بهنوش طباطبایی

‏بهنوش طباطبایی‏
Behnouch Tabatabai

مجری طرح

بهنوش طباطبایی، بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر، سال 1360 درتهران متولد شد.
وی تحصیلاتش را در رشته‌ی مهندسی کامپیوتر گذراند و یک دوره‌ی بازیگری را نیز در دانشکده‌ی «هنرهای زیبای دانشگاه تهران» طی نمود.
اولین تجربه‌ی بازیگری‌اش با سریال «کوی دامون» در سال 1381 بود و با سریال «مسافری از هند» به شهرت رسید.
تولد: 1360/02/27 (سن: 37 سال)
سوابق کاری بهنوش طباطبایی
بازیگر

مجری طرح
با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)
بعد از حواشی اخیر در رابطه با جدایی «بهنوش طباطبایی» از «مهدی پاکدل» این بازیگر زیبا روی جوان در جشنواره ی فجر 1395 با روحیه ای شاد ظاهر شد.
«بهنوش طباطبایی»، بی توجه به همه حواشی هایش کار بازیگری خود را ادامه داد؛ او یک پیشنهاد کاری خوب از «پوران درخشنده» برای بازی در «زیر سقف دودی» دریافت کرد. نقشی که طباطبایی در این فیلم ایفا کرده ابتدا بنا بود توسط «نیکی کریمی» ایفا شود اما درگیری های نیکی کریمی در تهیه کنندگی فیلم به نام «آذر» سبب ساز آن شد قید همکاری با درخشنده را بزند و در نهایت قرعه به نام طباطبایی بیفتد که این نقش را ایفا کند. نقش طباطبایی در «زیر سقف دودی» زنی است که پایش به زندگی یک زوج میانسال باز می شود؛ زوجی با بازی «فرهاد اصلانی» و «مریلا زارعی» که بعد از سال ها زندگی مشترک به نوعی تکرار مکررات رسیده اند و انگار زیر سقف دودی ناچار به تحمل یکدیگر شده اند. باید منتظر ماند و دید ایفای نقش طباطبایی در این کار آن قدر گل خواهد کرد که همه این حواشی را پاک کند یا خیر...
برخی مخاطبان به اظهارنظر «بهنوش طباطبایی» هم واکنش نشان دادند که چطور می شود به هنگام ازدواج و در برابر دوربین های تلویزیونی با روی باز به صراحت درباره ازدواج و دلایل آن سخن گفت اما درباره شایعه طلاق نه تنها درست به مخاطبان خود توضیح نمی دهد بلکه پاسخگوی به آن را «سرک کشیدن به زندگی خصوصی» تلقی می کند. باور این دسته از مخاطبان آن بود اگر قائل شدن حرمت برای زندگی خصوصی را به عنوان یک اصل بپذیریم طباطبایی درباره ازدواج خود که آن هم خصوصی است نباید خبری را در اختیار مخاطبان خود قرار می داد.
در دنیای اینترنت
نظرات مردم (46 نظر)

خانم کاظمی
عالی
0 لایک
0 نظر
2 ماه و 2 هفته پیش

وروجک
خیلی بازی دلنشینی دارن و به بیننده احساس خوبی القا میکنن
0 لایک
0 نظر
2 ماه و 2 هفته پیش

فاطی*
خیلی احساس خوبی نسبت به بهنوش طباطبایی دارم تو آثار خیلی خوبی بازی کرده
0 لایک
0 نظر
5 ماه پیش

فاطمه♡♡
تولدتون مبارک🎉🎈🎁
0 لایک
0 نظر
7 ماه پیش

خان خانان
تولدت مبارک
0 لایک
0 نظر
7 ماه پیش

عارفه
تولدت مبارک خانوم طباطبایی
0 لایک
0 نظر
7 ماه پیش

سوفی
خوشگل.........
0 لایک
0 نظر
10 ماه و 3 هفته پیش

سپنتا ملکی
نازهستی
0 لایک
0 نظر
11 ماه و 1 هفته پیش

پرناز خلیقی
دوسش دارم😎💙
0 لایک
0 نظر
11 ماه و 2 هفته پیش

سروش واشقانی فراهانی
اشون اینستا ندارن که.پیدا نکردم
0 لایک
0 نظر
12 ماه پیش
مشاهده نظرات بیشتر