » و«هزارپا» میسازد!هزارپا،قصه ای بسیار تکراری دارد که پیشتر کمال تبریزی در مارمولک و به نوعی سامان مقدم در نهنگ عنبر،بسیار بهتر به تصویر کشیده اند.داستان تبهکار متظاهری که به واسطه رخدادی متحول میشود!یک قصه چندخطی با شوخی های نخ نما ونچسب،حال وهوای دهه شصت و زوج عطاران-عزتی که یک تنه قراراست بار جذب مخاطب را به دوش بکشند که ازقضا موفق هم میشوند!چرا که فیلم با اینکه بسیار بد است،فروش بالایی بدست می آورد!هزارپا،هیچ چیز جدیدی برای گفتن ندارد.نه از فرم ومحتوا خبری هست،نه از خلاقیت و نوآوری!هرچه هست قبلا آزموده شده و فقط به شیوه عطارانی تکرار میشود!
11 لایک
0 نظر
3 ماه پیش
سفوف
خوب بود فقط کمی صدا برداری در برخی صحنه ها ایراد داشت ولی قشنگ و تاثیر گذار بود
0 لایک
0 نظر
3 ماه و 1 هفته پیش
سام کارگردان من حس می کردم اینقار که خاک روی دوربین را پوشیده بود
0 لایک
0 نظر
3 ماه و 3 هفته پیش
سام کارگردان ولی فیلم برداری مهشر بود عالی بود
0 لایک
0 نظر
3 ماه و 3 هفته پیش
سام کارگردان نور پردازی ضعیف بود ولی بازیگری عالی بود خیلی کیف کردم واقعا عالی موضوع هم خیلی خوب بود
2 لایک
1 نظر
3 ماه و 4 هفته پیش
دختر قهرمان
موافق
0 لایک
3 ماه و 3 هفته پیش
دختر قهرمان
خوشم نیمد زیاد ماجرای فیلم و دوست نداشتم شما نظرتان چیست ؟ حتما نظرتان را این زیر بنویسید
3 لایک
3 نظر
4 ماه پیش
درسا صیاد
منم اصلا خوشم نیومد من که اصلا نخندیدم ولی بعضی ها از خنده ترکیدن ولی من اصلا اونها رو درک نمیکردم
3 لایک
3 ماه و 1 هفته پیش
دختر قهرمان
منم درکشون نکردم اصلا فیلم خنده دار نبود
2 لایک
3 ماه و 1 هفته پیش
سفوف
ما جرا زیاد خوب نبود فقط گاهی تیکه های عطاران کمی خنده دار بود
0 لایک
3 ماه و 1 هفته پیش
سید محمد موسوی
سلام سردار.
شما باید فیلم رو تو سینما میدیدی. چون این نسخه ویدئویی با نسخه سینمایی خیلی متفاوته.
بعدش طنز یک گونه ست. ژانر نیست. و این اشکلات فیلمنامه ای ناشی از اضافاتیه که داوودی بعداً تو نسخه دی وی دی آورده. وگرنه نسخه سینماییش یک فیلم در ژانر کمدی بود که نقص کمی داشت. اما بیشترین چیزی که تو سینما بیننده رو به خنده وامیداشت، موقعیت های طنزی بود که کاراکتر ها ایجاد میکردن. البته بجز نقشی که خانم نعیمه نظامدوست ایفا میکرد.
0 لایک
5 ماه و 3 هفته پیش
جیم میم
"هزارپا"، فیلمی با هزار خرده داستانِ بدونِ سرانجام که ناامیدم کرد. هم از ابوالحسن داودی که کمدی موفق "نان و عشق و موتور 1000" را در کارنامه‌ی خود دارد و نیز از سلیقه‌ی مخاطبانش (البته با تمام احترامی که برایشان قائل هستم).

