آزاده نامداری

‏آزاده نامداری‏

مجری


آزاده نامداری، مجری تلویزیون صدا و سیما سال ۱۳۶۳ در کرمانشاه متولد شد. وی دارای مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه "شهید بهشتی تهران" است. نامداری کار خود را با همکاری با "شبکه‌ی زاگرس" (کرمانشاه) آغاز کرد.

تولد:

1363/09/09 (سن: 32 سال)

سوابق کاری «آزاده نامداری»

مجری

بازیگر
با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)
Ads

بیوگرافی / زندگی‌نامه «آزاده نامداری»

آزاده نامداری، کار خود را با همکاری با "شبکه‌ی زاگرس" (کرمانشاه) آغاز کرد و سپس با کمک اقبال واحدی به تهران آمد و در برنامه خط مستقیم "شبکه تهران" به اجرا در تلویزیون ادامه داد.

نامداری در سال (۱۳۸۴) به عنوان مجری بخش «تازه‌ها» در برنامه «سیمای خانواده» شبکه یک شروع به فعالیت کرد که تا ۴ سال ادامه داشت که در بهمن «۱۳۸۸» به اجرای خود در «تازه‌ها» پایان داد.

در ادامه‌ مجری برنامه‌ی «غیرمنتظره» شد که روزهای شنبه تا چهارشنبه از "شبکه دو" سیما پخش می‌شد.

آزاده نامداری در برنامه‌‌هایی نظیر؛ «تازه‌ها» شبکه یک، «غیرمنتظره» شبکه دو، «جمع ما» شبکه دو، «زنده رود» شبکه اصفهان، «رادیو هفت» شبکه آموزش، «ورزش امروز»، «نوروزی» شبکه دو (سه سال متوالی)، «شاخه طوبی» شبکه سه، «یک برش زندگی» شبکه دو، «صبحی دیگر» شبکه آموزش، «شب نشینی» شبکه جام جم، «ورزش امروز» شبکه جام جم، خوانش کتاب دا شبکه یک سیما و مراسم خیریه «کودکان نقص ایمنی» و «جشن نفس»، مجری‌گری کرده‌است.

وی همچنین اجرای بیست و چهارمین جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم کودک در همدان (۱۶ الی ۲۰ مهرماه ۱۳۸۹)، اجرای جشنواره‌ی فیلم «صد ثانیه» (اسفند ۱۳۸۹) و اجرای نقد و بررسی فیلم سینمایی «هیچ» در کانون فیلم دانشگاه "آزاد اسلامی واحد همدان"، را برعهده داشته‌است.

آزاده نامداری، کسب عنوان بهترین مجری شبکه دو در مراسمی با حضور دارابی معاون سیما و مدیران شبکه‌های تلویزیونی. (۱۱ اسفند ۱۳۸۹)، کسب عنوان سومین مجری برتر تلویزیون سال بعد از ژیلا صادقی و ژاله صادقیان از سوی نویسندگان و منتقدین ماهنامه سروش، کسب عنوان برترین مجری سال از سوی نویسندگان و منتقدین پایگاه خبری، تحلیلی سینمافا در سه سال متوالی، را در کارنامه دارد.

حواشی «آزاده نامداری» (5 حاشیه)

سری اول برنامه‌ی «غیرمنتظره» در تاریخ ۲۹ خرداد (۱۳۸۹) آغاز شد و در تاریخ ۲۸ مهر (۱۳۸۹) به پایان رسید. سری دوم این برنامه از ۱ آبان (۱۳۸۹) آغاز شد و در آخرین پنجشنبه سال به کار خود پایان داد که آزاده نامداری مجری این برنامه بود.
دعوت از یک مرد دارای ۳ زن در برنامه‌ی «غیرمنتظره» و واژگون کردن میز مجری در اجرای زنده خود در تلویزیون مورد توجه رسانه‌های داخلی و خارجی از جمله برنامه تلویزیونی «پارازیت» از تلویزیون فارسی صدای آمریکا قرار گرفت.
نامداری سال (۱۳۹۱) را در حالی با برنامه‌ی سال تحویل در کنار احسان علیخانی آغاز کرد که در همان تعطیلات نوروزی، اجراء هر شب برنامه‌ی جنجالی «خانمی که شما باشی» را بر عهده داشت ولی به ناگاه خبری مبنی بر منع فعالیت وی، در کنار فرزاد حسنی و احسان علیخانی پخش شد.
در اردیبهشت (۱۳۹۲)، فرزاد حسنی و آزاده نامداری با حضورشان در کنسرت فرزاد فرزین ازدواج خود را رسانه‌ای و در ۶ تیر (۱۳۹۲) به عقد هم در آمدند و سید حسن خمینی عاقد آن‌ها بود.
اما بعد از حدود یک سال در خرداد (۱۳۹۳) این دو از هم جدا شدند و در تاریخ ۲۰ مرداد (۱۳۹۳) خبر طلاق رسماً توسط آزاده نامداری رسانه‌ای گشت.
آزاده نامداری و سجاد عبادی پور در مهر (۱۳۹۴) باهم ازدواج کردند.

جزئیات بیشتر درباره «آزاده نامداری»

گونه | ژانر هایی که در آن فعالیت داشته است (1)

گفت و گو محور (1)

نظرات مردم (5 نظر)


غریبه
من دوس دارم اجراشو
0
3 هفته قبل

یگانه
متنفرم
0
11 هفته قبل

هما
عاشقشم
0
40 هفته قبل

حمیدرضا توکلی
منتظر حواشی های جدید خانم نامداری هستیم ب زودی
0
48 هفته قبل

مریم
لبسارعوصی جوج‌ه سری
0
1395/02/30