ستاره پسیانی

ستاره پسیانی، بازیگر سینما و تئاتر سال 1361 در تهران متولد شد. وی فعالیت هنری‌اش را در سن 5 سالگی و با ایفای نقش در نمایشی به کارگردانی پدرش آغاز کرد و در سن 13 سالگی تئاتر عروسکی «ساز سحرآمیز» را کارگردانی کرد. پسیانی در سال 1370 با ایفای نقش در فیلم «بهترین بابای دنیا» قدم به عرصه سینما گذاشت. ستاره پسیانی، دریافت جایزه‌ی بهترین بازیگر زن در بیست‌و‌هشتمین جشنواره‌ی تئاتر فجر (۱۳۸۸)، را در کارنامه دارد.
سوابق کاری ستاره پسیانی
با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)
بیوگرافی / زندگی‌نامه «ستاره پسیانی»
ستاره پسیانی دختر آتیلا پسیانی بازیگر سینما و تلویزیون است. وی بیشتر کار تئاتر می‌کند و در سینما و تلویزیون فعالیت کمی دارد.

وی در فیلم‌هایی نظیر؛ «دفترخانه‌ی شماره 13» (1388)، «روایت‌های ناتمام» (1385)، «سه زن» (1386)، «موج سوم» (1387)، «ورود آقایان ممنوع» (1389)، «فرشتگان قصاب» (1391)، «مشرف به کوچه بی‌نام» (1393)، « لانتوری» (1394)، به نقش‌آفرینی پرداخته‌است. ستاره پسیانی، دریافت جایزه‌ی بهترین بازیگر زن در بیست‌وهشتمین جشنواره‌ی تئاتر فجر (۱۳۸۸)، را در کارنامه دارد.

وی در مصاحبه‌ای از مردم خواست تا برای تأمین هزینه‌های درمان بیماران سرطانی در کنار این بیماران باشند. و در اقدامی دیگر عضو کمپین امید برای کودکان بیمار شد.
او به همراه خانواده‌اش نمایشی بنام "مخمل آبی"را به کارگردانی پدرش آماده‌سازی و اجرا کردند.
در دنیای اینترنت
نظرات مردم (2 نظر)

سپنتا ملکی
بازیگر بدی نیست از ٢٠ ١٣
0 لایک
0 نظر
10 ماه و 4 هفته پیش

غــــریبه
عه دختر آقای پسیانی هستن
موفق باشند.....
0 لایک
0 نظر
1396/06/10