سینا رازانی بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر، سال 1358 در شهر تهران متولد شد. وی دارای مدرک کارشناسی نمایش با گرایش بازیگری از دانشگاه آزاد اسلامی تهران است و از سال 1379 فعالیت هنری خود را شروع کرده‌است.

سوابق کاری «سینا رازانی»

با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)

بیوگرافی / زندگی‌نامه «سینا رازانی»

سینا رازانی بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر، سال 1358 در شهر تهران متولد شد.

وی دارای مدرک کارشناسی نمایش با گرایش بازیگری از دانشگاه آزاد اسلامی تهران است و از سال 1379 فعالیت هنری خود را شروع کرده‌است.

رازانی در فیلم‌هایی نظیر؛ «نیمه شب اتفاق افتاد»، «خود زنی»، «اشکان، انگشتر متبرک و چند داستان دیگر» و «ماهی‌ها عاشق می‌شوند» به نقش‌آفرینی پرداخته است.

او همچنین در سریال‌های؛ «سال‌های ابری»، «و خداوند عشق را آفرید»، «شهریار»، «رسم عاشقی»، «هزاران چشم»، و «آبی مثل دریا» نیز بازی کرده است.

وی در تئاترهایی نظیر؛ «رویای نیمه شب تابستان»، «پای دیوار بزرگ شهر»، «خواب آهسته مرگ»، «نجواهای شبانه»، «بیوه‌های غمگین سالار جنگ»، «دو متر در دو متر جنگ»، «دشمن مردم»، «بازگشت به خان نخست»، «الو تریا»، «رویای بسته شده به اسبی که از پا نمی‌افتد»، «اسبها»، «مهاجران»، «آواز قوی چخوف»، «خواستگاری و خرس»، «مرغ دریایی من»، «هر چی دلت بخواد»، «آندرانیک»، «اسم»، «سه پاس از حیات طیبه نوجوانی نجیب و زیبا»، «یک نوکر و دو ارباب» و «حسرت، آروز، رویا» به ایفای نقش پرداخته‌است.

در دنیای اینترنت

نظرات مردم (0 نظر)