حواشی فیلم سینمایی «لس آنجلس تهران» (11 حاشیه)

فیلم سینمایی «لس آنجلس تهران»، سومین اثر بلند سینمایی «تینا پاکروان»، پس از فیلم‌های «خانم» و «نیم شب اتفاق افتاده»، به عنوان کارگردان است.
فیلم سینمایی «لس آنجلس تهران»، سومین اثر بلند سینمایی «تینا پاکروان»، پس از فیلم‌های «یحیی سکوت نکرد» و «خانه کاغذی»، به عنوان تهیه کننده است.
فیلم‌برداری فیلم سینمایی «لس آنجلس تهران»، 29 مرداد ماه سال 1396 کلید خورده است.
فیلم سینمایی «لس آنجلس تهران»، در ابتدا «تهران لس آنجلس»، بود که به پیشنهاد «شورای ارزیابی و نظارت»، برای اخذ پروانه ساخت به این نام تغییر پیدا کرد.
فیلم سینمایی «لس آنجلس تهران»، دومین همکاری بین «گوهر خیراندیش» و «تینا پاکروان» است.
«اصغر شاهوری»، صدابردار سینما و تلویزیون، 24 شهریور ماه سال 1396 به دعوت عوامل فیلم سینمایی «لس آنجلس تهران»، به مناسبت تولد شصت سالگی وی در پشت صحنه این فیلم حاضر شد و چند پلان را صدابرداری کرد.
فیلم‌برداری در شهر «لس آنجلس»، فیلم سینمایی «لس آنجلس تهران»، 19 آبان سال 1396 در شهر این شهر به پایان رسید.
فیلم سینمایی «لس آنجلس تهران»، سومین همکاری مشترک «بهزاد مصلح»، تدوینگر این فیلم با «تینا پاکروان»، کارگردان این فیلم است.
«پرویز پرستویی» و «تینا پاکروان»، پس از فیلم سینمایی «خانه کاغذی» که همبازی بودند، فیلم سینمایی «لس آنجلس تهران»، دومین همکاری آنها است.
«شیرین یزدان بخش»، بازیگر فیلم سینمایی «لس آنجلس تهران»، 21 آذر ماه سال 1396 در گفتگو با یکی از خبرگزاری‌های داخلی، در مورد نقش خود در این فیلم، بیان داشت:
«امسال در فیلم‌های خوبی همچون «جاده قدیم»، «آکاردئون» و «لس آنجلس تهران»، به ایفای نقش پرداختم که نقشم در فیلم «لس آنجلس تهران»، از همه متفاوت‌تر است زیرا برای اولین بار نقش مادر بازی نمی‌کنم.
به گفته تینا پاکروان ، در ابتدا قرار بر این بوده که "ژرار دوپاردیو" بازیگر نامدار فرانسوی ، به جای پرویز پرستویی ایفای نقش کند