سام درخشانی

‏سام درخشانی‏
Sam Derakhshani

خواننده تیتراژ

سام درخشانی بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر سال 1354 در تهران متولد شد. وی از جمله بازیگران مستعد و جوان سینما و تلویزیون است که با نقش‌آفرینی‌های متفاوت خود، توانمندی‌هایش را به اثبات رسانده است.

سوابق کاری سام درخشانی
بازیگر
خواننده تیتراژ
خاطره ای دیگر از کودکی «سام درخشانی» از زبان مادرش:
«تنها اتفاق بدی که از بچگی سام در ذهنم مانده است این است که یک‌بار یک سنجاق قفلی قورت داد. نمی‌دانم چطور از بین اسباب‌بازی‌هایش سراغ جعبه سنجاق رفته بود. اصلا نمی‌دانم آن را از کجا پیدا کرده بود. اول به ما نگفت کم کم که درد شروع شد گفت من از این سوزن‌ها خورده‌ام. خیلی سخت بود، هیچوقت یادم نمی‌رود که چقدر نگران شدم. 2،3 روزی او را در بیمارستان بستری کردیم و این ماجرا تنها خرابکاری سام بود.»
خاطره ای از کودکی «سام درخشانی» از زبان مادرش:
«یادم می‌آید اولین‌بار کلاس دوم راهنمایی بود که یک تجدید آورد و خیلی ناراحت آمد و این موضوع را به من خبر داد. خب من خیلی غصه خوردم اما هیچ‌وقت اهل تنبیه کردن نبودم. فقط به او گفتم دوست دارم بیشتر تلاش کنی تا نمره‌هایت بالا برود. خب این اتفاق‌ها برای همه می‌افتد.»
«سام درخشانی»، به طور شخصی به دنبال تولد گرفتن نیست اما دوستانش این کار را برای او انجام می دهند. و هر سال ۳۱ تیر او را غافلگیر می کنند و او هر وقت خواست جبران کند، دوستانش پیش دستی کرده و خودشان برای خودشان تولد گرفتند. و او کادو گرفتن را به معنی اهمیت قائل شدن می داند و ارزش کادو را بی اعتبار می داند و می گوید:
«مهم این است که به یاد دوستنان باشیم و چیزی را به نشانه احترام به آنها تقدیم کنیم.»
«سام درخشانی»، با انتشار عکس عروسی اش نوشت:
«به خاطر همسر جان که خیلی دلش میخواست لباس عروس بپوشه، یه عروسیه خیلی کوچیک خانوادگی گرفتیم، بدون ماشین عروس و ساقدوشمون نفس زیبا بود که فداش بشم. تو این مدت تحقیق کردم دیدم در صد بالایی از کسانی که روشن فکری میکنن و عروسی نمیگیرن زندگیشون تو سالای اول از هم میپاشه (حداقل اونایی که من میشناختم) گرفتن عروسی انگار یه جورایی زندگی عروس و دامادُ گارانتی میکنه، حداقل برای چند وقت، پس عروسی بگیرین فقط ساده بگیرین و یه کاری کنین به همه خوش بگذره همین… دیشب به ما خیلی خوش گذشت با این که من از عروسی خوشم نمی یومد و فقط بخاطر عسل که دوست داشت گرفتم ولی خداییش خیلی خوش گذشت جاتون خالی بود.»
نظرات مردم (54 نظر)
رشید نوری
چهره ایشون از بازیشون بهتره...
0 لایک
0 نظر
1399/11/10
جوجو
بازیش ک بخوره تو سرش اجراش حال آدمو بهم میزنه مثلا میخواد هیجانی کنه برنامه رو میزنه فاتحه می‌کنه🤢
0 لایک
1 نظر
1399/04/31
محمد فیلم بین
اتفاقا خوب بازی میکنن
0 لایک
1399/11/10
ویان فتحی
تولدتون مبارک
0 لایک
0 نظر
1399/04/31
باران ک
بازیگر خوبیه
0 لایک
0 نظر
1399/02/30
مژگان
خیلی مصنوعی بازی میکنه

مخصوصا تو نقش جدی
باز تو آوای باران و خوب بد جلف بهتر بود
0 لایک
0 نظر
1398/07/18
سام کارگردان

خوشتیپ و کمدی
0 لایک
0 نظر
1398/05/03
محمدامین مهراد
دشمن زن به نظرم عالی بازی کرد و خیلی به نقشش نزدیک بود . در کل بازیگر خوب و شیرینیه ...
0 لایک
0 نظر
1398/04/10
علی فیلم بین
توی خوب بد جلف بازی خوبی داشت.
0 لایک
0 نظر
1397/09/22
راد شهبازی
متاسفم برای حواشی پیش آمده این چند روزه ! حرف های این هنرمند مردمی ، حتی در رسانه های خارجی بازتاب های بدی داشته ! شرمنده ام بابت رفتار یکسری از هنرمندان کشورمان ... دخالت در زندگی روزمره هنرمندان کشورمون اصلا پسندیده نیست اما برای چه این حرفها باید در رسانه ملی مطرح شود ...
1 لایک
0 نظر
1397/09/10
ثنا اسمعیلی
من که خیلی از چهره و استایلش خوشم میاد بازیگر خوبی هم هست و در کل مورد علاقه من خیلی دوستش دارم
0 لایک
0 نظر
1397/09/10
مشاهده نظرات بیشتر