‏سروش جمشیدی‏

مجری

سروش جمشیدی، بازیگر و مجری استندآپ کمدی تلویزیون، سال 1358 در شهر تهران متولد شد. وی اصالتا یزدی و زرتشتی است. جمشیدی فعالیت حرفه‌ای خود را در سال ۱۳۷۷ از تئاتر و رادیو آغاز کرد. او در برنامه‌های مختلف شبکه یزد نقش آفرینی کرده و پیش‌تر در استان یزد برای بازی در تئاتر شهرت داشته‌ است.

تولد:

1358/12/20 (سن: 36 سال)

سوابق کاری «سروش جمشیدی»

بازیگر

مجری
با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)

بیوگرافی / زندگی‌نامه «سروش جمشیدی»

سروش جمشیدی، بازیگر و مجری استندآپ کمدی تلویزیون، سال 1358 در شهر تهران متولد شد. او پیش از سال ۷۷ تئاتر کار می‌کرد و آن سال‌ها به دانشگاه یزد رفت و به واسطه تئاتر وارد تلویزیون یزد شد. در یزد در چند فیلم، مجموعه تلویزیونی و حتی در رادیو فعالیت کرد.

او اولین بار با بازی در یک سکانس در مجموعه در حاشیه 1 وارد تلویزیون شد و پس از آن در سری دوم در حاشیه نقش او پررنگ تر شد . او همچنین در سریال عطسه به کارگردانی مهران مدیری به ایفای نقش پرداخته بود.

سروش جمشیدی در برنامه حالا خورشید با اجرای رضا رشیدپور گفت؛ تمام زندگی‌ام را بعد از خدا مدیون مهران مدیری هستم چرا که وی من را به اینجا رساند.

جزئیات بیشتر درباره «سروش جمشیدی»

گونه | ژانر هایی که در آن فعالیت داشته است (7)

کمدی (2)
گفت و گو محور (1)
تله تئاتر (1)
فانتزی (1)
ماجراجویی (1)
درام (1)
خانوادگی (1)

هنرمندانی که با آنان همکاری داشته است

نظرات مردم (3 نظر)


لمیا درکی
عشقی عشق
0
1 هفته قبل

مریم
عاشقشم نفس عشق♥♥♥♥♥♡
0
11 هفته قبل

غریبه
عالیه....بی نظیره
0
15 هفته قبل