هیو جکمن

هیو جکمن، بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون فیلم سینمایی «پرستیژ»، فیلم سینمایی «لوگان» و فیلم سینمایی «بینوایان» فعالیت داشته است.
تولد: 1968/10/12 (1347/07/20)
سوابق کاری هیو جکمن
با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)
بیوگرافی / زندگی‌نامه «هیو جکمن»
هیو جکمن در سال 1968 در شهر سیدنی استرالیا دیده بر جهان گشود. هیو جکمن اما اصالتی استرالیایی ندارد چراکه پدر و مادرش هر دو انگلیسی تبار هستند و در سال 1967 به استرالیا مهاجرت کرده بودند. هیو در دوران کودکی علاقه شدید خود به بازیگری را با تشکیل گروه های کوچک تئاتری در مدارس و حضور در نقش اصلی این نمایش ها نشان داد. علاقه جکمن به بازیگری پس از ورود به دانشگاه هم ادامه داشت و وی موفق شد تا در چندین نمایش موفق ظاهر شود. جکمن پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه در رشته روزنامه نگاری، تصمیم به یادگیری رشته درام و تئاتر را در آکادمی هنرهای زیبای غرب استرالیا گرفت و خیلی زود پیشنهاد بازی در مجموعه تلویزیونی « کوره لی » ( 1995 ) را دریافت کرد که این مجموعه اتفاقی جدید در زندگی حرفه ای جکمن محسوب می شد. پس از این مجموعه و حضور در چندین نقش کوچک دیگر در مجموعه های تلویزیونی ، ستاره اقبال جکمن بالاخره در سال 1999 درخشید چراکه در این سال بریان سینگر از وی درخواست کرد تا نقش اصلی فیلم « مردان ایکس » را ایفا کند و همین نقش هیو جکمن را مبدل به ستاره ای در هالیوود کرد. شخصیت ولوورین خیلی زود تبدیل به یکی از محبوب ترین قهرمانان سینما شد و شهرت هیو جکمن به واسطه حضور در این نقش، هر روز بیشتر شد. هیو جکمن حالا پس از 13 سال از اولین نقش آفرینی اش در نقش ولوورین، صاحب جایگاه تثبیت شده ای در هالیوود شده است که حتی برای بازی در فیلم « بینوایان » کاندید دریافت اسکار نیز شده بود.
در دنیای اینترنت
نظرات مردم (3 نظر)

هیوجکمن
در کیت و لئوپولد هم عالی بود
0 لایک
0 نظر
4 ماه و 3 هفته پیش

هیوجکمن
فوق العاده
0 لایک
0 نظر
5 ماه پیش

babak
تو لوگان و حیثیت (پرستیژ ) خیلی خوب بازی کرده .
0 لایک
0 نظر
5 ماه و 3 هفته پیش