حواشی فیلم سینمایی «رحمان 1400» (10 حاشیه)
فیلم سینمایی «رحمان 1400»، در ابتدا «خزه»، نام داشت که به این نام تغییر اسم داده شد.

«یکتا ناصر»، بازیگر فیلم سینمایی «رحمان 1400»، همسر «منوچهر هادی»، کارگردان این اثر است.

فیلم سینمایی «رحمان 1400»، سومین همکاری مشترک بین «محمدرضا گلزار» (بازیگر) و «منوچهر هادی» (کارگردان)، پس از فیلم سینمایی «آینه بغل» و سریال نمایش خانگی «عاشقانه» است.

فیلم سینمایی «رحمان 1400»، اولین تجربه مشترک بین «سعید آقاخانی» (بازیگر) و «منوچهر هادی» (کارگردان» است.

«محسن تنابنده»، در ابتدا قرار بود در فیلم سینمایی «رحمان 1400»، حضور داشته باشد، ولی از حضور در این اثر انصراف داد و گفت:
«قرار بود این همکاری انجام شود و نشست مشترکی هم به همین منظور با دوستان داشتیم، منتهی به دلیل مشکلات شخصی قادر به همکاری نیستم و از حضور در این فیلم عذر خواستم.»

فیلم سینمایی «رحمان 1400»، دومین تجربه مشترک بین «ساره بیات» (بازیگر) و «منوچهر هادی» (کارگردان»، پس از سریال نمایش خانگی «عاشقانه» است.

فیلم سینمایی «رحمان 1400»، چهارمین تجربه مشترک بین «محسن غلامی» (طراح صحنه و لباس) و «منوچهر هادی» (کارگردان» است.

فیلم سینمایی «رحمان 1400»، دومین همکاری مشترک بین «بهرام افشاری» (بازیگر) و «منوچهر هادی» (کارگردان)، پس از فیلم سینمایی «کارگر ساده نیازمندیم» است.

فیلم سینمایی «رحمان 1400»، دومین همکاری مشترک بین «محمدرضا گلزار» (بازیگر) و «مهران مدیری» (بازیگر) است.

10 دی ماه سال 1396 منوچهر هادی با انتشار پستی از پوستر جدید فیلمش که توسط محمد روح الامین طراحی شده است، از حضور در جشنواره فجر انصراف داد و نوشت:
«تهیه کننده و کارگردان فیلم رحمان ۱۴۰۰ با احترام به دبیر محترم جشنواره و هیئت انتخاب فیلم ها تصمیم گرفتند که فیلم را از بخش مسابقه خارج کنند تا سر فرصت بتوانند مراحل فنی و پایانی کار را انجام دهند و فیلم را با دقت بیشتری برای اکران عمومی آماده کنند.»