محمدرضا امام‌قلی

محمدرضا امام‌قلی، کارگردان سینما و تلویزیون، سال 1368 در شهر قزوین متولد شد. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد ارتباطات می‌‌باشد. او اولین اثر خود را در سال 1387 با عنوان «زندگی شبکه‌ای» با موضوع شبکه‌های اجتماعی در ایران و جهان تولید کرد.

سوابق کاری محمدرضا امام‌قلی

با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)

بیوگرافی / زندگی‌نامه «محمدرضا امام‌قلی»

محمدرضا امام‌قلی، کارگردان سینما و تلویزیون، سال 1368 در شهر تهران متولد شد. او در سال 1393 مجموعه‌ی «کالای کشتار» را به ثمر رساند. وی در این مجموعه نسبت به مصرف کالاهایی که حامی رژیم صهیونیستی هستند واکنش نشان داده است. امامقلی در سال 1393 کار دیگری نیز با عنوان «شرف الشمس هشتم» کارگردانی کرده است که در خصوص امام زاده حسین بن علی بن موسی الرضا(ع) است. از دیگر تولیدات وی در سال 1394 باید به مستند «مهر ارغوانی» و «کربلای 94» اشاره کرد که آثار دفاع مقدسی او به شمار می‌آیند.

دیگر اثر مستند و هنری امام‌قلی، کار بلند و تاریخی «آقای نخست وزیر» است که بدون اغراق به لحاظ فرم و محتوا، جزء کارهای شاخص در این ژانر به شمار می‌آید.

نظرات مردم (0 نظر)