حواشی فیلم سینمایی «نگار» (10 حاشیه)

«رامبد جوان»، کارگردان فیلم سینمایی «نگار»، بسیار تاکید داشت که این فیلم هیچ وجه کمدی و طنز نداشته و هرگز قصد خنداندن تماشاگر را ندارد.
با این حال در یکی از سکانس‌های پایانی فیلم، «اشکان خطیبی» در یک نقش کوتاه وارد فیلم میشود و گفت و گوی او با «نگار جواهریان» در این سکانس، سالن‌های سینما را از صدای خنده‌های تماشاگران پر میکند...
«رامبد جوان» درباره چگونگی ساخت فیلم «نگار» که اثری متفاوت در کارنامه او محسوب می‌شود گفت:
«حدود سه چهار سال قبل موقعیتی در ذهنمان شکل گرفت و آن هم این بود که یک دختر در این دوره و زمانه حقش خورده شده و از آن جا که نمی تواند کاری از پیش ببرد و مدام بی توجهی می‌بیند، کاری می‌کند که بتواند حقش را پس بگیرد. بر اساس این داستان و از آن جایی که عاشق سینمای اکشن هستم و لذت می برم که روی پرده‌ی سینما اتفاقات هیجان انگیز رخ دهد تصمیم به ساخت این فیلم گرفتم.
ابتدا قرار بود «پیمان معادی» در فیلم «نگار» به عنوان نقش اصلی بازی کند اما بعدا «محمدرضا فروتن» جایگزین وی شد.
«محمدرضا فروتن»، بازیگر فیلم «نگار» هنگام فیلمبرداری و در پشت صحنه‌ی این فیلم با مردم و خبرنگاران عکس سلفی می‌گرفت اما به آنها می‌گفت که به هیچ وجه مصاحبه نمی‌کند.
موضوع فیلم «نگار» تایید ارزش‌های خانواده است که عده‌ای می‌خواهند آن را متلاشی کنند.
در فیلم «نگار» صحنه‌های اکشن خیلی زیاد است و هیچ نکته‌ی طنزآمیزی در آن وجود ندارد.
«رامبد جوان»، کارگردان فیلم «نگار» درباره‌ی ویژگی‌های این فیلم گفت:
«این فیلم برای من بسیار مهم و هیجان انگیز است و فکر می‌کنم که نوع روایت آن در سینمای ایران قبلا سابقه نداشته است. چیزی که درباره‌ی این فیلم می‌شود گفت مربوط به ژانر معمایی و جنایی آن است. در عین حالی که پیام‌های مهمی را به مخاطب منتقل می‌کند.»
«ارشا اقدسی» سرپرست بدلکاران پروژه‌ی نگار عکسی را در اینستاگرام خود منتشر کرد و نوشت:
«روزهای آخر کار با یه گروه عالی و کار خوب... پر انرژی»
«بهرام بدخشانی»، مدیر فیلمبرداری پروژه‌ی نگار، درباره‌ی صحنه‌های اکشن این فیلم می‌گوید:
«صحنه‌های سخت و اکشن در فیلم خیلی زیاد است. اما کار کردن با رامبد آن‌ها را هم شیرین می‌کند.»
قرار بود «رامبد جوان» بعد از پایان فصل دوم «خندوانه» پیش تولید «نگار» را آغاز کرده و فیلمش را به جشنواره فجر سی و چهارم برساند اما به دلیل مشغله بازیگران اصلی فیلمبرداری این فیلم سینمایی به تأخیر افتاد.