‏بهروز شعیبی‏


بهروز شعیبی، کارگردان، دستیار کارگردان، برنامه‌ریز و بازیگر،سینما و تلویزیون، سال 1358 در مشهد مقدس متولدشد. بازی در سریال «بازگشت پرستوها» (1376-1375) اولین تجربه‌ی تصویری اوست. بهروز شعیبی، جایزه‌ی بهترین کارگردانی مجموعه‌های تلویزیونی از شانزدهمین جشنواره‌ی حافظ برای مجموعه‌ی «پرده‌نشین» و سیمرغ بلورین بهترین فیلم سی و یکمین جشنواره فیلم فجر در بخش نگاه نو (مسابقه فیلم‌های اول) را برای کارگردانی فیلم «دهلیز» در کارنامه دارد.

تولد:

1358/01/01 (سن: 37 سال)

سوابق کاری «بهروز شعیبی»

بازیگر

کارگردان
با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)

بیوگرافی / زندگی‌نامه «بهروز شعیبی»

بهروز شعیبی، متأهل بوده و یک فرزند پسر دارد.

تاکنون آثار زیادی از این بازیگر در سینما و تلویزیون عرضه شده. فیلم سینمایی «دهلیز» به کارگردانی وی و بازیگری متفاوت رضا عطاران و هانیه توسلی از شاخص ترین آثار سینمایی ایشان بوده‌ است.

وی همچنین کارگردانی فیلم‌هایی نظیر «باغ آلوچه» (۱۳۸۴)، «بال‌های خوشبختی» (۱۳۸۷)، «جامانده» (۱۳۸۸)، «میان ماندن و رفتن» (۱۳۸۹)، را بر عهده داشته است.

بهروز شعیبی در مجموعه‌هایی نظیر «تنهایی لیلا» (۱۳۹۴)، در نقش محمد، بازی کرده‌ است.

وی هم‌چنین در فیلم‌هایی نظیر؛ «آژانس شیشه‌ای» (1376)، «دم صبح» (1384)، «طلا و مس» (1387)، «گزارش یک جشن» (1389)، «فرزند خوانده» (1390)، «میهمان داریم» (1391)، «مهرآباد» (۱۳۹۲)، به نقش‌آفرینی پرداخته‌ است.

نظرات مردم (1 نظر)


الهه
با استعداد و بی حاشیه ❤
0
15 هفته قبل