‏محسن چاوشی حسینی‏


در هشتم مرداد ماه 1358 ، در خرمشهر متولد شد. رشته تحصیلی او حسابداری است .فعالیت موسیقی را تقریبا از سالهای 70 شروع کرده و بتدریج بالا آمده تا اینکه دراواخر سال 1383 اولین آلبوم خود را منتشر کرد.

تولد:

1358/05/08 (سن: 37 سال)

سوابق کاری «محسن چاوشی حسینی»

با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)

بیوگرافی / زندگی‌نامه «محسن چاوشی حسینی»

محسن چاوشی متولد خرمشهر است، فرزند پنجم خانواده و دارای دو خواهر و سه برادر.اصلیت پدر و مادر وی به کردستان بر می‌گردد، اما با توجه به شرایط کاری پدرش که کارمند شرکت نفت بود به خرمشهر مهاجرت کردند و محسن چاوشی در خرمشهر متولد شد.

از ۴ سالگی به همراه خانواده به مشهد مهاجرت و تا ۱۴ سالگی در این شهر زندگی کرد و سپس به تهران عزیمت نمود. محسن چاوشی پس از دریافت دیپلم حسابداری و اتمام دوره سربازی،فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه موسیقی در سال ۱۳۸۲ با آلبوم نفرین آغاز کرد. از وی تا کنون بیش از ۱۰۰ ترانه شنیده شده‌است که شامل ۱۰ آلبوم و نیز چندین تک آهنگ است.او همچنین آهنگسازی و خوانندگی ترانه‌های فیلم سنتوری از ساخته‌های داریوش مهرجویی را نیز انجام داده‌است.

نظرات مردم (41 نظر)


غزل
بهترین خواننده
1
9 هفته قبل

طاها مزینانی
عالی
0
10 هفته قبل

علی
کی صداشو کاپی میکنه اگه منظورتون محسن چاوشی غلط میکنین
0
11 هفته قبل

★آتنا★
عالیه
1
11 هفته قبل

آرمین
بینظیره. این صدا دیگه تکرار نمیشه
1
11 هفته قبل

سجاد نبیونی
آقای خاص
1
11 هفته قبل

خ و ب . ب د . ج ل ف
بی نظیر .عالیییییییی
1
11 هفته قبل

خ و ب . ب د . ج ل ف
هرکی بگه بده سلیقه نداره
1
11 هفته قبل

#فاطیمااا
تولدتون مباارککککککککککککککککک
سایتون مستداامممم
1
11 هفته قبل

:-)
تولدتون مبارک بهترین خواننده
2
11 هفته قبل
مشاهده نظرات بیشتر