افشین سنگ‌چاپ

‏افشین سنگ‌چاپ‏
Afshin Sang Chap

دستیاراول کارگردان

افشین سنگ‌چاپ، بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر سال 1347 در تهران متولد شد. وی فارغ‌التحصیل بازیگری و کارگردانی از دانشگاه هنر و معماری است.
سوابق کاری افشین سنگ‌چاپ
بازیگر

دستیاراول کارگردان
با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)
بیوگرافی / زندگی‌نامه «افشین سنگ‌چاپ»
افشین سنگ‌چاپ فعالیت هنری‌ خود را از سال 1364 آغاز کرد و مدتی بعد در مجموعه‌ی تلویزیونی «چاق و لاغر» به ایفای نقش پرداخت. سنگ‌چاپ به عنوان دستیار کارگردان و بازیگردان نیز سابقه‌ی فعالیت دارد.

او تاکنون در سریال‌هایی چون «چاق و لاغر» (۱۳۶۵ - ۱۳۶۹)، «روزهای زندگی» (۱۳۷۸-۱۳۷۷)، «پرواز در حباب» (۱۳۸۵)، «صاحبدلان» (۱۳۸۵)، «پیامک از دیار باقی» (۱۳۸۶)، «اغما» (۱۳۸۷)، «پایتخت» (۱۳۸۹)، «عملیات ۱۲۵» (۱۳۹۰)، «ستاره‌های سربی» (۱۳۹۰)، «دو راهی بارانی» (۱۳۹۰)، «مزرعه‌ی بی‌بی گندم» (۱۳۹۱)، «هفت‌سنگ» (۱۳۹۳) و فیلم‌هایی چون «یکی بود یکی نبود» (1379)، «حوالی اتوبان» (1387)، «مینی‌بوس» (1389)، «جیب‌بر خیابان جنوبی» (1390)، «مرغ تخم طلا» (1392) و ... بازی کرده‌ است.

در دنیای اینترنت
نظرات مردم (1 نظر)

سپنتا ملکی
تلاش بیشتری داشته باش
0 لایک
0 نظر
11 ماه و 1 هفته پیش