در هشتم مرداد ماه 1358 ، در خرمشهر متولد شد. رشته تحصیلی او حسابداری است .فعالیت موسیقی را تقریبا از سالهای 70 شروع کرده و بتدریج بالا آمده تا اینکه دراواخر سال 1383 اولین آلبوم خود را منتشر کرد.

تولد:

1358/05/08 (سن: 38 سال)

سوابق کاری «محسن چاوشی حسینی»

با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)

بیوگرافی / زندگی‌نامه «محسن چاوشی حسینی»

محسن چاوشی متولد خرمشهر است، فرزند پنجم خانواده و دارای دو خواهر و سه برادر.اصلیت پدر و مادر وی به کردستان بر می‌گردد، اما با توجه به شرایط کاری پدرش که کارمند شرکت نفت بود به خرمشهر مهاجرت کردند و محسن چاوشی در خرمشهر متولد شد.

از ۴ سالگی به همراه خانواده به مشهد مهاجرت و تا ۱۴ سالگی در این شهر زندگی کرد و سپس به تهران عزیمت نمود. محسن چاوشی پس از دریافت دیپلم حسابداری و اتمام دوره سربازی،فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه موسیقی در سال ۱۳۸۲ با آلبوم نفرین آغاز کرد. از وی تا کنون بیش از ۱۰۰ ترانه شنیده شده‌است که شامل ۱۰ آلبوم و نیز چندین تک آهنگ است.او همچنین آهنگسازی و خوانندگی ترانه‌های فیلم سنتوری از ساخته‌های داریوش مهرجویی را نیز انجام داده‌است.

نظرات مردم (64 نظر)


کارن
تسلیت
0
1 روز قبل

غریبه❤اللهم عجل لولیک الفرج❤
♥تسلیت♥
0
2 روز قبل

عسلی
تسلیت....خدا صبر بده:(
0
2 روز قبل

کارن
چی شده؟
0
2 روز قبل

فیلم بین
پدرشون فوت کرده
0
2 روز قبل

مینااااا
واییییی چه بد :(
دم عیدی :(
تسلیت :(
0
2 روز قبل

وروجک
آقای خاص تسلیت 😢🖤🖤
0
2 روز قبل

یونس
تسلیت استاد 😢😢😢😢😢
0
3 روز قبل

یونس
منتظر البوم" ابراهیم" هستیم استاد😊😊😊😊
0
9 هفته قبل

سپنتاملک زاده
خواننده خیلی خوبی هستید
0
9 هفته قبل

مهناز خیراندیش
ایشون آهنگساز سنتوری و شهرزاد بودن
0
13 هفته قبل
مشاهده نظرات بیشتر