حواشی فیلم سینمایی «بیست و یک روز بعد» (10 حاشیه)

«محمدرضا خردمندان»، کارگردان فیلم سینمایی «بیست و یک روز بعد» این اثر را پر لوکیشن ترین فیلم سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر خواند و گفته است:
«این فیلم یکی از پر لوکشین‌ترین فیلم‌های جشنواره است ولی شاید به واسطه نوع فیلمبرداری و داستان کاملاً احساس نمی‌شود. در مورد شخصیت مادر هم، قهرمان داستان مرتضی است.»
فیلم «بیست و یک روز بعد» با وجود زمان پخش نامناسب آن در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، تا روزهای پایانی جشنواره جزو بهترین فیلم‌های جشنواره از نگاه مردم به حساب می‌آمد و با استقبال فراوان مخاطبان مواجه شده بود.
«مهدی یراحی»، خواننده پاپ، ضمن حمایت از این فیلم در مراسم اکران آن از تماشاگران خواست به خاطر او هم که شده این فیلم را تبلیغ کنند!
«محمدرضا شفاه»، تهیه کننده فیلم سینمایی «بیست و یک روز بعد» در ارتباط با زمان پخش نامناسب این فیلم در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر برخورد با این فیلم را عادلانه ندانست و از مردم به دلیل حمایت از فیلم تشکر کرد.
طی یک حرکت نمادین، سازندگان این فیلم در هنگام اکران عمومی آن جلوی برخی از پردیس‌های سینمایی ماکت «قطار مسافربری» را به نمایش گذاشتند.
«حمیدرضا آذرنگ» بازیگر فیلم «بیست و یک روز بعد» در خصوص نقش خود در این فیلم گفت:
«آنقدر فیلمنامه این کار به نظرم جالب و هیجان انگیز آمد که در زمان انتخاب، برای اولین بار میزان نقش برایم در اولویت قرار نداشت. فیلمنامه این فیلم آنقدر خوب بود که دوست داشتم در این کار حتی در نقشی کوتاه حضور داشته باشم و به همین خاطر نقش داریوش را با آغوش باز پذیرفتم.»
فیلمبرداری فیلم سینمایی «بیست و یک روز بعد» اواخر آذرماه 1395 در ایستگاه راه آهن تهران به پایان رسید.
همزمان با آغاز فیلمبرداری «بیست و یک روز بعد» صفحات اجتماعی این فیلم در شبکه‌های «اینستاگرام» و «تلگرام» آغاز به کار کرد.
«بیست و یک روز بعد» نخستین اثر سینمایی «سید محمدرضا خردمندان» در مقام کارگردانی است.
از جمله لوکیشن‌های «بیست و یک روز بعد» می‌توان به «محمدشهر کرج»، «وردآورد تهران»، «قلعه حسن‌خان» و «دهکده المپیک» اشاره کرد.