حواشی فیلم سینمایی «مشت آخر» (7 حاشیه)

10 تیر ماه سال 1397 «سید حامد حسینی»، تهیه کننده فیلم سینمایی «مشت آخر»، در رابطه با حادثه‌ای که برای کارگردان این فیلم «مهدی فخیم‌زاده» افتاد، توضیح داد و گفت:
«روز آخر ضبط سکانس‌های پایانی کار بودیم که رفت و آمد بین لوکیشن‌ها باعث این حادثه شد. موتوری از یک فرعی به سرعت با موتور «فخیم زاده»، تصادف کرد که خداروشکر با آمدن اورژانس به سرعت به بیمارستان چالوس منتقل شد. امروز صبح با او گفتگو داشتم و خداروشکر حالش خوب بود و شکستگی نداشت و تنها چند زخم سطحی است که آن هم برطرف می‌شود. ضایعه مغزی دیده شده، اما به این تصادف ربطی نداشته و جای هیچ نگرانی نیست.
«گوهر خیراندیش»، بازیگر فیلم سینمایی «مشت آخر»، در رابطه با حادثه‌ای که برای کارگردان این فیلم «مهدی فخیم‌زاده» افتاد، توضیح داد و گفت:
«در ابتدا وضعیت او خیلی بد بود و ریه به دلیل حجم خونریزی به مشکل برخورده بود، اما با رسیدن اورژانس و رسیدگی دکتر خداروشکر حالش رو به بهبود است، اما واقعا معجزه شد تا هوشیاری خود را به صورت کامل بدست آورد. اخبار گوناگونی را در فضای مجازی از «مهدی فخیم زاده»، شنیدیم که متاسفانه برخی از افراد ناجوانمردانه اخباری را منتشر کردند، اما تا به امروز حالشون رو به بهبود است.»
«رامین راستاد»، بازیگر فیلم سینمایی «مشت آخر»، در رابطه با حادثه‌ای که برای کارگردان این فیلم «مهدی فخیم‌زاده» افتاد، توضیح داد و گفت:
«چالوس سر صحنه بودیم که این اتفاق افتاد ما در این کار مدام با هم بازی داشتیم و سوار بر موتور بودیم اما روز حادثه، چون مشغول نهار خوردن بودم «فخیم زاده»، با یکی دیگر از بچه‌ها با موتور سر صحنه رفتند و چون موتور به گونه‌ خاصی طراحی شده بود که محل پای فرد پشت سر بالاتر از حالت عادی بود این تصادف باعث شد تا موتور به زیر پای فخیم زاده برخورد و او را پرتاب کند.»
«مهدی فخیم‌زاده»، طی پشت صحنه فیلم سینمایی «مشت آخر»، در حین فیلم‌برداری سکانسی، در شهر «چالوس»، دچار حادثه «رانندگی با موتور»، شد و در بیمارستان بستری شد.
«مهدی فخیم‌زاده»، بعد از 14 سال فیلم سینمایی «مشت آخر»، را پس از فیلم «هم نفس»، ساخته است.
فیلم سینمایی «مشت آخر»، نوزدهمین تجربه «مهدی فخیم‌زاده»، در مقام «کارگردانی»، است.
در ابتدا فیلم سینمایی «مشت آخر»، با نام «مشت در وقت اضافه»، ساخته شد و بعد مدتی به این نامه تغییر پیدا کرد.