امیرمهدی ژوله

‏امیرمهدی ژوله‏
Amir Mahdi Jouleh

سرپرست نویسندگان

امیرمهدی ژوله، روزنامه‎نگار، نویسنده و مجری تلویزیون، سال ۱۳۵۸ در تهران متولد شد.

سوابق کاری امیرمهدی ژوله
بازیگر
نویسنده
سرپرست نویسندگان
ژوله در اینستا پست جدیدش اعلام کرد اگر حرمت‎ها حفظ نشود صفحه شخصی‎ام را میبندم متن کامل پست امیرمهدی ژوله:
اولا دمتون گرم. مگه داریم این همه عشق و محبت و پیگیری و هیجان و تلاش برای رای اوردن اونی که بیشتر دوسش داشتید. ایولا خسته نباشید خسته هم نشید. دوما بچه‎ها من و امین حیایی استنداپ کمدین هستیم و توی اون پونزده دقیقه برنامه کمدی اجرا می‎کنیم و هیچ نیتی و قصد و هدفی جز لذت بردن و لذت بخشیدن نداریم. ما توی اون پونزده دقیقه فقط کمدی رو نمایندگی می‎کنیم و نماینده و نماد و هیچ تفکر و عقیده و مرام و مسلک و گروه و جناحی نیستیم. طبعا انتظار هم داریم قضاوت شما و تصمیم شما و هواداری شما بر اساس اون اجرای کمدی پونزده دقیقه‎ای باشه نه بر اساس اون‎چه قبلا انجام دادیم یا بعدا انجام خواهیم داد یا بر اساس اون‎چه درست یا غلط به ما نسبت داده میشه. پس خواهشا با دو قطبی کردن فضا و جنگ و جدل‎های تنش افرین کام خودمون و کمدین‎ها و برنامه‎سازان و مردم رو تلخ نکنیم. سوما این هنرمندان یا ورزشکاران یا افرادی که توی اجراها مستقیم یا غیرمستقیم باهاشون شوخی می‎کنیم یا از دوستان ما هستند یا از دوستان دوستان ما و یا اون‎هایی‎اند که خیلی دوستشون داریم. قطعا تو این شوخی‎های ما هیچ غرض و مرض و توهین و تمسخری مستتر نیست. برداشت غلط از یک شوخی و بدفهمی و واکنش‎های وحشتناک و فحاشی‎های ترسناک و عکس العمل‎های تند همون چیزیه که باب خنده و شوخی و طنز و کمدی رو گل می‎گیره. و آخر این که یک هفته نیست که من این صفحه رو باز کردم. تو همین مدت لطف شما حیرت زدم کرده ولی مطمىن باشید اگر من نتونم تو این صفحه از حرمت خودم و خانوادم از حرمت دوست و رقیبم و حتی از حرمت اونایی که دوستم ندارن محافظت و مراقبت کنم میبندم صفحه رو.
پس کمک کنید ارامش و حرمت و احترام و اخلاق رو حفظ کنیم تو این حریممون.
بازم ممنون. مخلصیم. یا علی
واکنش رضایا به شوخی امیرمهدی ژوله:
جناب آقاى امیرمهدى عزیز یا همون کاراکتر (ژوله) خیلى لطف کردن تو برنامه‎ی «خندوانه» اسم منو آوردن. واسه من که خودم طرفدار این برنامه هستم باعث افتخاره که اسمم تو این برنامه گفته شد. این دوستان واسه شادى شما زحمت میکشن پس لطفا دنبال حاشیه و جنگ نباشید. از خدا می‎خوام روزى که من و بقیه‎ی دوستانم مجوز بگیریم و بتونیم به صورت رسمى به شما خدمت کنیم. شب خوش
امیر تتلو با انتشار عکس و متنی به شوخی امیرمهدی ژوله پاسخ داد: میگن تو برنامه‎اى به اسم «خندوانه» به ما مثل این که بى‎احترامى شده توسط یه آقایى به اسم ژوژولو?! والا من اون برنامه رو تا حالا ندیدم و این آقارم نمیشناسم اما چیزایى که الان راجبش فهمیدم این‎جوریه که می‎خوان یه کارى کنن که مردم بخندن!! خوب اگه با بى‎احترامى به ما مردم می‎خندن بذار بخندن دمشونم گرم شکایتى ندارم حساس نشین بذارین زندگیشونو بکنن به نظرم خوشحال کردن و خندوندن مردم کار مقدسیه البته اگه به خاطر نفع شخصى نباشه
امیرمهدی ژوله در یکی از اجراهای خود در برنامه «خندوانه»، به موضوع این که چگونه می‎تواند مشهور شود. از اقشار مختلف جامعه مثال زد از جمله این که چگونه می‎تواند یک شبه فوتبالیست معروفی شود، چگونه می‎تواند یک بازیگر معروف شود. چگونه می‎تواند در خوانندگی معروف شود!
امیرمهدی ژوله گفت: فکر کنید من یه خواننده‎ی معروفی می‎شدم! نه از اینایی که اساتید آوازند و موسیقی رو می‎شناسند. پول می‎دادم ینی پول می‎دادم برام کلیپ بسازن ترانه برام بسرایند آهنگسازی برام بکنند چند تا یوزپلنگ ایرانی هم میریختم توی کلیپ بعد یه شعر پر محتوا هم انتخاب می‎کردم! ولی چون پول ندارم این کارا رو بکنم مجبور بودم خواننده‎ی زیرزمینی بشم! برای خواننده‎ی زیرزمینی بودن همه چیم محیا بود بجز اسمم! ینی امیرمهدی ژوله این کلا دوتا بیت عقبه واسه همین باید یه اسم مستعار انتخاب می‎کردم مثلا مخففش می‎کردم. امیرمهدی ژوله رو میذاشتم ای ام ژول به توان دو! پروداکشن بعد یه اهنگ می‎خوندم برای همسر آیندم که قیافه نداره دوستمم نداره توجهی بهم نداره ولمم کرده رفته فقط مهم اینه که چه خانواد‎یه خوبی چه آرامشی داره. یا اسممو میذاشتم ژوله یا... ژوله یا چی؟ ژوله یا هرچی این خودش یه تعلیق ۶ هزار نفر میان کنسرت! که فقط ببینن ژوله یا چی؟ ژوله و هیچی. ۶۰ هزار تومن پول بلیت میدن و میرن. یا فک کنین اسممو میذاشتم امیر ژوژولو… بعد به هوادارامم می‎گفتم ژوژولی‎ها بعد میرفتم یه پست میذاشتم آبریزش بینی دارم بعد ۲۰۰ هزار نفر لایک می‎کردن ۱۵۰ هزار نفر کامنت می‎ذاشتن آخی دستمال بگیر، زود خوب شو ۵۰ هزار نفرم به اشتراک می‎ذاشتن چرا خوب پخش می‎کنین میکروب ویرووسه
امیر مهدی ژوله بعد از سال ها حضور و فعالیت در عرصه فیلمنامه نویسی، حالا بازیگری را دنبال می‌کند و البته می گوید دلش برای نویسندگی تنگ شده است.
نظرات مردم (57 نظر)
جوجو
تولدتون مبارک بی نظیر
0 لایک
0 نظر
1399/05/26
یلدا
یکی از بهترین نویسنده ها
0 لایک
0 نظر
1398/05/27
سام کارگردان
منم پرسپولیسیم😁😁😁😁😀😀😀
0 لایک
0 نظر
1398/05/07
سام کارگردان
بهترین عالی هستید آقای ژوله
0 لایک
0 نظر
1398/05/07
دارا
بدون رامبد و تلویزیون کسی حتی اسم جنابعالی رو هم نمیدونست
بایدم الان پاچه خواریشو کنی و شیرین زبونی کنی

