کتاب باز

‏کتاب باز‏

 (1395)
6.2
رأی شما:
10 / 0
بر اساس رای 40 کاربر
گفت و گو محور, آموزشی
نسیم
شنبه‌‌ تا چهارشنبه‌
ساعت 20:00

خلاصه داستان برنامه تلویزیونی کتاب باز
برنامه کتاب باز به موضوعات گوناگونی در حوزه‌ی کتاب خواهد پرداخت و با تمرکز به وجوه سرگرم کننده کتاب، حال خوب کتابخوانی را با بینندگان به اشتراک خواهد گذاشت.

با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)
محمدرضا رضائیان تهیه‌کننده «کتاب‌باز» می‌گوید: کتاب‌باز به نوعی مکمل سایر برنامه‌هاست. ما در کتاب‌باز نقطه ورود به مباحث کتاب را متفاوت دیده‌ایم. تاکید شبکه هم بر این بوده که خیلی وارد فضای آسیب‌شناسی کتاب نشویم. همه می‌دانند که سرانه مطالعه کتاب در کشور چقدر پایین است. ترجیح دادیم در برنامه به جای ورود به مباحث آسیب‌شناسانه، به وجوه لذت‌بخش و سرگرم‌کننده کتاب بپردازیم. دوست داریم حس خوب کتاب و کتابخوانی را با مردم به اشتراک بگذاریم. تلاش کردیم تا با نیازسنجی، برنامه را منطبق با سلایق مخاطبان تولید کنیم.
امیرحسین صدیق مجری برنامه کتاب‌باز گفت: برنامه هدف بزرگ‌تری را دنبال می‌کند و تلاش دارد تا شعار «کتاب بخوانیم» را به یک پویش و خواست ملی تبدیل کند.
امیرحسین صدیق مجری برنامه کتاب‌باز درباره مهمانان این برنامه توضیح داد: هر کسی که اهل کتاب باشد می‌تواند مهمان برنامه شود. اصولا همه می‌توانند فارغ از شغل و کسب و کارشان کتاب‌باز باشند. با این‌که در حال حاضر برنامه گفت‌وگومحور شده است اما قرارمان از ابتدا این نبوده و امیدوارم رویه در آینده تغییر کند. برنامه اتاق فکری دارد که همه می‌توانند در آن به اظهار نظر بپردازند. انصافا تهیه‌کننده هم از همه نظرات و پیشنهادها استقبال می‌کند. تصمیم‌های بزرگ در این اتاق فکر گرفته می‌شود. خودم هم گهگاه پیشنهادهایی درباره دعوت از مهمانان دارم که ارائه می‌کنم. فعلا از شعرا و نویسندگان برای حضور در برنامه شروع کرده‌ایم تا مخاطبان چهره متفاوت‌شان را برعکس تصوری که از آنها دارند، ببینند. در عین حال، حضور در برنامه نوعی تبلیغ هم برای آثارشان به حساب می‌آید.
گاف های برنامه کتاب باز (0 گاف)
دیالوگ های برنامه کتاب باز (0 دیالوگ)
سوالات نظرسنجی ( 7 سوال)

برنامه جذاب است؟


مجری برنامه کاربلد است؟


مهمان‌های برنامه مناسب هستند؟


برنامه جدید و غیرتکراری است؟


آیا برنامه برای طرح یا حل یک مسئله تلاش می‌کند؟


برنامه آموزنده است؟


آیتم‌های برنامه متنوع و مرتبط هستند؟

نظر خود را ثبت کنید
ارزیابی مردم از برنامه کتاب باز (از مجموع 10 رای)

جذاب
8
مجری حرفه‌ای
9
مهمان‌ مناسب
8.5
خلاقانه
7.5
مسئله‌محور
9
محتوای آموزنده
9
آیتم‌های مناسب
7
در دنیای اینترنت
بررسی‌های مردم درباره برنامه کتاب باز (7 بررسی)

Amir
1 لایک
0 نظر
2 هفته قبل

Amir
4 لایک
0 نظر
1 ماه پیش

فاطی*
0 لایک
0 نظر
1 ماه پیش

وروجک
0 لایک
0 نظر
1 ماه پیش

سهیل
0 لایک
0 نظر
1 ماه پیش

علی فیلم بین
1 لایک
0 نظر
1 ماه پیش

مهران
0 لایک
0 نظر
1396/06/07