‏محسن چاوشی حسینی‏


در هشتم مرداد ماه 1358 ، در خرمشهر متولد شد. رشته تحصیلی او حسابداری است .فعالیت موسیقی را تقریبا از سالهای 70 شروع کرده و بتدریج بالا آمده تا اینکه دراواخر سال 1383 اولین آلبوم خود را منتشر کرد.

تولد:

1358/05/08 (سن: 37 سال)

سوابق کاری «محسن چاوشی حسینی»

با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)

بیوگرافی / زندگی‌نامه «محسن چاوشی حسینی»

محسن چاوشی متولد خرمشهر است، فرزند پنجم خانواده و دارای دو خواهر و سه برادر.اصلیت پدر و مادر وی به کردستان بر می‌گردد، اما با توجه به شرایط کاری پدرش که کارمند شرکت نفت بود به خرمشهر مهاجرت کردند و محسن چاوشی در خرمشهر متولد شد.

از ۴ سالگی به همراه خانواده به مشهد مهاجرت و تا ۱۴ سالگی در این شهر زندگی کرد و سپس به تهران عزیمت نمود. محسن چاوشی پس از دریافت دیپلم حسابداری و اتمام دوره سربازی،فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه موسیقی در سال ۱۳۸۲ با آلبوم نفرین آغاز کرد. از وی تا کنون بیش از ۱۰۰ ترانه شنیده شده‌است که شامل ۱۰ آلبوم و نیز چندین تک آهنگ است.او همچنین آهنگسازی و خوانندگی ترانه‌های فیلم سنتوری از ساخته‌های داریوش مهرجویی را نیز انجام داده‌است.

نظرات مردم (54 نظر)


مهناز خیراندیش
ایشون آهنگساز سنتوری و شهرزاد بودن
0
2 روز قبل

یونس
استاد چاوشی هر جه زودتر منتظر البوم جدیدتون ابراهیم هستم😄😄😄
1
3 هفته قبل

یونس
I❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤you
1
4 هفته قبل

یونس
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
1
5 هفته قبل

یونس
آلبوم جدید ایشون تا چند ماه دیگه میاد به بازار اسمش هم هست (ابراهیم)
1
6 هفته قبل

وروجک
خوش خبر باشی
1
6 هفته قبل

یونس
😞😞😞😞
0
7 هفته قبل

ستاره سهیل
صدا یعنی صدای شما ترسناک ولی شنیدنی 😂ولی من دوس ندارم میترسم خب😌😄ولی آهنگ غیرمعمولی آقای چاوشی رو دوس دارم👍با احترام به طرفداران آقای چاوشی ویزدانی ولی صدای آقای چاوشی ورضا یزدانی بدرد این میخوره شب موقع خواب بزاری واسه بچه ی شیطون که نمیخوابه یعنی درجا میره میخوابه بدون هیچ مقاومتی😂
0
7 هفته قبل

غریبه❤اللهم عجل لولیک الفرج❤
نههههههع😔
خیلی قشنگه صداش 😊😊
2
7 هفته قبل

وروجک
من که خیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی طرفدارشم
1
7 هفته قبل

یونس
هنرمند واقعی یعنی شما هنر یعنی کار های شما . دمتون گرم 👌👌👌👌
1
7 هفته قبل

یونس
دمت گرم محسن ❤❤❤❤❤❤
0
7 هفته قبل

یونس
از نظر من بهترین خواننده دنیاس واقعا عاشقشم
1
7 هفته قبل
مشاهده نظرات بیشتر