شهرام قائدی

ابراهیم قائدی معروف به شهرام قائدی بازیگر سینما و تلویزیون سال 1354 در شهرستان قیر و کارزین از توابع استان فارس متولد شد. او در سال 1370 به دنبال بازیگری به تهران نقل مکان کرد.
سوابق کاری شهرام قائدی
با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)
بیوگرافی / زندگی‌نامه «شهرام قائدی»
شهرام قائدی اولین کار تلوزیونی‌اش «خودروی پلاک 11» (1375) نام داشت که موجب موفقیت وی گردید. او سپس در مجموعه‌ی «بازگشت پرستوها» (1376) به ایفای نقش پرداخت. شهرام قائدی هیچگاه خودش را به بخش های کلیشه‌ای خاص محدود ننموده و همواره کوشیده است تا خود را با ایفای نقش‌های مختلف به چالش بکشد. از فیلم‌های او می‌توان به «ارتفاع پست» (۱۳۸۰)، «روز کارنامه» (۱۳۸۱)، «سرود تولد» (۱۳۸۳)، «قاعده‌ی بازی» (۱۳۸۵)، «کلانتری غیرانتفاعی» (۱۳۸۷)، «چار چنگولی» (۱۳۸۷)، «دلقک‌ها» (۱۳۸۸) و «آدم‌آهنی» (۱۳۹۱) اشاره نمود. به علاوه وی مجموعه‌های تلویزیونی «ارث بابام» (۱۳۸۴)، «قرارگاه مسکونی» (۱۳۸۵)، «سه در چهار» (۱۳۸۷)، «پنجمین خورشید» (۱۳۸۸)، «چهار چرخ» (۱۳۹۰)، «پنج کیلومتر تا بهشت» (۱۳۹۰)، «زمانه» (۱۳۹۱)، «خاتون» (۱۳۹۳)، «آقا و خانم سنگی» (۱۳۹۴) و «معمای شاه» (۱۳۹۴) را در کارنامه دارد.
در دنیای اینترنت
نظرات مردم (2 نظر)

سپنتا ملکی
بازیگراصلاخوبی نیست.
0 لایک
0 نظر
2 ماه پیش

عسلی
خیلی مسخرست بازیش
0 لایک
0 نظر
8 ماه و 2 هفته پیش