شاهرخ استخری، بازیگر تلویزیون و سینما، سال 1359 در شهر تهران متولد شد. وی سوم دبستان را در مدرسه‌ی "۱۵ خرداد" و دوره‌ی راهنمایی‌اش را در مدرسه "آزادی" و دوران دبیرستان‌اش را در "فجر دانش" تحصیل کرده‌است و فارغ‌التحصیل مهندسی صنایع است.

تولد:

1359/07/14 (سن: 37 سال)

سوابق کاری «شاهرخ استخری»

با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)

بیوگرافی / زندگی‌نامه «شاهرخ استخری»

شاهرخ استخری فارغ‌التحصیل مهندسی صنایع است.

وی پس از اتمام تحصیلات آکادمیک خود با حضور در تئاتر «اسب‌ها» به کارگردانی محمد رحمانیان در سال (۸۲-۱۳۸۱) گام بر عرصه‌ی هنــر نهاد و سپس یک دوره‌ی بازیگری زیر نظر مهتاب نصیرپور و پیام دهکردی و هدایت هاشمی گذراند.

شاهرخ استخری با بازیگری تله‌فیلم «تلــخون» ساخته‌ی علیرضا امینی به طور حرفه‌ای وارد عرصه‌ی بازیگری شد و پله به پله از «پریدخت» گرفته تا «مثل هیچ کس» و سپس «ماه عســل» و نقطه ی عطف همه‌ی فعالیت‌هایش که سریال «دل نوازان» است و بعد از آن «فاصله‌ها» جایگاه خویش را در میان مخاطبانش یافت.

خواهرش که یک‌سال از وی کوچک‌تر است فوق‌لیسانس تغذیه دارد و برای ادامه‌ی تحصیل به خارج از کشور رفته‌است و خواهر کوچک‌ترش هم به هنر علاقه دارد.
فامیلی استخری از شهری در استان فارس که اصالت پدری‌اش به آن منطقه برمی‌گردد، می‌آید. البته در حال حاضر آن‌جا دیگر شهر نیست و بیشتر زمین‌های زراعی، آن محدوده را احاطه کرده‌است.
وی از خدمت سربازی معاف شده‌است چون پدرش ۸ سال در منطقه جنگی خارک مشغول به کار بوده‌است.

نظرات مردم (18 نظر)


طناز کیان افشار
دید مثبت: خوش سلیقه است
1
10 هفته قبل

ستاره سهیل
اصلا بازیگر خوبی نیست😕
0
10 هفته قبل

فاطمه هادی
بازیگره بسیار مغروری هستش بازیش فاجعه بود تو ماه و پلنگ بلد نبود راه بره اینو گفتم چون خیلی مغروره
0
10 هفته قبل

غریبه❤اللهم عجل لولیک الفرج❤
تولدتون مبارک......
0
23 هفته قبل

لیز
واقعا همسرش خانم بزمی پور هست. اخه حیف تو نیست رفتی با اون ازدواج کردی. 😈😈
0
26 هفته قبل

غریبه❤اللهم عجل لولیک الفرج❤
فیلمی که یکی از بازیگراش ایشون باشن بدم نمیاد ببینم
👌👌
0
30 هفته قبل

مبینا ملکی
یکی از بهترین هاست
1
31 هفته قبل

آلما
خیلی خیلی دوستشون دارم بازی هاشون حرف نداره واقعا عالی بازی میکنند
1
35 هفته قبل

gngagnga@gmil.com
خیلی خیلی دوسش دارم همه کاراشو دیدم و فیلم سینمایی هایشو دانلود کردم عالیه امیدوارم خودشون و همسرشون و دخترنازشون هرجا که هستند خوشحال باشند
0
44 هفته قبل

❤ساناز❤
عشقه شاهرخ
1
52 هفته قبل
مشاهده نظرات بیشتر