پیرس برازنان

پیرس برازنان، بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون سریال تلویزیونی «سیاره آبی»، فیلم سینمایی «بیگانه» و فیلم سینمایی «روزی دیگر بمیر» فعالیت داشته است.
تولد: 1953/05/16 (1332/02/26)
سوابق کاری پیرس برازنان
با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)
بیوگرافی / زندگی‌نامه «پیرس برازنان»
پیرس برازنان بازیگر ایرلندی تبار آمریکایی و همچنین بازیگر سابق نقش جیمز باند است. پیرس برازنان در هنگام تولد مادرش ۱۹ سال داشت. در کودکی زمانی که هنوز یک سال هم نداشت پدر و مادرش از هم جدا شدند.در ۱۲ اگوست ۱۹۶۴ پیرس ۱۱ ساله برای اولین بار از ایرلند به انگلستان سفر کرد. درست همان روزی که یان فلمینگ خالق داستان های جیمز باند درگذشت.وی در ۲۷ می سال ۱۹۸۰ با کاساندرا هریس ازدواج کرد، که به کیسی معروف بود. اما در ۲۸ دسامبر ۱۹۹۱ پس از یازدهمین سالگرد ازدواج، همسرش به علت ابتلا به بیماری سرطان درگذشت. سر انجام در ۴ آگوست ۲۰۰۱ با روزنامه نگاری به نام کلی شی اسمیت ازدواج کرد.پیرس برازنان از سوی مجله پیپل چاپ آمریکا در ۱۹۹۶ به عنوان یکی از ۵۰ مرد زیبای جهان شناخته شد و از سوی همان مجله در سال ۲۰۰۱ به عنوان جذاب ترین مرده زنده دنیا لقب گرفت. او یک کمپانی فیلمسازی به نام اریش دریم تایم دارد. اولین فیلمی که در آن تولید شد برادرزاده ها در سال ۱۹۹۸ بود.اولین فیلم پیرس برازنان فیلم نقش بدون نام در سال ۱۹۷۹و در سال ۱۹۹۵ موفق به بازی در مجموعه داستان های جیمز باند با نام چشم طلایی گردید.پیرس برازنان چهارمین هنرپیشه بعد از شون کانری است که در چهار فیلم از مجموعه فیلم های جیمز باند ایفای نقش کرده است.
در دنیای اینترنت
نظرات مردم (0 نظر)