منوچهر هادی، کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس و بازیگر تلویزیون ایران، سال ۱۳۵۱ در شهر تهران متولد شد. هادی در سال ۱۳۸۵، اولین فیلم خود، «تلاطم» را ساخت.

سوابق کاری «منوچهر هادی»

کارگردان

نویسنده

تهیه کننده

بازیگر

تدوینگر

صدابردار
با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)

بیوگرافی / زندگی‌نامه «منوچهر هادی»

منوچهر هادی همسر یکتا ناصر، بازیگر است.

وی پس از گرفتن دیپلم وارد عرصه‌ی هنر شد و کارهای متنوعی همچون بازیگری، دستیاری کارگردان و تدارکات را آزمود.

هادی در فیلم‌هایی نظیر؛ «مرد بارانی» (۱۳۷۸)، «پشت دیوار شب» (1376) و «قاصدک» (۱۳۷۵)، عضو گروه تدارکات بوده‌است.

منوچهر هادی همچنین در فیلم‌هایی نظیر؛ «چهارشنبه سوری» (۱۳۸۴) و «ازدواج صورتی» (۱۳۸۳)، دستیار اول کارگردان بوده‌است.

وی تدوین فیلم‌هایی نظیر؛ «دنیای پرامید» (۱۳۹۱)، را درکارنامه دارد.

منوچهر هادی نویسندگی فیلم‌نامه‌هایی نظیر؛ «کارگر ساده نیازمندیم» (۱۳۹۵)، «زندگی جای دیگریست» (۱۳۹۲)، «یکی می‌خواد باهات حرف بزنه» (۱۳۹۰) و «قرنطینه» (۱۳۸۶)، را برعهده داشته‌است.

وی تهیه کنندگی فیلم‌هایی نظیر؛ «کارگر ساده نیازمندیم» (۱۳۹۵)، را در کارنامه دارد.

هادی کارگردانی مجموعه‌های تلویزیونی نظیر؛ «آمین» (۱۳۹۳)، «خوب، بد، زشت» (۱۳۹۳) و «خداحافظ بچه» (۱۳۹۱) و کارگردانی و نویسندگی تله‌فیلم‌هایی نظیر؛ «ته خط» (۱۳۹۳)، «پاپوش» (۱۳۹۰)، «آخرین روز ماه» (۱۳۸5)، «کوچه محجوب» (۱۳۸۵)، «فرصت‌های فردا» (۱۳۸۵) و «تصادف» (۱۳۸۵)، را برعهده داشته‌است.

منوچهر هادی کارگردانی فیلم‌هایی نظیر؛ «کارگر ساده نیازمندیم» (۱۳۹۵)، «من سالوادور نیستم» (۱۳۹۴)، «زندگی جای دیگریست» (۱۳۹۲)، «دنیای پرامید» (۱۳۹۱)، «یکی می‌خواد باهات حرف بزنه» (۱۳۹۰) و «قرنطینه» (۱۳۸۶)، را در کارنامه دارد.

وی همچنین در فیلم‌هایی نظیر؛ «دوشیزه» (۱۳۸۱) و «پشت دیوار شب» (۱۳۷۶)، به نقش‌آفرینی پرداخته‌است.

