دلدادگان

‏دلدادگان‏

 (1396)
6.5
رأی شما:
10 / 0
بر اساس رای 124 کاربر
درام
سه
آرشیوی

خلاصه داستان سریال تلویزیونی دلدادگان
سریال «دلدادگان»، با محوریت ملودرام بوده که ماجراهای دو خانواده را از زمان قبل انقلاب تا عصر حاضر به تصویر می‌کشد.

با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)
ماجرای یک عشق نافرجام
زینب علیپور: «دلدادگان» را می‌توان یکی از کارهای خوب این روزهای تلویزیون دانست که کمی مخاطبش را با دیدن ماجراهایی که پیش می‌آید، به فکر وا می‌دارد. ضمن اینکه گویا تلویزیون کمی از موضع خود عقب کشیده و دست سازندگان یک اثر را در به تصویرکشیدن روابط عاشقانه دختر و پسر بازتر گذاشته تا بهتر بتواند با مخاطبان ارتباط برقرار کرده و نسل جوان را نیز بتواند با خود همراه کند.
سریال «دل‌دادگان»، در ابتدا «پاهای بی‌قرار»، نام داشت که به اسم تغییر نام پیدا کرد.
فیلم‌برداری سکانس‌های پایانی سریال «دل‌دادگان»، در «دانشکده صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران»، انجام شده است.
«منوچهر هادی»، کارگردان سریال «دل‌دادگان»، خرداد ماه سال 1397 طی اعتراض به سانسورهای «صدا و سیما»، نسبت به این عمل واکنش نشان داد و در صفحه اینستاگرام خود نوشت:
«باتمام وجود و با علاقه شدید صرفا برای دل مردم به تلویزیون برگشتم. خانه خودم. کاری درخور و قصه ای بی نظیر به قلم دوستانم بابک کایدان و مهدی محمدنژادیان. بازیگرانی که با دقت و معیار توانایی و ترجیحا نزدیک بودن به نقش انتخاب کردم و برای حضورشان در تلویزیون از اعتبارم استفاده کردم. عوامل پشت دوربین که همگی چندمین همکاری جذاب و مشترکمان را باهم تجربه میکنیم.تهیه کننده محترم که با آبرو و اعتبار شخصی کار را به روزهای پایانی نزدیک کرد. ولی بجای مدیران سازمان من و تهیه کننده باید شرمنده عوامل باشیم که به دلیل بی پولی سازمان سخت ترین روزهای زندگیمان را در این پروژه بگذرانیم. مدیران محترم کجایید که برای صبحانه و کرایه ماشین و جزئی ترین هزینه ها پول و آهی در بساط نداریم ولی برای سانسور و تحمیل سکانسهای شعاری و پیام‌های اخلاقی مورد نظرتان همگی حضور دارین. در روزهای آغازین کار دائم به ما سرمیزدین.اکنون که عوامل کارم برای اجاره عقب افتاده منزلشان از ترس رودررویی با صاحبخانه کفش‌هایشان را جلوی درب حیاط درآورده و با پای برهنه وارد منزلشان میشوند کجایید؟ مدیران محترم آیا حقوق شما هم عقب می افتد؟ آیا شده برای امرار معاشتان از همکار مدیرتان دویست هزارتومان دستی بگیرید. عوامل ما بخاطر عدم پرداختی های شما به هر دلیل مشغول اینکارند و متاسفانه، با این وضع دل‌دادگان آخرین همکاری من با تلویزیون خواهد بود.

خوشحالم در بدترین شرایط مالی سازمان بهترین کار نمایشی خودم را ساختم البته با کمک و غیرت تک تک همکارانم. آری از این بابت خوشحالم که مردم سریالی بی نظیر خواهند دید سریالی که با بی مهری سازمان اما با غیرت و تعصب عوامل برای مردم شریف کشورم ساخته شد.
جناب آقای علی عسگری ریاست محترم سازمان به داد عوامل پشت دوربین در سریال‌ها برسید. ممنون."
گاف های سریال دلدادگان (0 گاف)
دیالوگ های سریال دلدادگان (0 دیالوگ)
سوالات نظرسنجی ( 8 سوال)

