کوپال

‏کوپال‏

 (1394)
7.4
رأی شما:
10 / 0
بر اساس رای 24 کاربر

فیلم سینمایی

درام
اکران شده در 1397/01/17

خلاصه داستان فیلم سینمایی کوپال

در این دنیا نمی‌توانی تنها باشی! و…

با خرید قانونی و شرعی فیلم‌های ایرانی، علاوه بر حمایت از تولید ملی می‌توانید در ادامه حیات صنعت تولید فیلم و سریال ایرانی نیز سهمی داشته باشید. علاوه بر این،‌ با دانلود آثار آن‌ها را همیشه در رایانه خود ذخیره خواهید داشت و دیگر نگران گم شدن DVD‌ فیلم‌ها نخواهید بود :)
شکارچی شکار شده!
مرتضی اسماعیل‌دوست: فیلمساز به دور از هرگونه کلیشه‌های رایج و شعارگرایی از طریق زبان بصری و از طریق تقابل موقعیت کوپالِ در تنگنامانده با تصاویر مستند «راز بقاء» در این مسیر حرکت می‌کند.
بدقواره و ایده‌ای کاملا تکراری
مهدی مافی: اگر می خواهید بدانید «کوپال» چیست، «دراکولا»ی رضا عطاران را با «خیلی دور خیلی نزدیک» رضا میرکریمی مخلوط کنید و به عنوان چاشنی هم کمی از «جدایی نادر از سیمین» اصغر فرهادی و چند فیلم دیگر به سلیقه خودتان اضافه کنید.
فیلمی با نمایش امعاء و احشاء یک سگ مرده
امیر ارسلان صمدزاده: جزئیات گرفتن الکل و سپس نوشیدنش، خوردن کرم از داخل خاک گلدان و در نهایت پاره کردن شکم سگ مقابل دوربین و تشریح بدن سگ مرده همه و همه جزئی از هنرنمایی فیلمساز است.
Ads
رئیس و جمعی از مسولان دانشگاه حکیم سبزواری، بهمن‌ماه 1394 از لوکیشن فیلم «کوپال» در این دانشگاه بازدید و با کارگردان و هنرمندان این فیلم گفتگو کردند.
«کوپال» اولین فیلم بلند سینمایی «کاظم ملایی» محسوب می‌شود.
تولید فیلم سینمایی «کوپال» از اوایل دی‌ماه 1394 در شهرستان «سبزوار» آغاز شد و فیلمبرداری آن پس از ۵۳ جلسه به اتمام رسید.
سوالات نظرسنجی ( 8 سوال)

از دیدن این فیلم لذت بردید؟


فیلم ارزش یک بار دیدن را دارد؟


تا انتها مشتاق تماشای فیلم بودید؟


پایان فیلم راضی‌کننده است؟


بعد از پایان فیلم به آن فکر می کردید؟


فیلم از لحاظ فنی با کیفیت ساخته شده است؟


فضای فیلم با فرهنگ خانواده شما سازگار است؟


فضای فیلم مناسب کودکان است؟

نظر خود را ثبت کنید

ارزیابی مردم از فیلم کوپال (از مجموع 3 رای)


سرگرم‌کننده
10
ارزش تماشا
10
جذاب
10
پایان مناسب
8.3
تفکربرانگیز
6.7
خوش ساخت
10
مناسب خانواده‌
6.7
مناسب کودکان
6.7

نظرات مردم (6 نظر)


کارن
درباره دفاع از حقوق حیوانات
0
1 روز قبل

میریام
درباره چیه؟
0
1 روز قبل

سعید عطائی
عالی
0
2 روز قبل

حسام الدین
از تیزرش معلومه که خیلی خوبه
0
4 روز قبل

آرتین
لوون
حرف نداری
0
1395/11/15

هماقریب
یک اثر بدیع از لحاظ فرم و نوع روایت که پر است از نماها ی درخشان و نه زینتی بلکه متناسب با آنچه فیلم برای بیان درست مضمونش به آن احتیاج دارد.
یک فیلم تک لوکیشن و کم دیالوگ که با تصاویر و اینسرت های نو و موثر خود و اتمسفر خاصی که در اکثر سکانسهایش حاکم است ، نفس را در سینه ی مخاطبش حبس کرده و او را با موقعیت بغرنج و کم تر پرداخته شده ی شخصیت اصلی همراه و درگیر میکند. کوپال یک فیلم اول ناب، پخته ، هشیارانه و اندکی بازیگوش است که در سینمای ایران تجربه ای تازه و نو محسوب میشود. تجربه ای که فراتر از فرم خاص ، نو آورانه و متناسب با محتوایش، در روایت و فرامتن خود نیز موقعیت های درخشانی خلق میکند که ضمن تاثیر گذاری بر مخاطب در بطن خود بسیاری از انسان ها و رفتارشان را نقد میکند.
لوون هفتوان با درخشش تمام دکتر احمد کوپال را نه بازی بلکه زندگی میکند و آن را به کلکسیون نقش های ماندگار و خاص کارنامه هنری خود می افزاید.
کوپال به عنوان یک تجربه ی اول نمره ی بالایی دریافت میکند و مخاطب را به آینده ی کارگردانش بسیار بسیار امیدوار.
0
1395/11/14