«منوچهر هادی»، کارگردان فیلم سینمایی «آینه بغل»، 6 بهمن ماه سال 1396 پیرامون شایعاتی که مبنی بر اختلاف او با «جواد عزتی»، بازیگر این فیلم مطرح شده بود، در یادداشتی نوشت:
«خیلی‌ها سؤال می‌کنند که چرا عکسی از جواد عزتی نمی‌گذاری و در تبلیغات فیلم نیستند. این سؤال زیاد پرسیده شده و به احترام شما پاسخ میدم. بعد از آماده شدن فیلم در هیچکدام از مراسم‌ها و اکران‌ها ایشان نه پاسخ تلفن‌ها رو دادند نه شرکت کردند. از طریق همسرشان متوجه شدم که با من هیچ مشکلی ندارند‌. چندین پیام به ایشان دادم بعد از یک هفته جواب مختصری دادند. درهرصورت من و گروه به خاطر همزمانی کار ایشان با فیلم هزارپای آقای داودی بسیار اذیت شدیم و روزای سخت ولی شیرینی رو تجربه کردیم. ایشان تا این لحظه نه تنها هیچ تبلیغی در صفحه شخصی خودشان از آینه بغل نکردن در هیچ مراسمی هم شرکت نکردن و جواب تلفن من و بچه‌های گروه رو هم ندادند . بعد از پیگیری‌های من یکبار بافاصله یک‌هفته‌ای تماسی با من داشتند که به دلیل دلخوری جواب ایشان را ندادم. این دلخوری همچنان ادامه دارد و از ایشان گله دارم. به هر دلیلی اگر از تهیه‌کنندگان ناراحت هستین یا هر کسی در گروه باید به احترام فیلمی که برایش زحمت کشیدیم همگی در اکران کمک کنیم که بهتر دیده شود. در آخر صمیمانه از حضور جواد عزتی عزیز و همسر محترمشان در فیلمم ممنونم و هنوز کنجکاوم مثل مردم عزیز و هواداران محترم ایشان که پاسخی برای بی‌توجهی و بی‌مهری‌اش به فیلم آینه بغل بدهد که بی شک یکی از بهترین بازی‌های اوست به گواه همین مردم و مخاطبان فیلم که جواد عزیز و بازی درجه یک او را در فیلم دوست داشتن.
این هم عکس جواد دوست‌داشتنی و عزیزم . امیدوارم من و فیلممون رو دوست داشته باشی و دلیل ناراحتی تو رو روزی بفهمم. دوستت دارم. هرجا هستی موفق باشی.
عده‌ای بنرها و بیلبوردهای فیلم «من سالوادور نیستم» که در سردر سینماها نصب شده بود را گویا به دلیل اینکه عکس بازیگر زن برزیلی فیلم روی آن وجود داشت در سطح شهر و سردر سینماها پاره کردند و مسئولان پخش فیلم مجبور به تعویض بنرها و بیلبوردها شدند.

نظرات مردم (17 نظر)


خان خانان
این و زنش باهم میشن 4 نفر منوچهر هادی یکتا ناصر
0
1 هفته قبل

ویدا بیات
لطفا پروفایل اصلاح بشه
0
9 هفته قبل

عسلی
کم پیش میاد فیلم خوبی بسازه
0
9 هفته قبل

سپنتاملک زاده
قابل قبول
0
18 هفته قبل

علیرضا مسجدجامعی
!!!
0
18 هفته قبل

❤کیمیا❤
در کل فیلمای خوبی میسازن
0
21 هفته قبل

مهناز خیراندیش
واقعا آقا سیروان براتون متاسفم با این تربیتتون
اونم توی یک فضای فرهنگی
1
22 هفته قبل

سیروان
عالیه اقایون خانوما گه نخورین
0
22 هفته قبل

فاطمه هادی
به تو هیچ ربطی نداره من چی نظر میدم برو تو همون چاله میدونی که بودی نظر بده اینجا محیط فرهنگی هستش جای آدم بی تربیتی مثل تو نیست
2
22 هفته قبل

یونس
خجالت بکش شعور هم خیلی خوبه
1
22 هفته قبل

فاطمه هادی
آبروی هرچی هادی رو برده با فیلماش
0
24 هفته قبل

لیز
اقای 👦 منوچهر هادی از شما می پرسم: اخه یه فیلم شده شما کارگردانش باشید و زنتو 💑یعنی یکتا ناصر👱 رو توی فیلمت نیاری. به خدا 🔝
0
34 هفته قبل
مشاهده نظرات بیشتر