مهوش صبرکن

‏مهوش صبرکن‏
Mahvash Sabrkon


مهوش صبرکن، بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر، سال 1339 در شیراز متولد شد.
وی از سال (1356) با تئاتر حرفه‎ای شروع به کار کرد.

سوابق کاری مهوش صبرکن
وی دو پسر به نام‎های مسعود و مهرداد دارد.
در سال ۱۳۵۶ که سال آخر دبیرستان را می گذراند و تازه فعالیتش را در این حرفه آغاز کرده بود (۱۸ سالش بود)، در تئاتر «شاتره» نقش مقابل «محمود پاک نیت» را بازی کرد و همین تئاتر سبب آشنایی و ایجاد علاقه شد و در سال ۱۳۵۸ با هم ازدواج کردند.
بعد از تصادفی که در جاده کازرون _شیراز داشت ومنجر به پاره شدن ابرویش شد، قرار بود سریالی را بازی کند به کارگردانی احمد خواجو که نقش کولی را داشت و خیلی نگران بودم که جای زخم در صورتش معلوم باشد ولی چون نقش کولی را بازی می‌کرد مجبور بود سربند ببندد که روی زخمش را می‌گرفت.
زمانی که برای دید و بازدید عید و دیدن اقوام همسرش به کازرون رفته بود و قرار بود عصر روز سوم عید بله برون پسرش در شیراز باشد. صبح روز سوم فروردین با ماشین خودشان به سمت شیراز راه افتادند. در مسیر کازرون به شیراز با یک ماشین پژوی 405 مشکی رنگ شاخ به شاخ شدند. در این حادثه کسی آسیب جدی ندید. البته بخاطر شدت تصادف و ضربه‌ای که فرمان ماشین به سینه‎ی همسرش وارد کرده بود تا مدت‌ها سینه‌اش درد می‌کرد و باعث ناراحتی او می‌شد و او هم که پشت نشسته بود سرش به صندلی خورده و دقیقا 3ـ2 میلی‌متر بالای ابرویم پاره شد.
نظرات مردم (3 نظر)
افسانه بانو
منظوم گرامی لطفا به اثارشون یاداوری را اضافه کنید
0 لایک
1 نظر
1397/03/16
منظوم
سلام افسانه بانو گرامی، وقتتان بخیر.
از حسن نظر و گزارشتان بسیار متشکریم.
هنرمند مورد نظر به این اثر اضافه شد.
موفق باشید.
0 لایک
1397/03/21
افسانه بانو
تولدشون مبارک . بازی خوبی دارند
0 لایک
0 نظر
1397/03/16