شماها تو همین کشور و از صدقه سری مردم به یه نوایی رسیدین
خارج که بودین هیچ پخی نمیشدین باید کاسه گدایی دستتون میگرفتین

بازیگریت که خیلی مسخره هست مگه یکم بلد باشی استندآپ اجرا کنی بهت بخندیم
پس خواهشا هوا برت نداره و حرفای گنده تر از دهنت نزن
4 لایک
1 نظر
1398/03/22
امیر نوربخش
اومده توی یه پست جدید معذرت خواهی کرده در صورتی که پست قبلی حذف نشده و فقط کامنتای مردم که جوابشو دادن رو بسته همینقدر وقیح !
2 لایک
1398/03/22
آرتاس منتیل
بابا دمتون گرم بخدا ! استقلالی هستیم ! سرطان که ندارم ! همچین میگن ازت توقع نداشتیم انگار رفتم دلار خرید و فروش کردم :))))
2 لایک
2 نظر
1397/07/15
امیر نوربخش
سرطان چیه خدا نکنه مرد !
1 لایک
1397/07/15
آرتاس منتیل
خب پس نازم تن :))))
0 لایک
1397/07/15
فاطمه نژاده
دمتون گرم آقا مرتضی ؛)
2 لایک
1 نظر
1397/07/14
آرتاس منتیل
خیلی چاکریم
1 لایک
1397/07/15
آرتاس منتیل
ما استقلالی ها هم ذاتن بدیم :)))
2 لایک
5 نظر
1397/07/14
یونس
ما هم که ذاتن از استقلال و پیروزی متنفریم ، بدتریم :)))
2 لایک
1397/07/14
آرمان عسگری
اوه اوه مرتضی استقلالیم هستی؟!
1 لایک
1397/07/14
امیر نوربخش
بیخیال مرتضی !
اخه استقلال ؟ اصلا فکرشم نمیکردم
1 لایک
1397/07/14
فریبا
واقعا دمتون گرم آقا مرتضی
2 لایک
1397/07/14
آرتاس منتیل
خیلی چاکریم
0 لایک
1397/07/15
خانم کاظمی
پرسپولیسیا ذاتن خوبن
2 لایک
0 نظر
1397/07/14
رادین
آفرین که پرسپولیسی هستی❤️️❤️️❤️️❤️️❤️️❤️️
0 لایک
0 نظر
1397/07/14
مشاهده نظرات بیشتر