پونام دیلون، بازیگر سرشناس و مطرح سینما و تلویزیون هند است. وی از دهه‌ی 90 به بعد فعالیتش در این حوزه کم‌رنگ‌تر شد. او در آثاری همچون؛ «فنا ناپذیر» و «رمانتیک» به نقش‌آفرینی پرداخته است.

سوابق کاری «پونام دیلون»

با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)

بیوگرافی / زندگی‌نامه «پونام دیلون»

پونام دیلون از بازیگران سرشناس و مطرح سینما و تلویزیون هند در دهه‌های ۸۰ و ۹۰ بوده که در سالیان اخیر کم کار شده و فعالیت زیادی نمی کند.

پونام دیلون در فیلم «سلام بمبئی» نقش مادر دیا میرزا را بازی می‌کند. بدون شک برای کسانی که علاقه زیادی به نگاه کردن فیلم‌های هندی داشتند و دارند پونام دیلون را در کارهایی مانند «فنا ناپذیر» و «رمانتیک» و... به یاد می‌آورند. در حال حاضر او مشغول به مدیریت یک کمپانی تولید فیلم و یک شرکت آرایشی است.

وی همچین به عنوان بانوی زیبای سال هند انتخاب شده است.

«پونام دهیلون» در فیلم سینمایی «سلام بمبئی» نقش مادر «دیا میرزا» را در فیلم نقش‌آفرینی می‌کند.
«پونام دهیلون» کمپانی تولید فیلم و یک شرکت آرایشی را مدیریت می‌کند.
«پونام دهیلون» در سال‌های 1980 از ستارگان سینمای هند به شمار می‌رفت اما در سال‌های گذشته (2016) به ندرت در فیلم‌های بالیوود نقش‌آفرینی کرده‌است.

نظرات مردم (0 نظر)