‏آزاده نامداری‏

مجری

آزاده نامداری، مجری تلویزیون صدا و سیما سال ۱۳۶۳ در کرمانشاه متولد شد. وی دارای مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه "شهید بهشتی تهران" است. نامداری کار خود را با همکاری با "شبکه‌ی زاگرس" (کرمانشاه) آغاز کرد.

تولد:

1363/09/09 (سن: 32 سال)

سوابق کاری «آزاده نامداری»

بازیگر

مجری
با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)

بیوگرافی / زندگی‌نامه «آزاده نامداری»

آزاده نامداری، کار خود را با همکاری با "شبکه‌ی زاگرس" (کرمانشاه) آغاز کرد و سپس با کمک اقبال واحدی به تهران آمد و در برنامه خط مستقیم "شبکه تهران" به اجرا در تلویزیون ادامه داد.

نامداری در سال (۱۳۸۴) به عنوان مجری بخش «تازه‌ها» در برنامه «سیمای خانواده» شبکه یک شروع به فعالیت کرد که تا ۴ سال ادامه داشت که در بهمن «۱۳۸۸» به اجرای خود در «تازه‌ها» پایان داد.

در ادامه‌ مجری برنامه‌ی «غیرمنتظره» شد که روزهای شنبه تا چهارشنبه از "شبکه دو" سیما پخش می‌شد.

آزاده نامداری در برنامه‌‌هایی نظیر؛ «تازه‌ها» شبکه یک، «غیرمنتظره» شبکه دو، «جمع ما» شبکه دو، «زنده رود» شبکه اصفهان، «رادیو هفت» شبکه آموزش، «ورزش امروز»، «نوروزی» شبکه دو (سه سال متوالی)، «شاخه طوبی» شبکه سه، «یک برش زندگی» شبکه دو، «صبحی دیگر» شبکه آموزش، «شب نشینی» شبکه جام جم، «ورزش امروز» شبکه جام جم، خوانش کتاب دا شبکه یک سیما و مراسم خیریه «کودکان نقص ایمنی» و «جشن نفس»، مجری‌گری کرده‌است.

وی همچنین اجرای بیست و چهارمین جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم کودک در همدان (۱۶ الی ۲۰ مهرماه ۱۳۸۹)، اجرای جشنواره‌ی فیلم «صد ثانیه» (اسفند ۱۳۸۹) و اجرای نقد و بررسی فیلم سینمایی «هیچ» در کانون فیلم دانشگاه "آزاد اسلامی واحد همدان"، را برعهده داشته‌است.

آزاده نامداری، کسب عنوان بهترین مجری شبکه دو در مراسمی با حضور دارابی معاون سیما و مدیران شبکه‌های تلویزیونی. (۱۱ اسفند ۱۳۸۹)، کسب عنوان سومین مجری برتر تلویزیون سال بعد از ژیلا صادقی و ژاله صادقیان از سوی نویسندگان و منتقدین ماهنامه سروش، کسب عنوان برترین مجری سال از سوی نویسندگان و منتقدین پایگاه خبری، تحلیلی سینمافا در سه سال متوالی، را در کارنامه دارد.

آزاده نامداری مرداد ماه 1396 به به اروپا سفر کرد و هر از چند گاهی صفحه اینستاگرام خود را به تصاویری از سفرش به میلان، ژنو، سوئیس و... با حجاب چادر اختصاص می‌داد در اقدامی غیره منتظره دوم مردادماه 1396 فیلم و تصاویری از وی بدون حجاب لو رفت. در این تصاویر و ویدئویی که از وی در فضای مجازی منتشر شده است وی بدون حجاب در حالیکه در یک پارک و فضای عمومی است و در کنار دختر و همسرش است دیده می‌شود.
آزاده نامداری و سجاد عبادی پور در مهر (۱۳۹۴) باهم ازدواج کردند.
در اردیبهشت (۱۳۹۲)، فرزاد حسنی و آزاده نامداری با حضورشان در کنسرت فرزاد فرزین ازدواج خود را رسانه‌ای و در ۶ تیر (۱۳۹۲) به عقد هم در آمدند و سید حسن خمینی عاقد آن‌ها بود.
اما بعد از حدود یک سال در خرداد (۱۳۹۳) این دو از هم جدا شدند و در تاریخ ۲۰ مرداد (۱۳۹۳) خبر طلاق رسماً توسط آزاده نامداری رسانه‌ای گشت.

جزئیات بیشتر درباره «آزاده نامداری»

گونه | ژانر هایی که در آن فعالیت داشته است (1)

گفت و گو محور (2)

هنرمندانی که با آنان همکاری داشته است

نظرات مردم (39 نظر)


کاربر بینام
انقدر حجابشونو به رخ ماها کشیدن
0
17 ساعت قبل

کاربر بینام
هههههههههه
0
17 ساعت قبل

وروجک
متاسفم
1
1 روز قبل

الهه
وروجک جان اینا اینجوری حرف میزنن که دعوا درست کنن
1
1 روز قبل

ایرج
خا برسرت کودن برو خودتو جمع کن ورپرده گوسفند
0
1 روز قبل

وروجک
چرا ول نمیکنید این بیچاره رو
1
1 روز قبل

ایرج
حتما خرابی که شوهرت ولت کرده
خاک تو سرت
زنیکه خراب
0
1 روز قبل

الهه
بابا ول کنین این بنده خدارو
3
1 روز قبل

وروجک
حرف دلم رو زدی
1
1 روز قبل

★آتنا★
بی حجاب بدبخت اه اه
0
1 روز قبل

آلما _ام _ (حامی هنرمندان )♥
خدا کنه نیاد تو تلویزیون
من اصلا ازش خوشم نمیاد 😞
1
6 روز قبل
مشاهده نظرات بیشتر