جواد عزتی

‏جواد عزتی‏
Javad Ezati


محمدجواد عزتی (زاده ۲۰ دی ۱۳۶۰) در تهران بازیگر اهل ایران و فارغ‌ التحصیل تئاتر از هنرستان سوره است.

نامزد 1 سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر
سوابق کاری جواد عزتی
«منوچهر هادی»، کارگردان فیلم سینمایی «آینه بغل»، 6 بهمن ماه سال 1396 پیرامون شایعاتی که مبنی بر اختلاف او با «جواد عزتی»، بازیگر این فیلم مطرح شده بود، در یادداشتی نوشت:
«خیلی‌ها سؤال می‌کنند که چرا عکسی از جواد عزتی نمی‌گذاری و در تبلیغات فیلم نیستند. این سؤال زیاد پرسیده شده و به احترام شما پاسخ میدم. بعد از آماده شدن فیلم در هیچکدام از مراسم‌ها و اکران‌ها ایشان نه پاسخ تلفن‌ها رو دادند نه شرکت کردند. از طریق همسرشان متوجه شدم که با من هیچ مشکلی ندارند‌. چندین پیام به ایشان دادم بعد از یک هفته جواب مختصری دادند. درهرصورت من و گروه به خاطر همزمانی کار ایشان با فیلم هزارپای آقای داودی بسیار اذیت شدیم و روزای سخت ولی شیرینی رو تجربه کردیم. ایشان تا این لحظه نه تنها هیچ تبلیغی در صفحه شخصی خودشان از آینه بغل نکردن در هیچ مراسمی هم شرکت نکردن و جواب تلفن من و بچه‌های گروه رو هم ندادند . بعد از پیگیری‌های من یکبار بافاصله یک‌هفته‌ای تماسی با من داشتند که به دلیل دلخوری جواب ایشان را ندادم. این دلخوری همچنان ادامه دارد و از ایشان گله دارم. به هر دلیلی اگر از تهیه‌کنندگان ناراحت هستین یا هر کسی در گروه باید به احترام فیلمی که برایش زحمت کشیدیم همگی در اکران کمک کنیم که بهتر دیده شود. در آخر صمیمانه از حضور جواد عزتی عزیز و همسر محترمشان در فیلمم ممنونم و هنوز کنجکاوم مثل مردم عزیز و هواداران محترم ایشان که پاسخی برای بی‌توجهی و بی‌مهری‌اش به فیلم آینه بغل بدهد که بی شک یکی از بهترین بازی‌های اوست به گواه همین مردم و مخاطبان فیلم که جواد عزیز و بازی درجه یک او را در فیلم دوست داشتن.
این هم عکس جواد دوست‌داشتنی و عزیزم . امیدوارم من و فیلممون رو دوست داشته باشی و دلیل ناراحتی تو رو روزی بفهمم. دوستت دارم. هرجا هستی موفق باشی.
وی و همسرش مه‎لقا باقری رستورانی به نام "ترنج" را در میرداماد افتتاح کردند.
وی با مه‎لقا باقری ازدواج کرده و متاهل است.
او کارش را با اجرای تئاتر‌های خیابانی شروع کرده است. خودش می‌گوید تقریبا هیچ بوستانی در تهران نیست که در آن تئاتر خیابانی اجرا نکرده باشم.

گفتگوی سروش صحت با جواد عزتی، دو کمدینی که تا به حال با هم کارنکرده اند اما حرفهای جذابی برای گفتن داشتند را در ادامه بخوانید.
نظرات مردم (67 نظر)
شاهین هاشمی نسب
در نقش هر کاراکتری یاتیپ در هر ژانری کیفیت بالایی از ایفای نقش را ارایه می کند وبه همان اندازه محبوب هم هست در حال حاضر محبوبترین بازیگر مرد سینما وتلوزیون و نمایش خانگی در ایران است ولایق این جایگاه هم هست.
0 لایک
0 نظر
7 ماه و 1 هفته پیش
پدرام استقلالی
یکی از ستاره های حال حاضر سینمای ایران
1 لایک
0 نظر
1400/10/08
یوسف
بی نظیرن ایشون در هر فیلمی مخصوصا زخم کاری

هم ایشون هم خانم حبیبی
0 لایک
0 نظر
1400/06/03
رشید نوری
هنرمندی توانا که بارها ثابت کرده در هر ژانری بهترینه...
0 لایک
0 نظر
1399/09/09
عباسی
یه استاد جوان بازیگری که خیلی دیر به جایگاهی که حقشو داشت رسید.
2 لایک
0 نظر
1399/04/03
حمید ارضی
حقش چندین باره داره تو فجر خورده میشه ایشالا که روزی مثل امیر آقایی و طناز طباطبایی سیمرغ رو ببره خونش
1 لایک
0 نظر
1399/03/20
حمید ارضی
عالییییی
1 لایک
0 نظر
1398/10/21
امیر عسگری
عشقی داش جواد
پرچم بچه های هاشمی بالاس
2 لایک
0 نظر
1398/09/11
سام کارگردان
خیلی بامزه و کمدی تولدتان مبارک بهترین هستید آقای عزتی
1 لایک
0 نظر
1398/05/07
عسلی
تسلیت...
دم عیدی چقدر بد شد :(
2 لایک
0 نظر
1397/12/29
مشاهده نظرات بیشتر