سریال ارزش یک بار دیدن را دارد؟


سریال از لحاظ فنی با کیفیت ساخته شده است؟


تیم بازیگران، نقش‌ها را خوب بازی کردند؟


داستان و ساختار سریال غیرتکراری و جدید بود؟


حرف و پیام سریال، مفید و ارزشمند هست؟


مسائل مطرح در سریال جزو دغدغه‌های شما نیز هست؟


فضای این سریال با فرهنگ خانواده شما سازگار است؟


فضای سریال مناسب کودکان است؟

نظر خود را ثبت کنید
ارزیابی مردم از سریال دلدادگان (از مجموع 47 رای)

ارزش تماشا
7.1
خوش ساخت
6.2
بازیگری
5.7
خلاقانه
6.2
محتوای مناسب
5.2
موضوع ملموس
4
مناسب خانواده‌
6.9
مناسب کودکان
4.6
در دنیای اینترنت
بررسی‌های مردم درباره سریال دلدادگان (217 بررسی)

علیرضاطیبی
0 لایک
0 نظر
2 هفته قبل

محمد جواد شاکری
0 لایک
0 نظر
1 ماه و 1 هفته پیش

علی فیلم بین
0 لایک
1 ماه و 2 هفته پیش

خانم کاظمی
2 لایک
0 نظر
1 ماه و 3 هفته پیش

سوسن زیبا
عمده مخاطبان سریال هایی مانند دلدادگان تنها هدفشان از دیدن سریال این است که غرق تماشای چهره و قدوبالا وحرکات و رفتار بازیگران بشوند و لذت ببرند . خب صد البته یکی از وجوه اصلی سینما و تلویزیون همین است که جذابیت بیافریند و تماشاگر را با چهره بازیگران افسون کند . اما سریال های اخیر تلویزیون هرچند تکیه بر ارزش های همیشگی ملت ایران دارد اما فاقد فیلمنامه ای است که ارزش دنبال کردن داشته باشد . دلدادگان چنان تقدیر و سرنوشت افرادی که هیچ ارتباطی با هم ندارند را به هم پیوند می دهد که دود از کله آدم بلند میشود و با خودمان میگوییم این افسانه سازی است یا یک سریال که قصدش بازنمایی واقعیت های تاریخ معاصر است ؟! پولشویی ! فساد ! پلیس بازی ! مبارزات انقلابی ! جنگ ! عشق ! مرگ ! و ... اما چطور ممکن است همه این آدمها به شکل اتفاقی پیوند بخورند و در نهایت یک ماشین که بیش از ده کله معلق خورده سرنشینانش سالم باشند و حتا به ضرب گلوله هم نمیرند !! جل الخالق ....یا فیلمی افتادم به نام کمیسر متهم میکند که در دهه هفتاد بیش از هفتاد بار از تلویزیون پخش شد و کمیسر هرچه تیر میخورد باز هم نمی مرد !! تاثیر هاج زنبور عسل هم بر روی نویسندگان تلویزیونی اینقدر بالاست که در همه آثارشان یا دنبال بچه هایشان میگردند یا دنبال پدرمادرشان و یا در پایان متوجه میشوند بچه آنها نیستند و یا ..... البته نکته مهم این است مخاطب تلویزیون همین اوضاع را دوست دارند و با اشتیاق سریالها را دنبال میکنند و باعث امتداد این چرخه میشوند ...
1 لایک
9 نظر
1 ماه و 3 هفته پیش

خانم کاظمی
0 لایک
1 ماه و 3 هفته پیش

وروجک
1 لایک
1 ماه و 3 هفته پیش

سوسن زیبا
0 لایک
1 ماه و 3 هفته پیش

فاطی*
1 لایک
1 ماه و 3 هفته پیش

سوسن زیبا
0 لایک
1 ماه و 3 هفته پیش

آذین
2 لایک
2 نظر
1 ماه و 3 هفته پیش

وروجک
1 لایک
1 ماه و 3 هفته پیش

فاطی*
2 لایک
0 نظر
1 ماه و 3 هفته پیش

وروجک
0 لایک
3 نظر
1 ماه و 3 هفته پیش

وروجک
0 لایک
1 ماه و 3 هفته پیش

خانم کاظمی
0 لایک
1 ماه و 3 هفته پیش

وروجک
0 لایک
1 ماه و 3 هفته پیش

سپنتا ملکی
1 لایک
0 نظر
1 ماه و 3 هفته پیش
مشاهده بررسی‌های بیشتر