‏رعنا آزادی‌ور‏


رعنا آزادی‌ور،‌ بازیگر تلویزیون و سینما، سال ۱۳۶۲ در شهر تهران متولد شد. وی با بازی در فیلم «مارمولک» (کمال تبریزی، ۱۳۸۲) فعالیت در سینما را آغاز کرد.

تولد:

1362/01/17 (سن: 33 سال)

سوابق کاری «رعنا آزادی‌ور»

با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)

بیوگرافی / زندگی‌نامه «رعنا آزادی‌ور»

رعنا آزادی‌ور، با بازی در فیلم «مارمولک» (کمال تبریزی، ۱۳۸۲) فعالیت در سینما را آغاز کرد و بعد از یک سال دوری از سینما با بازی در سه فیلم در سال (۱۳۸۴) موقیعت خود را در سینما تثبیت کرد.

آزادی‌ور با بازی در فیلم «پارک وی» (فریدون جیرانی، ۱۳۸۵) برای بار نخست بازی در نقش اول را همراه با نیما شاهرخ شاهی تجربه کرد.

رعنا آزدای‌ور، در آثاری نظیر؛ «درباره الی» (اصغر فرهادی، ١٣٨٧)«خاک آشنا» (بهمن فرمان آرا ، ١٣٨۶)، «پارک وی» (فریدون جیرانی ، ۱۳۸۵)، «زاگرس» (محمدعلی نجفی ، ۱۳۸۴)، «کارگران مشغول کارند»، (مانی حقیقی ، ١٣٨۴)، «هوو» (علیرضا داوودنژاد، ۱۳۸۴)، «مارمولک» (کمال تبریزی، ١٣٨٢)، بازی کرده‌است.

«رعنا آزادی‌ور» با نقش‌آفرینی در اولین فیلم سینمایی‌ خود «پارک وی» فریدون جیرانی (۱۳۸۵) با نیما شاهرخ شاهی جلوی دوربین رفت.

نظرات مردم (1 نظر)


یونس
خیلی خیلی بازیگر خوبی هستن
داخل موزیک ویدئو همایون شجریان اهنگ ابر میبارد خیلی خیلی خوب بازی کردن
👍👍👍👍👍👍
1
2 روز قبل