امیرحسین قیاسی

‏امیرحسین قیاسی‏
Amir Hussein Qasiasi

سرپرست نویسندگان

امیرحسین قیاسی، سرپرست نویسندگان، بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون برنامه تلویزیونی «دور برگردون» فعالیت داشته است.

سوابق کاری امیرحسین قیاسی
سرپرست نویسندگان
بازیگر
حواشی امیرحسین قیاسی (0 حاشیه)
در دنیای اینترنت
نظرات مردم (8 نظر)
حلما خاکی
اجراهاشون رو خیلی دوست دارم
2 لایک
1 نظر
3 هفته قبل
کاشف استعداد سحر
البته اگه بشه اسمشو گذاشت اجرا چون متن ها شون رو خودشون نمینویسن
0 لایک
3 هفته قبل
کاشف استعداد سحر
سلام سحر کاشف هستم با کشفیات جدید
(لطفا تا آخر بخونید)
اگه بیننده مسابقه عصر جدید باشید میدونید که این آقا در عصر جدید به عنوان مربی بخش استنداپ حضور داره . (در ادامه به این موضوع اشاره میکنم)
در مسابقه خنداننده شو سه شرکت کننده حضور داشتن که به مرحله نهایی رسیدن (علی صبوری ، ابوطالب حسینی و امیر حسین قیاسی ) ازتون میخوام به مضوعات استنداپ این سه نفر فکر کنید تقریبا هر سه با موضوعات شبیه به هم استنداپ اجرا میکردند .
در عصر جدید استنداپ کمدینی داشتیم که حسابی سر و صدا به پا کرد با اجرای طوفانیش که عصر حدید در دو فصل خودش همچین استنداپ کمدینی ندیده بود که اسم این آقا علی فریادی هست ؛که موضوعات استنداپ این آقا هم شباهت های بسیار زیادی با سه تایی که در بالا نام برده شده داشت .
حالا چهار نفر داریم که با موضوعات شبیه به هم استنداپ احرا میکنن و متن ها کاملا بدون عیب هست ؛ تمامی این متن ها کار یک نفر هست که اگه اشتباه نکنم اسمش مسیح هست اما فامیلیشو نمیدونم .
در واقع این چهار عزیز مجری بیش نیستن (بنده خودم استنداپ کار میکنم و میدونم اجرا کردن یک متن طنز بسیار کار سختی هست ، اما متن بسیار تاثیر داره )
آقای علی فریادی (شرکت کننده عصر جدید ) از طریق قیاسی به اون آقا وصل شده و همچین متن هایی داشته ،اما استعداد واقعی اینه که ۰ تا ۱۰۰ کار خود اون آدم باشه .
اینکه علی صبوری برنده شد میتونه به استعداد بیشترش ، فالور هاش یا شانسش بستگی داشته باشه .
این آقای مسیح الان در اینستاگرام به صورت تولید انیمیشن های طنز و صدا گزاری اون ها کار میکنه که اسم پیجشون هم «خار تون » هست ( و اینم بگم در یکی از اون کلیپ ها که من دیدم امیر حسین قیاسی جای یکی از کارکتر ها حرف میزد )
1 لایک
1 نظر
1 ماه و 1 هفته پیش
جوجو
اره چن وقت بعد از اینکه مسابقه تموم شد علی صبوری ی اجرا کرد ک فک کنم کار خودشون بود خیییلی بی نمک بود
مهم و ترین چیز همون متنه،اجرا هم مهمه ولی صبوری همش میخندید، من هم متن و هم اجرای ابوطالب رو بیشتر دوست داشتم ولی صبوری چون از قبل شناخته شده بود رای می‌آورد، قیاسی
0 لایک
1 ماه و 1 هفته پیش
سحر مدیری
از علی صبوری بهتره
0 لایک
1 نظر
1397/05/28
علی فیلم بین
متن هاش بهترن. ولی قطعا اجرای علی صبوری یک سر و گردن بالاتره.
0 لایک
1397/07/30
طاها مزینانی
خیلی اجراهای خوبی داره من اجرایی که ادای پدرو در میاورد و اجرایی که آقازاده شده بود و خیلی دوست داشتم
0 لایک
0 نظر
1397/05/27
پرسپولیس
خوبن استندآپ کمدین هاش
0 لایک
0 نظر
1397/05/20