الناز شاکردوست، طراح صحنه و لباس و بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر، سال 1363 در تهران متولد شد. وی فارغ‌التحصیل تئاتر از دانشکده‌ی "هنر و معماری" دانشگاه "آزاد" تهران است. شاکردوست بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و با بازی در فیلم «گل یخ» (1383) کیومرث پوراحمد، پا به عرصه‌ی سینما گذاشت. الناز شاکردوست، تندیس زرین بازیگر نقش مکمل زن از جشن خانه‌ی سینما و لوح تقدیر و جایزه‌ی بهترین بازیگر زن جشنواره‌ی فیلم سان فرانسیسکو آمریکا، را در کارنامه دارد.

تولد:

1363/04/07 (سن: 33 سال)
نامزد 1 سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر

سوابق کاری «الناز شاکردوست»

بازیگر

طراح لباس
با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)
27 بهمن ماه سال 1396 «الناز شاکردوست»، بازیگر اسبق فیلم سینمایی «دو طبقه روی پیلوت»، پس از سانحه‌ای که برای وی در پشت صحنه این فیلم به وجود و وی قادر به ادامه همکاری با این فیلم را نداشت «بهدخت ولیان»، جایگزین وی شد و او با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود در این باره نوشت:
«تمام دردهایی که لحظه به لحظه کشیدم به اندازه دردی که قلبم از باور این جمله کشید که «سینما بی رحم است» نبود. بیش از ده روز است که حتی یک نفر از اعضای پروژه‌ای که به خاطرش مصدوم شدم حتی حتی حتی حالی از من نپرسیده‌اند! (البته که سخت مشغول فیلمبرداری هستید با توقف کمتر از سه روز و جایگزینی بازیگر، خسته نباشید عزیزان) ولی …. با این همه «آه» چه خواهید کرد؟!! فیلم «دو طبقه روی پیلوت» دارد روی چه چیزی بنا می شود؟!!»
«الناز شاکردوست»، 12 بهمن ماه سال 1396 پس از سانحه‌ای که برای او در پشت صحنه فیلم سینمایی «دو طبقه روی پیلوت»، اتفاق اومد با انتشار عکسی از «مهران مدیری»، که در بیمارستان به عیادت وی رفته بود، نوشت:
«امروز درست می شه ١٠ روز که ثابت روی تخت بیمارستان هستم ، فقط با عشق و حضور پُر از محبت شماها تحمل این لحظه ها برام امکان پذیرتر شد ممنونم ???»
پس از سانحه 3 بهمن ماه سال 1396، برای «الناز شاکردوست»، در پشت صحنه فیلم سینمایی «دو طبقه روی پیلوت»، 5 بهمن ماه سال 1396، شهره سلطانی به عیادت وی رفت.

در دنیای اینترنت

نظرات مردم (96 نظر)


وروجک
من خوشم میاد ازش بازیاشو دوست دارم
0
2 هفته قبل

Younes
سحر قریشی 2
0
2 هفته قبل

امیررضا
یا اگر هم بازی می کند پخش نمیشود
0
10 هفته قبل

امیررضا
عالی فقط نمیدونم که چرا فیلم دیگری بازی نمی کند
0
10 هفته قبل

مریم
خیلی بازی خوبی دارن
0
11 هفته قبل

سپنتاملک زاده
درخفه گی بازی بهتری داشت.
0
12 هفته قبل

الینا❤
عالیییییییییی
0
13 هفته قبل

پرناز
بدم نمیاد ازش ولی دوسش دارم بازیشم خوبه
0
17 هفته قبل

مهنازخیراندیش
تینا جان شوخی کردم
اون سه تای اولی رو شوخی کردم
ولی از آقای اسکندی واقعا بدم میاد
0
19 هفته قبل

مهنازخیراندیش
بازیگر خوبی هستن
ولی توی بعضی از فیلما مثل خانم قریشی میشن
در کل فوق العاده هستن
به امید سلامتی ایشوت
0
19 هفته قبل
مشاهده نظرات بیشتر