شراره رخام

شراره رخام، بازیگر تلویزیون و سینما، سال 1350 در تهران متولد شد.
وی دارای لیسانس زبان روسی از دانشگاه "آزاد" و همچنین لیسانس بازیگری از "جهاد دانشگاهی" است.
رخام با حضور در فیلم‎های ملاقلی‎پور به سینما راه یافت. بازی در «اپیزود اول» فیلم نسل سوخته او را به عنوان بازیگری توانا معرفی کرد. اما باحضور در مجموعه‎ی تلویزیونی «غریبه» بود که شناخته شد.

تولد:

1350/05/17 (سن: 47 سال)

سوابق کاری شراره رخام

بازیگر

تهیه کننده
با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)

بیوگرافی / زندگی‌نامه «شراره رخام»

شراره رخام زاده‎ی ۱۷ مرداد ۱۳۵۰ در تهران است. وی دارای مدرک لیسانس زبان روسی از دانشگاه "آزاد" و همچنین لیسانس بازیگری از "جهاد دانشگاهی" است. رخام دوره‎ی بازیگری را در کلاس‎های کارگاه آزاد بازیگری گذراند.

وی با حضور در فیلم‎های ملاقلی‎پور به سینما راه یافت. بازی در «اپیزود اول» فیلم نسل سوخته او را به عنوان بازیگری توانا معرفی کرد. اما باحضور در مجموعه‎ی تلویزیونی «غریبه» بود که شناخته شد.

شراره رخام در فیلم‎های تلویزیونی نظیر؛ «کودکی برای من»، «سال‌های حادثه» (۱۳۹۱)، «رمز عبور» (۱۳۹۱)، «راز پیرمردها» (۱۳۸۹)، «یه قندون نمک» (۱۳۸۹)، «فراموشی» (۱۳۸۸)، «مهره سوخته»، «تلنگر» (۱۳۹۱)، «همسایه دنا» (۱۳۹۰) و «فقط به خاطر تو» (۱۳۸۲)، بازی کرده‎است.

وی همچنین در فیلم‎های سینمایی نظیر؛ «اژدهای سرخ1» (2013)، «آژانس ازدواج» (۱۳۸۹)، «زنان ونوسی مردان مریخی» (۱۳۸۹)، «پل سیزدهم» (۱۳۸۳)، «چشمان سیاه» (۱۳۸۱)، «غوغا» (۱۳۸۱)، «سمفونی تاریک» (۱۳۷۹)، «دختران انتظار» (۱۳۷۸) و «عروس کاغذی» (۱۳۷۴)، به نقش‎آفرینی پرداخته‎است.

بهترين خاطره‎ی من از ايام عيد مسافرت‎هاي مختلف و اتفاقات داخل ماشين در دوران كودكيم است.
سينماي استاندارد، سناريوي درجه‎ی يك، سكانس‎هاي خوب، صدابرداري عالي سرمستي تماشاگران بعد از تماشاي فيلم و سرحال بودن بازيگران در هنگام بازي سين‎هاي هفت سين سينمايي من هستند.
بهترين عيدي‎ام را از همسر سابقم كه يك بليت مسافرت به جزاير هاوايي بود دريافت كردم.

نظرات مردم (3 نظر)


طاها مزینانی
بدترین و مغرورترین بازیگری که تاحالا دیدم
0 لایک
0 نظر
1 ماه پیش

هدیه
زیاد بازی نمیکنه
0 لایک
0 نظر
1396/05/17

..روژان..
خانم رخام تولدتون مبارک
0 لایک
0 نظر
1396/05/17