حواشی فیلم سینمایی «اسرافیل» (9 حاشیه)

عوامل فیلم سینمایی «اسرافیل»، به تهیه‌کنندگی «مستانه مهاجر»، سومین «مادر زندانی»، که به دلیل «بدهی مالی»، در زندان بود را در فاصله دو روز مانده تا عید نوروز سال 1397 آزاد کردند.
فیلم سینمایی «اسرافیل»، با حضور بین اللملی خود در «دومین جشنواره فیلم شید آمریکا»، توانست جایزه «بهترین فیلم از نگاه مخاطبین» را دریافت کند.
کمپانی «Dream Lab Films»، به مدیریت «نسرین میرشب»، مسئولیت پخش جهانی فیلم سینمایی «اسرافیل»، را بر عهده داشت.
به گفته «مستانه مهاجر»، تهیه کننده فیلم سینمایی «اسرافیل»، نوع روایت عشق در بستری کاملا شرقی، از مهم‌ترین مواردی بوده که پس از نمایش این فیلم به آن اشاره شده است.
فیلم سینمایی «اسرافیل»، به مناسب «جشنواره Festival 2017 لندن»، در بخش «Love»، در 2 سینمای «Corzun» و «Vue West End»، این شهر به نمایش درآمد و مورد اقبال مخاطبین نیر قرار گرفت.
فیلم سینمایی «اسرافیل»، نخستین تجربه «مستانه مهاجر»، به عنوان تهیه کننده است.
فیلم سینمایی «اسرافیل»، با حضور بین المللی خود در «سومین جشنواره فیلم‌های ایرانی کانادا»، توانست؛ جایزه «بهترین فیلم» را برای «مستانه مهاجر» به عنوان «تهیه کننده» و جایزه «بهترین دست‌آورد فنی» را برای «هایده صفی‌یاری»، به عنوان «تدوینگر» این فیلم کسب کند.
«اسرافیل» دومین ساخته‌ی «آیدا پناهنده» پس از فیلم «ناهید» است.
فیلم سینمایی «اسرافیل» اول آبان‌ماه 1395 در شمال کشور فیلمبرداری خود را آغاز کرد و بیش از ۷۰ درصد تولید آن در مازندران انجام شده است.