حواشی «مهدی فخیم‌زاده» (6 حاشیه)

وی یک رزمی‌کار است و جزو خانواده‎ی بزرگ کاراته‎کاران ایران می‎باشد.
وی یک فرزند دختر دارد (تا سال 1395).
وی یک گیتار در منزل دارد که می گوید: باور کنید در هیچ کلاسی هم شرکت نکرده‌ام ولی می‌توانم سه آهنگ را با گیتارم بنوازم.زمانی که بیکار باشم کمی گیتار می‌زنم.موزیک زیاد گوش نمی‌دهم ولی آهنگ‌های سنتی را خیلی دوست‌دارم.
از جوایز و تقدیرهای وی می‌توان به:
دیپلم افتخار بهترین فیلمنامه:شتابزده (دهمین جشنواره فیلم فجر)
تقدیر برای نوشتن فیلمنامه:همسر(دوازدهمین جشنواره فیلم فجر)
تقدیر برای بازی در فیلم:تاواریش(دوازدهمین جشنواره فیلم فجر)
اشاره کرد.
وی در زمان پخش سریال فوق سری در صفحه فیسبوک خود نوشت: «دوستان عزیز، سریالی که این روزها بنام فوق‌سری از شبکه یک سیما پخش می‌شود سریال من نیست بلکه لاشه‌ای لت و پاره شده از سریالی است که من ساختم. این سریال توسط نمایندگان معاونت اجتماعی نیروی انتظامی و پخش شبکه یک سیما بصورتی باورنکردی سلاخی و تکه‌پاره شده و هیچ قسمتی از تعرض و دستکاری وجابجائی و تعویض مکالمات مصون نمانده است والبته این امر درشرایطی صورت پذیرفته که در تمام مراحل تولیدمدیران شبکه یک و مسئولین ناجی هنر که زیرمجموعه معاونت اجتماعی نیروی انتظامی است درجریان چگونگی و اجزاء فیلمنامه و تک تک صحنه ها قرار داشتند و کلیه قسمت‌ها باحضور و تائید کارشناس نیروی انتظامی (سرهنگ عبدالله قاسمی )تصویربرداری شده است. چگونگی این فعل و انفعالات را بزودی طی یاداشتی از طریق رسانه‌ها باطلاع علاقمندان خواهم رساند.»
وی درمورد حاشیه‌های بوجود آمده درباره نمایش چهره‌ معصومین برای فیلم "رستاخیر" گفت: «این حواشی انگیزه‌ها را برای ساخت آثار مذهبی کم کرده و در بین هنرمندان رعب و وحشت ایجاد می‌کند.»