حواشی فیلم سینمایی «همه می‌دانند» (8 حاشیه)

18 اردیبهشت ماه سال 1397، «خاویر باردم»، بازیگر فیلم سینمایی «همه می‌دانند»، در مورد مشاوره دادن به «اصغر فرهادی»، کارگردان این فیلم، گفت:
«ما به او درباره زبان اسپانیایی و پیچیدگی‌هایش مشورت دادیم اما اصغر فرهادی پیش از شروع فیلم خیلی در این باره می‌دانست و نود و نه درصد فیلم، اثر خود اوست با همه عناصر فیلم‌هایش. شخصیت‌های فیلم‌های فرهادی اغلب آدم‌های خیلی خوب، ساده و مهربانی هستند که در شرایط خیلی سخت قرار می‌گیرند اما این‌بار، این جنبه دلهره آور فیلم است که شما را علاقمند می‌کند که بفهمید چه اتفاقی دارد می‌افتد و بعد روی صندلی میخکوب می‌شوید.»
18 اردیبهشت ماه سال 1397، «خاویر باردم»، بازیگر فیلم سینمایی «همه می‌دانند»، در مورد مقایسه اثر «اصغر فرهادی»، کارگردان این فیلم با فیلم سینمایی «ویکی کریستینا بارسلونا»، اثر «وودی آلن»، اظهار نظر کرد و گفت:
«فیلم «ویکی کریستینا بارسلونا» وودی آلن که در اسپانیا ساخته شده می‌گوید:«فیلم وودی آلن درباره کلیشه‌هاست، درباره چیزهایی که گردشگران خارجی به دنبالش هستند و به خاطر آن به بارسلونا سفر می‌کنند. اما اصغر فرهای چیز دیگری است. اصغر فرهادی خیلی واقع‌گراست. من در فیلم فرهادی رایحه اسپانیا را حس می‌کنم و این کشور را، این شهر را و آدم‌های توی فیلم را باور می‌کنم.»
فیلم سینمایی «همه می‌دانند»، توسط 3 کمپانی خارجی «ممنتو فیلمز» در کشور «فرانسه»، «مورنا فیلم» در کشور «اسپانیا» و «لاکی رد» در کشور «ایتالیا»، توزیع خواهد شد.
خلاقیت و ایده فیلم «همه می‌دانند»، به یکی از سفر‌های «اصغر فرهادی»، در ۱۲ سال پیش به کشور «اسپانیا» باز می‌گردد. زمانی که این کارگردان برای سفری به جنوب این کشور رفت و در آن زمان، گروگان گیری یک دختر اسپانیایی سبب شده بود تا تصاویر این دختر بچه در سراسر شهر پخش شود. او از این جریان برای نوشتن سناریو هشتمین اثر بلند سینمایی خود الهام گرفت.
سایت «IMDB» اعلام کرد:
فیلم اسپانیایی زبان «همه می‌دانند» از تاریخ ۱۹ اردیبهشت در سینماهای کشور «فرانسه» اکران می‌شود.
فیلم سینمایی «همه می‌دانند»، دومین اثر سینمایی اسپانیایی زبان خواهد بود که در جنشواره «فیلم کن»، به اکران خواهد درآمد.
فیلم سینمایی «همه می‌دانند»، نخسین بار در جشنواره «فیلم کن 2018»، به‌عنوان فیلم «افتتاحیه»، اکران خواهد شد.
فیلم سینمایی «همه می‌دانند»، هشتمین اثر سینمایی بلند «اصغر فرهادی»، در مقام کارگردانی است.