شبکه مخفی زنان

‏شبکه مخفی زنان‏

 (1400)
0
رای شما:
0/10
بر اساس رای 0 کاربر

خلاصه داستان سریال شبکه نمایش خانگی شبکه مخفی زنان
در ابتدای قرن چهاردهم شمسی، وقتی شاه متوجه جنبش‌های نوظهور مربوط به حقوق زنان در کشور می‌شود، ماموریت ویژه‌ای به یکی از اهالی دربار خود می‌دهد و ...

با رونق شبکه‌های نمایش خانگی در ایران هر روز سریال‌های متعددی تولید می‌شوند، تا جایی که فضای امروزه حاکم بر این شبکه‌ها بسیاری از سینماگران با تجربه و کار درست را به فعالیت در فضای جدید ترغیب کرده است.
سریال «شبکه مخفی زنان» از جمله تولیدات پرستاره و جذاب شبکه‌ نمایش خانگی است که به کارگردانی «افشین هاشمی» و تهیه‌کنندگی «جواد نوروز بیگی» روزهای میانی تولید خود را سپری می‌کند.

این سریال با حضور عوامل کار بلد و با تجربه، قصد دارد تمام بازی‌های حاضر در شبکه‌های نمایش خانگی را برچیند و با روایتی طنز از سال‌های ۱۳۲۰ رنگ تازه‌ای از تاریخ را به مخاطب نشان دهد.
در کنار فعالیت گروه بزرگی از سینماگران در این سریال، فعالیت «احمد صابری» به عنوان مدیر صدابرداری در این پروژه بیش از سایر عوامل به چشم می‌خورد.

به جرات می‌توان گفت، «احمد صابری» جوان‌ترین مدیر صدابرداری حال حاضر سینمای ایران است و در سال‌های اخیر با پروژه های متعدد و حضور در جشنواره های مختلف، کار خوب خود را به تولیدکنندگان فیلم و سریال در ایران ثابت کرده است.
حضور «علیرضا زرین‌دست» در سریال «شبکه مخفی زنان» شاید نکته‌ی جالب دیگری باشد، چرا که زرین‌دست پس از فیلم‌برداری سریال محبوب «دایی‌جان ناپلئون» به کارگردانی «ناصر تقوایی» امروز دومین سریال خود را فیلم‌برداری می‌کند و نکته جالب در این سریال این است که زرین دست به عنوان مسن ترین مدیر فیلمبرداری و «احمد صابری» به عنوان جوانترین مدیر صدابرداری حضور دارند.

«شبکه مخفی زنان» با نقش‌آفرینی «لیلا حاتمی» و «حمید فرخ‌نژاد» و «سیامک انصاری» و «شبنم مقدمی» و «شقایق دهقان» و «رضا بهبودی» و «مهدی هاشمی» و غیره زمستان سال ۱۴۰۰ از شبکه نمایش خانگی منتشر میشود.
سوتی های سریال شبکه نمایش خانگی شبکه مخفی زنان (0 سوتی)
دیالوگ های سریال شبکه نمایش خانگی شبکه مخفی زنان (0 دیالوگ)
سوالات نظرسنجی ( 0 سوال)
نظر خود را ثبت کنید
ارزیابی مردم از سریال شبکه نمایش خانگی شبکه مخفی زنان (از مجموع 0 رای)

هنوز کسی برای این سریال شبکه نمایش خانگی بررسی ننوشته است. اولین نفری باشید که بررسی می‌نویسد
رای شما:
0/10
حداقل کارکتر بررسی: 0 /60
بررسی‌های مردم درباره سریال شبکه نمایش خانگی شبکه مخفی زنان (0 بررسی)