در دنیای اینترنت

نظرات مردم (20 نظر)

آیناز پورسرخ
عاشقانه بهتره
0
1 هفته قبل

راد شهبازی
به هرحال هرکسی نظر خاص خودش را داره ، ممنون بابت نظرتون
1
6 روز قبل

سعید
بهترین بازیگر گلشیفته اقای بحرانی بودند
2
1 هفته قبل

راد شهبازی
درسته . استعدادشون رو به بهترین شکل نشان دادند اما کاش کمی شوخی هاشون در سریال به این حد تکرار نمی شد
1
1 هفته قبل

آنه شرلی
شهرزاد باید از گلشیفته یاد بگیره
1
1 هفته قبل

آیناز پورسرخ
صد تا گلشیفته یدونه شهرزاد نمی شه
0
1 هفته قبل

محمد امین عمادی
شما ظاهرا همیشه عاشق سریال هایی هستید که نه داستان دارند نه جذابیتی ! بهروز شعیبی این فیلمش خیلی ضعیف کار شده بود به علاوه حسن فتحی فیلم بد نساخته که بخواد از گلشیفته که اصلاء خوب کار نشده یاد بگیره !!
0
4 روز قبل

هیو جکمن
حسن فتحی کلی فیلم چرت ساخته مثلا شهرزاد
0
3 روز قبل

سجاد
ی نکته که فراموش شده توو این نقد - بازی خوبه نسیم ادبی. واقعا نقش رو عالی دراورده بود. در حد ی نکته باید بهش اشاره میشد. سریال گلشیفته در کل متوسط روبه پایین بود از نظر کیفیت.
3
1 هفته قبل

راد شهبازی
درسته ، بازی خانم ادبی هم جای تقدیر دارد ، اما بخاطر اینکه نقشی که ایفا می‌کنند فرعی است و نبود این کارکتر تاثیری خاصی در داستان نمی‌گذاشت زیاد مورد توجه قرار نمی‌گرفت ... البته به نظر بنده بازی نسیم ادبی در خوب بد جلف ، شهرزاد و... نسبت به گلشیفته بسیار بهتر بود .
2
1 هفته قبل

پریزیوال
راد شهبازی گلشیفته از نظرت ناموفق بود😄
خیلی باحالی
0
1 هفته قبل

راد شهبازی
به گمان بنده ، سریال موفق یعنی شهرزاد فصل اوّل، شب های برره یا مدار صفر درجه یا ... سریال هایی که مردم بسیار مشتاق تماشای آن بودند تا حدی که حتی یک قسمت آنها را هم از دست نمیدادند ، از لحاظ فنی و کیفی نیز کیفیت خوبی را ارائه میدادند . اما حال کافیست فقط نظرات نوشته شده زیر این پست را بخوانید ، یا نقد های دیگر نوشته شده راجع به این سریال را بخوانید ... از لحاظ فنی چطور ؟ آیا واقعا این سریال توانایی رقابت با شهرزاد و سریال های موفق دیگر را دارد ؟! آیا برای شما فرق نمیکرد که همین سریال را کارگردانی کار اولی و تازه کار به همراه بازیگران تئاتری و جوانی که آنها را نمیشناسید ساخته میشد ؟ من بسیار سعی کردم در یادداشتم بیشتر منصفانه راجع به نقاط قوت و ضعف های سریال بنویسم (لازم به ذکر است که رسالت منتقد برجسته کردن نقاط قوت و ضعف یک اثر هنری به جهت ارتقا سطح کیفی آن هنر است نه فقط تعریف و تمجیدهای کم ارزش و بی مورد ) نه اینکه بگویم چون بازیگرش فلان شخص است یا کارگردانش فلانی !!! شما خودتان انتظار خیلی بیشتری از این سریال با این تعداد بازیگر مشهور و نامدار نداشتید ؟ تشبیه میکنم این را به تیم فوتبالی پر از ستاره و بازیکن نامدار با حضور سرمربی ای که نمیتواند تیمش را به خوبی هدایت کند . البته که نظر شما محترم است ، البته گلشیفته درکل کار سخیف و بی ارزشی هم نیست و اثر قابل دفاعیست
0
1 هفته قبل

پرسا صادقی
گلشیفته ی عیبی داشت این بود ک کاراکتر ها اکثرا تکراری بودن ینی بازیگر ها قبلا مشابه اون فیلم رو تو کارنامشون داشتن ...ژوله ادمی ک دنبال پول هست . سیامک انصاری کسی ک بین چند تا دیوونه گیر کرده .هومن سیدی هم ک همین نقش رو تو عاشقانه داشت .
اما گلشیفته و عاشقانه دوتاشون پایانشون ضعیف بود از نظرم
محتوا ی جالبی داشتن کلا ... اما از نظرم عاشقانه قشنگ تر بود و بیشتر مخاطبش رو درگیر میکرد تا گلشیفته
درکل نقد خوبی بود 👌
1
1 هفته قبل

راد شهبازی
نظر لطف شماست . در مورد نظرتون هم موافقم ، اما به هر حال تلاش شعیبی برای اینکه در قاب جدیدی داستان خود را به جلو ببرد ، قابل قبول است .
2
1 هفته قبل

Amir
موافقم منم دقیقا میخواستم همچین چیزی بنویسم
1
1 هفته قبل

عسلی
نقد خیلی خوبی بود.
به نظر من که عاشقانه و گلشیفته در یک حد بودن حالا باز گلشیفته یکم بهتر بود چون با طنزش به مسائل اجتماعی پرداخته بود اما عاشقانه هیچ چیز مفیدی نداشت و فقط هومن سیدی بود که در سریال درخشید
2
1 هفته قبل

راد شهبازی
خیلی ممنونم بابت نظردهیتون
0
1 هفته قبل

عسلی
خواهش میکنم:)
0
1 هفته قبل

عارفه
گلشیفته رو با عاشقانه مقایسه میکنی؟بابا عاشقانه کجا این کجا اصلا عاشقانه یه چیز محشر بود
1
1 هفته قبل

راد شهبازی
در نقد اصولا قانونی وجود دارد که شما باید کار رو با نمونه های متفاوت مشابه مقایسه بکنید ، به هر حال هرکسی نظر خاص خودش رو داره
0
1 هفته قبل