ملیسا مهربان، بازیگر تلویزیون و سینما، سال 1365 در کشور دانمارک متولد شد. وی فارغ‌التحصیل رشته هنرهای نمایشی از دانشگاه کپنهاگ دانمارک است. فیلم سینمایی «شکار روباه» نخستین تجربه‌ی بازیگری او در سینمای ایران است. ملیسا مهربان جایزه‌ی بهترین بازیگر زن از دوازدهمین جشنواره‌ی فیلم‌های پلیسی مسکو و جایزه جشنواره امی از کشور آمریکا برای بازی در سریال «محافظ» را در کارنامه دارد.

تولد:

1365/10/04 (سن: 31 سال)

سوابق کاری «ملیسا مهربان»

با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)

بیوگرافی / زندگی‌نامه «ملیسا مهربان»

ملیسا مهربان، بازیگر تلویزیون و سینما، سال 1365 در کشور دانمارک متولد شد. پدر او ایرانی و مادرش دانمارکی است.

وی فارغ‌التحصیل رشته هنرهای نمایشی از دانشگاه کپنهاگ دانمارک است. فیلم سینمایی «شکار روباه» نخستین تجربه‌ی بازیگری او در سینمای ایران است.

مهربان در فیلم‌هایی نظیر؛ «شکار روباه» مجید جوانمرد (1387)، «از تهران تا بهشت» ابوالفضل صفایی (1394)، «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» محمدهادی کریمی، به نقش‌آفرینی پرداخته‌است. ملیسا مهربان جایزه‌ی بهترین بازیگر زن از دوازدهمین جشنواره‌ی فیلم‌های پلیسی مسکو و جایزه جشنواره امی از کشور آمریکا برای بازی در سریال «محافظ» را در کارنامه دارد.

وی در سال 1395 از ایران برای همیشه به ترکیه مهاجرت کرد و در شبکه تلویزیونی جم مشغول به کار شد. بازی در «ماگنولیا» را می‌توان نخستین حضور او در مقابل دوربین خارج از کشور محسوب کرد. همچنین او در «سیندخت» هم بازی می کند.

«ملیسا مهربان» با این که از کشور خارج شده است اما خبر خروج او و حضور در شبکه «جم» بازتاب چندانی نداشته است.

«ملیسا مهربان» درباره تفاوت بازیگری در ایران و دانمارک می گوید: «در دانمارک لوکیشن ها و سناریوی کار از 3 ماه پیش از آغاز فیلمبرداری، به بازیگران معرفی می شود و این درحالی است که اینجا یک روز لوکیشن انتخاب می شود و از فردا فیلمبرداری آغاز می شود.»
«ملیسا مهربان» هم از بازیگرانی است که با وجود بازی در فیلم‌هایی چون «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» و «شکار روباه» تصمیم گرفت ایران را به مقصد ترکیه ترک کند. او هم در جمع بازیگران ایرانی که به شبکه «جم» پیوسته‌اند ظاهر شده است.

نظرات مردم (1 نظر)


غریبه❤اللهم عجل لولیک الفرج❤
بازیش در شکار روباه قشنگ بود...
اه توام که رفتی پیوستی به اونا....
1
30 هفته قبل