تگزاسدانلود قانونی فیلم

‏تگزاس‏ ( 1396)
‏Texas‏

6.6
رأی شما:
10 / 0
بر اساس رای 201 کاربر
کمدی
اکران شده در 1397/01/29

خلاصه داستان فیلم سینمایی تگزاس
هنوز منتشر نشده است

با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)
کمدی‌های زرق‌وبرقی
مدیسا مهراب پور: «تگزاس» آخرین فیلم مسعود اطیابی، فیلم بسیار بدی است. از آن دست فیلم‌هایی که آن‌قدر ضعیف هستند و همه‌چیز آن‌قدر مغشوش و درهم‌وبرهم است که کار نقد را بسیار سخت می‌کند؛
سینما یا تجارت؛ مسئله این است
ساناز رمضانی: «تگزاس» را بیش از هر چیزی توهین‌آمیز می‌کند، وقاحت فیلم در نشان دادن این است که اصلاً حرفی برای گفتن ندارد. از تیتراژ ابتدایی فیلم و موسیقی که بیننده سرخورده و خسته را در سینما سرحال می‌آورد اما عین توهین به ذات موسیقی است تا پایان فیلم و راهی که برای ساخت قسمت دوم فیلم شکل‌گرفته است، نشان می‌دهد.
حماقت بی حد و حصر
بابک مهرورز: به نظر می‌رسد که « تگزاس » و آثار مشابه آن تنها امید برای چرخاندن چرخه این صنعت در ایران است و باید منتظر حضور بسیار بیشتر اینگونه آثار در سینماها بود. آثاری که روزگاری در سوپرمارکت‌ها عرضه می‌شدند اما حالا با رنگ و لعاب خوش‌تر، به سینما آمده‌اند و موفق هم هستند.
«سید مسعود اطیابی»، کارگردان فیلم سینمایی «تگزاس»، آبان ماه سال 1396 در گفتگو با یکی از خبرگزاری‌های داخلی، در رابطه با اکران این فیلم، بیان داشت:
«به طور قطع فیلم در جشنواره فجر رونمایی نخواهد شد. نمی‌خواهم فیلم را به جشنواره بدهم. هدف ما از اول هم اکران بوده است. فکر می‌کنم انگیزه‌ای برای رقابت در جشنواره فجر خصوصا با وضعیت فعلی وجود ندارد.»
«حمید فرخ‌نژاد»، «پژمان جمشیدی» و «سام درخشانی»، بازیگران فیلم سینمایی «تگزاس»، پیش‌تر در فیلم سینمایی «خوب بد جلف»، نیز در کنار یکدیگر هم به ایفای نقش پرداخته بودند.
فیلم سینمایی «تگزاس»، دومین فیلم سینمایی ایرانی است که در کشور «برزیل» ساخته شده است.
گاف های فیلم تگزاس (0 گاف)
دیالوگ های فیلم تگزاس (0 دیالوگ)
سوالات نظرسنجی ( 8 سوال)

فیلم ارزش یک بار دیدن را دارد؟


فیلم از لحاظ فنی و هنری باکیفیت ساخته شده است؟


تیم بازیگران، نقش‌ها را خوب بازی کردند؟


داستان و ساختار فیلم غیرتکراری و جدید بود؟


حرف و پیام فیلم، مفید و ارزشمند هست؟


بعد از پایان فیلم به آن فکر می‌کردید؟


فضای فیلم با فرهنگ خانواده شما سازگار است؟


فضای فیلم مناسب کودکان است؟

نظر خود را ثبت کنید
ارزیابی مردم از فیلم تگزاس (از مجموع 64 رای)

ارزش تماشا
6.6
خوش ساخت
6.0
بازیگری
6.5
خلاقانه
5.5
محتوای مناسب
2.2
تفکربرانگیز
4.1
مناسب خانواده‌
5.9
مناسب کودکان
5.3
در دنیای اینترنت
بررسی‌های مردم درباره فیلم تگزاس (136 بررسی)

الناز مرادی
0 لایک
0 نظر
1 روز قبل

عسلی
0 لایک
0 نظر
1 روز قبل

فاطی*
2 لایک
0 نظر
1 روز قبل

علی توکلی
0 لایک
1 روز قبل

Amir
0 لایک
1 روز قبل

عسلی
0 لایک
1 روز قبل

محمد سام
0 لایک
0 نظر
2 روز قبل

علیرضا حیدری
نکته مهمی که میخواهم اشاره کنم نوع برخورد عوامل اصلی اکثر فیلم هاست... خصوصا فیلمنامه نویس- کارگردان- تهیه کننده و بازیگران اصلی که در اکثر اوقات وقتی راجع به فیلمی با آنهاصحبت می کنید کاملا سعی می کنند به اصول اساسی فیلمسازی اشاره کنند و همکاران خود را نقد کنند.. فی المثل فیلمنامه خوب نداریم- کارگردانی ضغیف است- امکانات مالی نداریم- دولت حمایت نمی کند- فضای کار برای بازیگران محدود است... و خصوصا بازیگران که میگویند فیلمنامه مناسب برای بازی به من پیشنهاد نشده است اما وقتی نتیجه کار مشترک این افراد با هم را می بینیم متوجه میشویم همه آنها نوعی تظاهر به حرفه ای بودن می کنند تا به سود مالی بیشتری برسند اما از کیفیت و محتوای مناسب خبری نیست و مستقیما با ساخت فیلم به شعور تماشاگران توهین می کنند در واقع سالن سینما دیگر مکانی برای بستر سازی فرهنگی و ارتقای آن نیست و تنها وسیله ایست تا زمان را باری به هرجهت بگذرانند و دل به خوشی های سخیف و دم دستی بسپارند چون اگر می توانستند بیشتر از بلیط سینما هزینه کنند قطعا گزینه های دیگری را انتخاب می کردند... سینمایی مثل فیلم تگزاس نه تنها برگشت به عقب است بلکه یک قدم از فیلمفارسی هم عقب تر رفته و جای تعجب را برای مخاطب خاص و پرسابقه سینما باز می کند او که فیلمهای بسیار خوب سینمای ایران را تجربه کرده است با یک علامت سوال بزرگ روبروست!!!! و در آخر از خود می پرسد چرا؟
2 لایک
0 نظر
2 روز قبل

نسیم
0 لایک
0 نظر
4 روز قبل

رادین
0 لایک
0 نظر
5 روز قبل

رادین
0 لایک
5 روز قبل

فسقل خان
1 لایک
0 نظر
1 هفته قبل
مشاهده بررسی‌های بیشتر