ژیلا صادقی

‏ژیلا صادقی‏
Jila Sadeghi

مجری

ژیلا صادقی، مجری و بازیگر تلویزیون و سینما، سال 1352 در شهر تهران متولد شد. وی فارغ‌التحصیل رشته‌ی گرافیک از دانشگاه "آزاد اسلامی" (1374) است.
صادقی اولین‌بار در فیلم کوتاهی به کارگردانی حبیب‌الله بهمنی بازی کرد.
ژیلا صادقی، جایزه‌ی بهترین بازیگر جشنواره استانی، جایزه‌ی بهترین مجری و عنوان مجری برتر در نظرسنجی مجله‌ی هفتگی "سروش" از مردم و اصحاب رسانه، را در کارنامه دارد.

سوابق کاری ژیلا صادقی
بازیگر
مجری
پس از اظهارات هانیه توسلی مبنی بر نشناختن زنده‌یاد مرتضی پاشایی که با اعتراض شدید هواداران این خواننده مواجه شد؛ وی در صفحه شخصی خود در شبکه‌ی اجتماعی خطاب به توسلی انتقاداتی را مطرح کرد.
وی به اجرای احسان علیخانی علاقمند است؛ به خاطر این که در اجرا خودش است و هیچ‌گونه نقش بازی نمی‌کند و در نهایت ادب و احترام به مخاطب، دوربین را مال خودش می‌کند و همیشه حرف برای گفتن دارد. همچنین اجرای ژاله صادقیان و آزاده نامداری را ستایش می‌کند و سادگی، روانی و بی‌‌غل و غش بودن ‌وی برای صادقی جذاب است.
به دلیل تشابه اسمی با ژاله صادقیان، در برخی مراسم‌ها اشتباها به جای ایشان دعوت می‌شده و در زمان عقد قرارداد هم عوامل اجرایی مبالغ زیادی را اختصاص می‌دادند که باعث تعجب خود صادقی می‌شده؛ و بعد از اتمام برنامه متوجه اشتباه به خاطر تشابه اسمی می‌شدند.
انجام پیام تبلیغاتی یک شرکت توسط وی، کاملاً با مجوز و هماهنگی سازمان اتفاق افتاد و چون دقیقاً چند ماه بعد از آن بحث ماترینگ برای وی اتفاق افتاد، این گونه تداعی شد که شاید به خاطر تبلیغ آن شرکت ممنوع التصویر شده‌است. به هر حال وی نامه‌ای مبنی بر ممنوعیت تصویر ندارد؛ منتهی مدیران سازمان به صورت شفاهی به وی تذکر دادند.
نظرات مردم (8 نظر)
غــــریبه
تولدت مبارڪ بانو
0 لایک
0 نظر
10 ماه و 1 هفته پیش
مجید
تبریک بخاطر فن بیان عالی و تسلط و داشتن علم درکارتون
2 لایک
0 نظر
1396/06/23
یک بنده خدا
خوب نمیشناختمتمش وقتی آثارشو خوندم فهمیدم کیه تولدتون مبارک خانوم صادقی
0 لایک
0 نظر
1396/06/22
❤ساناز❤
تولدتون مبارک بهترین آرزو ها تقدیم به شما ❤❤❤
1 لایک
0 نظر
1396/06/22
الهه
خانم صادقی تولدتان را صمیمانه تبریک می گویم
0 لایک
0 نظر
1396/06/22
غــــریبه
خانم صادقی عزیز
تولدتون مبارک.....
2 لایک
0 نظر
1396/06/22
غــــریبه
چون گفته با حضورش انقلابی در رسانه ایجاد کرده؟؟؟😂
من دوس دارم اجراشو
قدیم ندیما برنامه خانه فیروزه ایشو نگاه میکردم
2 لایک
0 نظر
1396/06/19
حمیدرضا توکلی
فکر می کنم دچار خود شیفتگی مزمن شده بنده خدا
0 لایک
0 نظر
1395/04/31