آزاده نامداری، مجری تلویزیون صدا و سیما سال ۱۳۶۳ در کرمانشاه متولد شد. وی دارای مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه "شهید بهشتی تهران" است. نامداری کار خود را با همکاری با "شبکه‌ی زاگرس" (کرمانشاه) آغاز کرد.

تولد:

1363/09/09 (سن: 33 سال)

سوابق کاری «آزاده نامداری»

بازیگر

مجری
با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)

بیوگرافی / زندگی‌نامه «آزاده نامداری»

آزاده نامداری، کار خود را با همکاری با "شبکه‌ی زاگرس" (کرمانشاه) آغاز کرد و سپس با کمک اقبال واحدی به تهران آمد و در برنامه خط مستقیم "شبکه تهران" به اجرا در تلویزیون ادامه داد.

نامداری در سال (۱۳۸۴) به عنوان مجری بخش «تازه‌ها» در برنامه «سیمای خانواده» شبکه یک شروع به فعالیت کرد که تا ۴ سال ادامه داشت که در بهمن «۱۳۸۸» به اجرای خود در «تازه‌ها» پایان داد.

در ادامه‌ مجری برنامه‌ی «غیرمنتظره» شد که روزهای شنبه تا چهارشنبه از "شبکه دو" سیما پخش می‌شد.

آزاده نامداری در برنامه‌‌هایی نظیر؛ «تازه‌ها» شبکه یک، «غیرمنتظره» شبکه دو، «جمع ما» شبکه دو، «زنده رود» شبکه اصفهان، «رادیو هفت» شبکه آموزش، «ورزش امروز»، «نوروزی» شبکه دو (سه سال متوالی)، «شاخه طوبی» شبکه سه، «یک برش زندگی» شبکه دو، «صبحی دیگر» شبکه آموزش، «شب نشینی» شبکه جام جم، «ورزش امروز» شبکه جام جم، خوانش کتاب دا شبکه یک سیما و مراسم خیریه «کودکان نقص ایمنی» و «جشن نفس»، مجری‌گری کرده‌است.

وی همچنین اجرای بیست و چهارمین جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم کودک در همدان (۱۶ الی ۲۰ مهرماه ۱۳۸۹)، اجرای جشنواره‌ی فیلم «صد ثانیه» (اسفند ۱۳۸۹) و اجرای نقد و بررسی فیلم سینمایی «هیچ» در کانون فیلم دانشگاه "آزاد اسلامی واحد همدان"، را برعهده داشته‌است.

آزاده نامداری، کسب عنوان بهترین مجری شبکه دو در مراسمی با حضور دارابی معاون سیما و مدیران شبکه‌های تلویزیونی. (۱۱ اسفند ۱۳۸۹)، کسب عنوان سومین مجری برتر تلویزیون سال بعد از ژیلا صادقی و ژاله صادقیان از سوی نویسندگان و منتقدین ماهنامه سروش، کسب عنوان برترین مجری سال از سوی نویسندگان و منتقدین پایگاه خبری، تحلیلی سینمافا در سه سال متوالی، را در کارنامه دارد.

آزاده نامداری مرداد ماه 1396 به به اروپا سفر کرد و هر از چند گاهی صفحه اینستاگرام خود را به تصاویری از سفرش به میلان، ژنو، سوئیس و... با حجاب چادر اختصاص می‌داد در اقدامی غیره منتظره دوم مردادماه 1396 فیلم و تصاویری از وی بدون حجاب لو رفت. در این تصاویر و ویدئویی که از وی در فضای مجازی منتشر شده است وی بدون حجاب در حالیکه در یک پارک و فضای عمومی است و در کنار دختر و همسرش است دیده می‌شود.
آزاده نامداری و سجاد عبادی پور در مهر (۱۳۹۴) باهم ازدواج کردند.
در اردیبهشت (۱۳۹۲)، فرزاد حسنی و آزاده نامداری با حضورشان در کنسرت فرزاد فرزین ازدواج خود را رسانه‌ای و در ۶ تیر (۱۳۹۲) به عقد هم در آمدند و سید حسن خمینی عاقد آن‌ها بود.
اما بعد از حدود یک سال در خرداد (۱۳۹۳) این دو از هم جدا شدند و در تاریخ ۲۰ مرداد (۱۳۹۳) خبر طلاق رسماً توسط آزاده نامداری رسانه‌ای گشت.

نظرات مردم (48 نظر)


طاها مزینانی
خب لامصب بازی نداره اصلا مشکل اینه انقدر بدم میاد هم از بازیش هم از مجری گریش
0
5 هفته قبل

سپنتاملک زاده
بازیگربدی نیست.
0
6 هفته قبل

مجید
اگه اون ماجرای نوشیدنیو که مشکوکه چیه بذاریم کنار صحبت سر اینه که ایشون که بخاطر حجابش در انظار حتی با مانتو هم راضی نبود و حسابی پوز چادری بودنشو میداد و درحقیقت با پوشش تبلیغ کننده چادر بود اولا این پوششو زیر سوال برد دوما نشون داد تا حالا با چادر کاسبی میکرده چون پاش بیفته و مجبور نباشه چادر و مانتو و روسریو همه چیزو باد میبره
1
25 هفته قبل

وروجک
آره غریبه جون واسه منم اینطوریه
0
27 هفته قبل

آرمین
مگه ممنوع تصویر نشد!؟ برنامه جدید داره اجرا میکنه
0
27 هفته قبل

مهنازخیراندیش
آزاده جان امیدوارم حقیقت آشکار بشه و بی گناهیت به همه اثبات بشه
واقعا واسه خودمون متاسفم اگه شخصی بره و یک کار خوب انجام بده یک نفر عکس و فیلم نمیگیره ولی وقتی یکی یک کار بدی میکنه همه دوربینا روش زوم میشن
#ما ملت بی فرهنگی هستیم
0
29 هفته قبل

آلما _ام _ (حامی هنرمندان )♥
لطفاً به ملت ایران توهین نکنید شمایی که داری طرفداری خانوم نامداری رو می‌کنی و به ملت ایران توهین میکنید باید در جوابتون بگم که خانوم نامداری خودشون تو برنامه هاشون کسایی که حجاباشون یکم مشکل داشت رو تحقیر میکردن و بد صحبت میکردن منم واسه شما متاسفم که به ملت ایران توهین میکنی
1
29 هفته قبل

لمیا درکی
تو عکس ویسکی جلوی این خانوم هم باد اورده دیگه نه؟
1
29 هفته قبل

مجید
اگه اون ماجرای نوشیدنیو که مشکوکه چیه بذاریم کنار صحبت سر اینه که ایشون که بخاطر حجابش در انظار حتی با مانتو هم راضی نبود و حسابی پوز چادری بودنشو میداد و درحقیقت با پوشش تبلیغ کننده چادر بود اولا این پوششو زیر سوال برد دوما نشون داد تا حالا با چادر کاسبی میکرده چون پاش بیفته و مجبور نباشه چادر و مانتو و روسریو همه چیزو باد میبره
1
26 هفته قبل

طاها مزینانی
خدایی خانم خیر اندیش شما فکر میکنی بی گناهه
0
5 هفته قبل

کاربر بینام
انقدر حجابشونو به رخ ماها کشیدن
0
30 هفته قبل

کاربر بینام
هههههههههه
0
30 هفته قبل

وروجک
متاسفم
1
30 هفته قبل

الهه
وروجک جان اینا اینجوری حرف میزنن که دعوا درست کنن
1
30 هفته قبل
مشاهده نظرات بیشتر