داریوش فرضیایی

‏داریوش فرضیایی‏
Dariush Farzadi

مجری

داریوش فرضیایی، گوینده و مجری تلویزیون، سال ۱۳۵۲ در تهران متولد شد.
وی فارغ‌التحصیل رشته‎ی گرافیک است.
فرضیایی با برنامه‎ی «ما و شما» که به کارتون‌های درخواستی بچه‌ها اختصاص داشت وارد دنیای تصویر و تلویزیون شد.

سوابق کاری داریوش فرضیایی
بازیگر
مجری
ضیاء مجری برنامه‎ی «بعضیا» که عمو پورنگ را دعوت کرده بودند از وی پرسید: ما کی قرار است دامادی شما را ببینیم؟ بچه‌ها دوست دارند، من هم دوست دارم رفیقم داماد شود.
عموپورنگ با خنده‌ای ابراز امیداوری کرد همزمان با هم باجناق شوند!
مجری برنامه‎ی «بعضیا» خواست با مطرح کردن مبحث سن و سال، خود را از چنین عاقبتی در امان بدارد که فرضیائی با خنده افزود: ببین! از برنامه‎ی زنده برای بالا بردن سن من استفاده نکن! من تنها مجری هستم که سنم در هر برنامه‌ای ۱۸ سال است! با این حال، اگر فرصت و شرایط آن پیش بیاید حتما ازدواج خواهم کرد.
وی گفت: الان دغدغه‎ی خانوادگی دارم که مادرم است. ایشان قلبشان درد می‌کند و زیاد نمی‌تواند راه برود.
برای اجرا، پیش منوچهر نوذری تست دادم، زمانی که نوذری از من تست گرفت به من گفت تو نمی‎توانی در کارت موفق شوی و مرا از اتاق خود بیرون کرد اما من همان زمان برگشتم و گفتم که من حرفی برای گفتن در کار خود دارم. وی ۱۰ سال بعد مرا برای برنامه‎ِی «صندلی داغ» دعوت کرد و من آخرین مهمان بودم و آنجا از این گفت که کار مرا دوست دارد.
مردم باید یاد بگیرند که در فضای مجازی، اخلاق را رعایت کنند.
مردم ما باید این را بدانند و یاد بگیرند که حریم خصوصی افراد متعلق به خودشان است. این که چرا تا امروز ازدواج نکرده‎ام مطمئنا دلایل شخصی دارد که نیاز نمی‎بینم به دیگران توضیح بدهم. وی در همین زمینه از برخوردهای بد برخی کاربران صفحات شخصی‎اش نیز انتقاد کرد و گفت: لطفا مردم قضاوت نکنند، اگر من مطلبی درباره‎ی اعتقادات شخصی و مذهبی می‎نویسم نباید بگویند داری ریا می‎کنی! قرار نیست که برخی سرک کشیدن‎ها به عنوان دغدغه مطرح شود و متوقع باشیم که من جواب هم بدهم! من می‎توانم مطلبی بنویسم، دیگران انتقاد کنند اما توهین نکنند! ما در فضای مجازی اگر نتوانیم اخلاق را رواج بدهیم در فضای واقعی که هیچ!
امير محمد کودکي است که قابليت‌هاي بسياري دارد، اما هنوز جاي کار دارد و بايد خيلي از نيروهاي نهفته و پتانسيلش فعال شود. اما بايد بگويم که امير محمد هيچ‎وقت از برنامه نمي‌رود. يک اشتباهي ما مي‌کنيم اين است که فردي را که تجربه دارد کنار مي‌گذاريم و افراد ديگري را مي‌آوريم. اين
اشتباه است و من با آن مخالفم . اگر قرار بود،‌ امير محمد برود چرا آمديم برايش زحمت کشيديم؟ امير محمد با تجربه‎ی بيشتر مي‌ماند. شايد حضور کمتري داشته باشد ولي پخته‌تر جلوي دوربين مي‌آيد و بچه‌هاي ديگر هم همينطور. من سعي مي‌کنم امير محمدها وپورنگ‌‌هاي ديگري را تربيت کنم. اين يک واقعيت است. من يک روز دورانم به پايان مي‌رسد چه امسال چه چند سال ديگر و چه کسي بايد باشد که اين راه را ادامه بدهد؟ من تجربه‎‎‎ی خود را در اختيار افرادي قرار مي‌دهم که آينده در دستان آنهاست.
داریوش فرضیایی بازیگر نقش عمو پورنگ با تاکید بر اینکه تنها راه رقابت با شبکه های خارجی، ایستادگی پای اصول، عقاید و باورهای اجتماعی است، گفت: باید فضایی ایجاد شود که کار کودک دست کمی از پروژه‌های سینمایی نداشته باشد.
نظرات مردم (23 نظر)
اسلایم
من در ماشین از نزدیک دیدمش
0 لایک
0 نظر
1398/06/08
طرفدار میلی بابی براون
عالیه
0 لایک
0 نظر
1398/05/01
طاها مزینانی
من با برنامه هاش غذا میخوردم :))))))
0 لایک
0 نظر
1397/09/13
طاها مزینانی
پس «شبکه کودک عموپورنگ:سه قلوها» چی؟اضافه کن منظوم
تو نمایش خانگی بود ۸ قسمت
0 لایک
0 نظر
1397/09/13
آفاق
عمو دوست دارم.
0 لایک
0 نظر
1397/05/02
طاها مزینانی
تولدتون مبارک اسطوره عرصه کودک و نوجوان!
1 لایک
0 نظر
1397/05/02
یسی
تولدت مبارک خاطرات کودکی
0 لایک
0 نظر
1397/05/01
الینارئال مادرید پوریاپورسرخ
تولدت مبارک بهترینی
0 لایک
0 نظر
1397/05/01
الهام فرهنگ
تولدت مبارک! تو عموی همه ما هستی
2 لایک
0 نظر
1397/05/01
سپنتا ملکی
خیلی خوبه ولی کم فیلم بازی کرده است ولی بازم درکل بازیگرخوبی است.
0 لایک
0 نظر
1397/04/03
مشاهده نظرات بیشتر