حواشی فیلم سینمایی «بدون تاریخ بدون امضاء» (7 حاشیه)

«علی جلیلوند»، تهیه کننده‌ی «بدون تاریخ، بدون امضاء» درخصوص تغییر ناخواسته‌ی فیلم‌بردار این پروژه تصریح کرد:
«بیش از ۹۰ درصد فیلم‌برداری این پروژه به صورت دوربین روی دست انجام می‌شد، «مرتضی پورصمدی» در سه جلسه‌ی ابتدایی فیلم ما را همراهی کرد و پس از آن به خاطر مشکل آرتروز و بنابر لطفی که به ما داشت و نگران آینده پروژه بود با وارد شدن فیلم‌برداری به بخش‌های نزاع و درگیری ترجیح داد همکاری با پروژه را ادامه ندهد و به این ترتیب «پیمان شادمانفر» در حدود ۱۰ جلسه جایگزین او شد.»
اتفاقی که برای پروژه‌ی «بدون تاریخ، بدون امضاء» افتاد، تغییر ناخواسته فیلم‌بردار آن بود که بر عهده‌ی «مرتضی پورصمدی» بود.
«امیر آقایی»، عکسی از «نوید محمدزاده» در فیلم «بدون تاریخ، بدون امضاء» در اینستاگرام خود منتشر کرد و درباره‌ی این عکس نوشت:
«و ما هنوز هم بدون تاریخیم و همچنان بدون امضاء.»
«علیرضا تابش» مدیر عامل بنیاد سینمایی فارابی به همراه «مسعود احمدیان» معاون این بنیاد، آبان‌ماه 1395 از پشت صحنه‌ی فیلم «بدون تاریخ، بدون امضاء» بازدید کردند.
«علی جلیلوند»، تهیه‌کننده‌ی «بدون تاریخ، بدون امضاء» گفت؛ با وجود تلخی‌های جامعه در این فیلم امید به زندگی به نمایش گذاشته می‌شود.
برادران جلیلوند پیش از «بدون تاریخ، بدون امضاء» با فیلم «چهارشنبه ١٩ اردیبهشت» جوایز متعدد داخلی و بین المللی را از آن خود کرده‌اند.
«بدون تاریخ، بدون امضاء» دومین فیلم سینمایی «وحید جلیلوند» است.