فیلمنامه و تدوین به شدت ضعیف است. به عنوان نمونه: در صحنه‌ای که ترمز ماشین رضا بریده و هم‌زمان با نیروهای منافقین درگیر است، ناگهان کات می‌خورد به گفتگوی او با منصور در داخل حیاط، بدون اینکه بدانیم چه اتفاقی در نهایت برایش رقم خورده است!!!

علاوه بر خرده داستان‌های متعدد، شخصیت‌های فرعی متعددی نیز در فیلم وجود دارند که در پیشبرد فیلم نقشی ندارند: سپند امیر سلیمانی، مهران احمدی، شهره لرستانی، لاله اسکندری (با بازی به شدت ضعیف)، بهرام ابراهیمی، سینا رازانی و نعیمه نظام‌دوست (که متاسفانه فقط برای شوخی‌های جنسی از ایشان استفاده شده است). فیلم با حذف تمام این خرده داستان‌ها و شخصیت‌ها می‌توانست تا حدودی داستان شسته رُفته‌تری داشته باشد.

در نهایت درباره‌ی بازی‌ها: رضا عطاران با نبوغ و طنازیِ ذاتی‌اش همیشه می‌تواند بیننده را بخنداند، اما یک شخصیت تکراری است. جواد عزتی همچنان نبوغ دارد اما او نیز تکراری است (امیدوارم که بیش از این به‌ ورطه‌ی تکرار نیافتد). بازی سارا بهرامی (کاراکتری که ویشکا آسایش در فیلم "ورود آقایان ممنوع" را بازی می‌کرد، تداعی می‌کند) و امیر مهدی ژوله به شت ضعیف که دلیلی اصلی آن هم شخصیت‌پردازی‌های ضعیف فیلمنامه است.
4 لایک
3 نظر
5 ماه و 3 هفته پیش
سید محمد موسوی
سلام.
من این فیلم رو تو سینما دیدم و خیلی هم خندیدم. البته اقرار میکنم که پر از شوخی های نامناسب بود و صدالبته ناپسند. اما اون موقع حال مناسبی نداشتم و خندیدن برام لازم بود. این یک نکته.

نکته دوم اینکه من متوجه شدم نسخه ویدئویی این فیلم خیلی با نسخه اصلی فرق داره.همه کسایی که دیدن شاکی هستن. اونایی که تو سینما دیدن و بعد نسخه ویدئویی رو دیدن؛ شاکی تر!!

نکته سوم اینکه من تو نسخه سینمایی چندپارگی و گسستگی در فیلم ندیدم. همه چیزش بجا بود. شبیه نان عشق موتور1000 بود برام. شوخی ها و فضاسازی ها و شخصیت پردازی ها و غیره. داستانش هم همبستگی داشت ؛ هم موضوعیت. درباره کلاهبرداری بود. یعنی کاراکتر حسام نواب صفوی رو اینجا داده بودن به رضا عطاران و برعکس نان عشق موتور1000 که محوریت بر شخصیت خوب داستان بود، اینجا محوریت با شخصیت منفی/خاکستری بود. حالاچرا؟ من نمیدونم.

درکل فیلم خوبی بود.من بهش نمره 8 دادم.برخی مفاهیم کمدی رو در خودش داشت.بعضی شوخی های فیلم خیلی موذیانه بود :))
البته باید به کارنامه داوودی هم یک نگاهی بندازیم.
1 لایک
5 ماه و 3 هفته پیش
جیم میم
متاسفانه من فقط نسخه ویدئویی را دیدم و شاید حق با شما باشد. چون بنظر میومد در تدوین، هر چه راش داشتند در طَبَقِ اخلاص گذاشتند!!!
2 لایک
5 ماه و 3 هفته پیش
سید محمد موسوی
نظر تمام کسایی که نسخه دی وی دی رو دیدن همینه.مثه اینکه کم مونده بوده پشت صحنه رو هم به تدوین اضافه کنن.
1 لایک
5 ماه و 3 هفته پیش
مریم عطری عاااالی😂😂👌👌
0 لایک
0 نظر
6 ماه پیش
مشاهده بررسی‌های بیشتر