الهام نامی

‏الهام نامی‏
Elham Nami


الهام نامی، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، در آثاری همچون فیلم سینمایی «چراغ‌های ناتمام»، سریال «ساعت صفر» و تئاتر «پرسه‌های موازی» فعالیت داشته است.

سوابق کاری الهام نامی
فیلم «کار کثیف» اثر بلند سینمایی «خسرو معصومی» است که فضایی سرد و زمستانی دارد و فیلم پربازیگری است با موضوع مهاجرت و کار است و در تهران، مازندران، استانبول و آنکارا فیلمبرداری شده است که «الهام نامی» در آن به نقش آفرینی پرداخته است.
«الهام نامی»، بازیگر فیلم سینمایی «چراغ های ناتمام» درباره همکاری با بازیگرانی چون «داریوش ارجمند»، «شقایق فراهانی» و «مجید صالحی» گفت:
«برایم حضور در جمع بزرگان بسیار خوشحال کننده بود، از همکاری با این گروه واقعا لذت بردم و همکاری خیلی خوبی داشتیم.»

«الهام نامی»، که سابقه حضور در تئاتر و تلویزیون را دارد درباره نحوه ورودش به فیلم «چراغ های ناتمام» گفت:
«من پیش از این تجربه بازی در سه فیلم سینمایی را داشتم و از طریق «شهرزاد عقیقی» طراح چهره پردازی فیلم که مرا از فیلم «تابو» می شناخت به این پروژه اضافه شدم و سعی کردم از طریق مشورت با کارگردان و همراهی عوامل فیلم با نقش بیشتر آشنا شوم.» وی همچنین افزود:
«چراغ های ناتمام» عنوان کرد: جدا از تمرین‌ها و تلاش هایی که برای بهتر بازی کردن داشتم، طراحی چهره پردازی هم به من برای قرار گرفتن در قالب نقش کمک کرد چون من سه «مقطع مختلف را در این فیلم بازی کردم و هنگامی که گریم دوران پیری خودم را دیدم شگفت زده شدم و به نظرم مخاطب هم بعد از تماشای فیلم «چراغ های ناتمام» از دیدن کاراکتری که بازی می کنم، غافلگیر خواهد شد.»
«الهام نامی»، درباره تجربه بازی در فیلم «چراغ های ناتمام» گفت:
«نقشی که در فیلم «چراغ های ناتمام» بازی می کنم شاید به لحاظ کمی چندان زیاد نباشد اما ارزش های نقش و قالب های متفاوتی که در آن بازی می کنم، نکته متفاوتی در کارنامه کاری ام خواهد بود. جذابیت نقش برایم تداخل میان خیال و واقعیت است؛ شخصیتی که همه زندگی اش در خیال نویسنده می گذرد. همیشه دوست داشتم در نقش هایی بازی کنم که گریم ها و شخصیت های متفاوتی داشته باشد و شخصیت شهربانو که در فیلم «چراغ های ناتمام» بازی می کنم این ویژگی ها را دارد.»

هنوز کسی برای «الهام نامی» نظری نگذاشته است. اولین نفری باشید که نظر می‌دهید
نظرات مردم (0 نظر)